Armastuse ja suhte horoskoop 28.12.2023.


Jäär: Täna saavad romantilised suhted uued mõõtmed. Armuelu võib muutuda tugevamaks ja isegi abieluks. Kuid mõned suhted võivad puruneda aga te ei pea selle pärast muretsema, sest elul on teile varuks parem plaan. Need, kes on vallalised, võivad eeldada, et keegi astub nende ellu. Mõned inimesed võivad sattuda ka vanasse afääri, mis võib lähipäevil kaasa tuua kaose.

Sõnn: Ükski suurem armastusega seotud probleem ei häiri teid täna. Suhtes küps olemine säästab aega. Andke partnerile ruumi ja austage tundeid. Arusaamatused tuleb lahendada võimalikult varakult. Avatud suhtlus on ainus viis probleemide ületamiseks. Mõned vallalised leiavad oma ellu uue inimese. Abielus paarid peavad olema aruteludel diplomaatilised ja ka kolmanda isiku oma elust eemal hoidma.

Kaksikud: Täna pole üllatusi oodata. Siiski võib hommikul esineda hõõrdumist, mille peate päeva lõpuks lahendama. Ärge laske probleemidel käest ära minna. Abielupaarid peavad tagama kodus korraliku suhtluse. Kuigi üksikud hinged võivad otsida uut armastust, pole see hea aeg uue suhte loomiseks. Need, kes on juba armunud, ei leia lähedaste heakskiitu. Olge täna hooliv ja pakkuge tuge nii isiklikes kui ka tööalastes ettevõtmistes.

Vähk: Olge oma armuelus siiras. Partner tunnustab teie pühendumust ja toetab ka kõigis teie ettevõtmistes. Täna on hea suhte osas viimane otsus teha. Mõned üritusel osalevad inimesed on ihaldusobjektiks ja saavad ka tähelepanu ja ettepanekuid. Need, kes soovivad oma väljavalituga ära leppida, võivad juba täna leida lahenduse ja ka tulemus on positiivne.

Lõvi: Täna teil armastuse osas veab. Kõik varasemad mured lahenevad ja tuleb helgeid ja meeldivaid hetki. Veenduge, et säilitaksite partneriga head suhted. Kooselus võib esineda lahkhelisid ja need tuleb lahendada avatud suhtluse kaudu partneriga. Peate oma viha ja temperamenti veidi kontrolli all hoidma, sest see aitaks teil head suhet juhtida.

Neitsi: Ühtegi suurt armastusega seotud probleemi täna päevakorda ei tule. Kuigi suhe on sujuv, on oluline tagada, et täna ei tekiks uusi probleeme. Päeva esimene pool on hea ettepanekute tegemiseks. Vallalised võivad täna tundeid väljendada ilma pärssimiseta ja vastus on enamasti positiivne. Teie endine armusuhe võib ellu tagasi tulla. Abielus inimesed peaksid aga olema ettevaatlikud, et abielusuhet mitte katkestada.

Kaalud: Päeva esimesel poolel võib esineda väiksemaid probleeme. Käsitsege neid küpse suhtumisega. Päeva teisel poolel on hea olulisi otsuseid vastu võtta. Mõned paarid, kellel on kodus probleeme, näevad oma lahkhelile koos lahenduse. Saate armastajat üllatada kingitustega, mis võivad samuti sidet tugevdada. Andke partnerile ruumi ja austage tundeid.

Skorpion: Olge täna romantika osas loominguline. Vaatamata pisiprobleemidele armuelus õnnestub teil päev romantiliseks muuta. Võib esineda mõningaid väiksemaid vaidlusi, kuid veenduge, et te ei tõmbaks lähedasi kaasa, mis võib olukorda halvendada. Veetke täna rohkem aega oma väljavalituga. Kui teie partneri harjumused häirivad teid, istuge maha ja arutage olukorda viisakalt.

Ambur: Kõik kaugsuhted ei õnnestu täna. Väikesed probleemid võivad tekitada pungeid ja avatud arutelu on ülioluline. Jagage väljavalituga iga emotsiooni ja veetke rohkem aega koos. Teie partner ootab ülimat hoolt ja te peate selle tagama. Abielus inimesed peaksid olema ettevaatlikud, et abielusuhet hoida ja kasvatada sidet. Täna võiksite planeerida ka lühipuhkuse.

Kaljukits: Täna võite tunda end oma suhtes pisut piiratuna. Rääkige partnerile oma vajadustest ja soovidest. Teie armsam on teie ebakindlusele vastuvõtlik ja toetab teid vastastikuse lahenduse leidmisel. Lubage jagatud unistustel esile tulla, võttes omaks arutelu ja kompromissi. Kui olete vallaline, olge julge. See võib olla inspireeriv ja võib viia huvitavate seosteni, nii et ärge kõhelge.

Veevalaja: Täna on pühendumus suhetes, nähtav kõigis tegudes. Võite oma armuelus oodata positiivseid pöördeid. Vallalised võiksid oma partneriga aega veetes olla ettevaatlikud. Need, kes soovivad oma tundeid kallimale väljendada, võivad valida romantika ja edu on karanteeritud. Lahendage kõik egoga seotud probleemid enne päeva lõppu.

Kalad: Siirus on suhte võtmetegur. Te peaksite olema täna tähelepanelik ja ka hooliv. Te mõlemad koos partneriga peate üksteist toetama isiklikes ja ametialastes ettevõtmistes. See tugevdab armuelu. Väiksemad erimeelsused lahendatakse avatud suhtluse käigus. Vallalised võivad enne päeva lõppu uue huvitava inimese leida, kes neid inspireerib.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope