Armastuse ja suhte horoskoop 28. jaanuariks 2022


Jäär: Võiksite olla ettevaatlik, kui käsitlete keerulist probleemi, mis puudutab Teid ja Teie partnerit. Pidage oma kallimaga läbimõeldud dialoogi. Te oled üllatunud, nähes emotsioonide sügavust, mida see üles paiskab. Olge enda vastu leebe ja lihtsalt lõdvestuge sellesse. Püsivas liidus partnerid võiksid minevikus juhtunu unustada ja andestada ning edasi liikuma.

Sõnn: Te peaksite mõistma oma väärtust elus, olgu see siis isiklikus või tööelus. Ärge laske end eksitada sõnadest, mis pikemas perspektiivis midagi ei tähenda. On viimane aeg otsida oma partnerilt pühendumust. Seiske silmitsi tõelisega ja pidage oma kallimaga tõsist arutelu eesseisval teel.

Kaksikud: See on suurepärane aeg oma lähedastega tähistamiseks. Olge rõõmsad, hellitage ja imetlege elu. Olge avatud ja võite lihtsalt kokku puutuda kellegagi, kes paneb Teid tundma erilisena. Püsisuhtes olijad võiksid planeerida seltskondliku väljasõitu ja kohtumist mõne vana sõbraga, et taaselustada meeldivaid mälestusi minevikust. Kaasake oma partner ja jagage oma mineviku saladusi.

Vähk: Romantilised ideed kulutavad täna palju Teie energiat. Teil on kalduvus lugeda romantilisi romaane ja kujutada oma elu muinasjutuna. Planeerige üks lõbus õhtu oma kallimaga ja muutke see meeldejäävaks. Püsivas liidus partnerid on hõivatud oma pereliikmete kohustuste täitmisega. Nad peaksid vältima lubamast rohkem, kui suudavad pakkuda.

Lõvi: Olete täna üsna häälekas oma emotsioone väljendades. Pole mõtet teeselda, kes Te tegelikult ei ole. Parem end avada ja väljendada. Puhastage enda ja oma partneri vahel seisvat õhku. Püsivas suhtes olijad on täidetud tänutundega oma partneri vastu ja nad avaldavad üksteisele armastust.

Neitsi: Teil võib pere- ja tööelu korraldamisel hästi minna, kuid armuelu jätab soovida. Tasakaalustage oma aega ja energiat, muidu võib Te partner tunda end kõrvalejäetuna. Isegi kui Teil on vähe aega, tehke see tasa oma kallimaga koos veedetud ajaga. Püsipartnerid peavad suhtesse rohkem usaldust tekitama.

Kaalud: Ärge kiirustage oma armuelu sõpradele avaldama. Protsess on veel pooleli ja vajab vormistamiseks pisut veel aega. Hoidke oma tulevikuplaanidel silm peal ja seadke vastavalt oma prioriteedid paika. Püsipartnerid tunnevad soovi aidata oma partneril kodusest koormast vabaneda ja koos kvaliteetaega jagada.

Skorpion: Ühe Teie vana sõbraga on tugev armastuse väljavaade. Tunnete end tema seltskonnas mugavalt ja turvaliselt ning soovite seetõttu suhet teisele tasemele laiendada. Kuid veenduge, et ka tema jagaks sama tunnet, et vältida praeguse võrrandi rikkumist. Püsivas liidus inimesed peaksid jagama oma igapäevaseid arenguid oma partneriga.

Ambur: Kui Teie suhetes on probleeme, siis täna leiate, et kõik läheb sujuvalt. See on hea võimalus kõrvaldada kõik möödunud teetõkked. Tehke siirast pingutust ja oodake soovitud tulemuse visualiseerimist. Jääge edasi liikudes tugevaks ja rahulikuks. Püsivas liidus partnerid saavad nautida juhuslikku eluteemalist vestlust.

Kaljukits: Tulevik areneb ja see kujundab Teid inimesena. Teie tunded armastuse ja elu suhtes ei ole praegu stabiilsed ning uude suhtesse astumine ei pruugi olla soovitatav. Selle asemel veetke aega sõpradega. Isegi kahjutu flirt ei ole halb, sest see võimaldab teil oma emotsioone välja elada ja aidata avastada tõelist sina.

Veevalaja: Tunnete end üliõnnelikult, takistused partneri valikul on teelt langenud ja Teil on tähtede toetus armastusliidu loomisel. Kui olete juba suhtes, siis on just õige aeg uudist oma lähedastega jagada. Need, kes on vallalised, võiksid uurida võimalusi inimesega, kes Teile meeldib, et astuda järgmine samm.

Kalad: Peate uurima oma romantilist poolt ja investeerima suhetesse, mis on kogemist väärt. Ärge raisake aega suhetele, mis kurnavad Teie emotsionaalset energiat. Tutvuge uute inimestega ja veetke aega oma lähedastega, et leida oma tõeline kaaslane. Püsivas liidus partnerid võiksid end lõdvaks lasta, et koos oma partneriga päeva lihtsalt nautida.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope