Armastuse ja suhte horoskoop 28. juuniks 2022


Jäär : Täna on hea päev suhete parandamiseks. Saate oma uhkuse ja ego vajadustest eemalduda ja jõuate sügavamale mõistmisele, mis arendab suurepäraseid partnerlussuhteid. See on hea päev sõpradelt oma armuelu kohta nõu saamiseks, seega pöörake tähelepanu sellele, mida nad ütlevad.

Sõnn : Olenemata sellest, kas olete pikaajalises suhtes või alles hakkate kellegagi tuttavaks saama, on õhus pingevaba soojust. See võib teile kasulik olla. Kui tunnete muret selle pärast, kuidas asjad peaksid olema, siis pigem lubage intensiivsel ja kirglikul tundel möllata.

Kaksikud : teie romantiline väljavaade võib täna muutuda, kui keskendute arusaamadele, mida teie alateadvus väljastab. Saate oma mõtteid ja tundeid selgelt väljendada ning teil võib olla midagi romantilist, mida jagada. Laske endal süveneda oma alateadvusesse rohkem kui tavaliselt.

Vähk : teie romantilises elus võivad täna tekkida rõõmustavad muutused. Lihtsalt oma väljavalituga aja veetmine võib esile kutsuda intensiivse emotsionaalse reaktsiooni. On hea, kui saate omandada seda, mida soovite, ilma et peaksite palju pingutama.

Lõvi : Kui proovite luua oma teed tervete suheteni, siis mida rohkemate inimestega suhtlete, kas digitaalselt või isiklikult, seda suurem on teie eduvõimalus. Isegi kui olete suhtes, vajate oma ellu teisi inimesi, kes suudavad teid armastuse teemal juhendada ja nõustada. See on suurepärane viis potentsiaalsete partneritega kohtumiseks.

Neitsi : Täna on teil palju energiat, et teid oma kestast välja ajada, hoolimata sellest, et võite end inimeste läheduses pisut häbelikult tunda. Teie romantiline elu võib areneda peaaegu lõputult. See kehtib olenemata sellest, kus te juhtute olema, isegi kui asute keskkonnas, mida peate oma turvaliseks tsooniks.

Kaalud : Ärge tülitsege oma partneriga, hoolimata sellest, kas olete vallaline, pühendunud suhtes või abielus, sest tülitsemine koormab teie sidet. Võtke suhetes partneri suhtes leppivam hoiak. Näidake oma kallima vastu suuremat muret ja kiindumust.

Skorpion : õppige lugema oma partneri vaimset energiat ja pöörake suurt tähelepanu sellele, mida tal on öelda. Kui tahate oma kallimaga koos õnnelikult aega veeta, peate esmalt õppima oma temperamenti kontrollima. Vältige kiirete järelduste tegemist ja laske asjadel teatud aja jooksul kuju võtta.

Ambur : Lõdvestuge ja pühendage osa oma ajast oma partnerile. Kui pöörate oma kallimale rohkem tähelepanu, paneb see teda teisse uuesti armuma. Suhte tugevdamiseks hoidke seda suhtlustaset. Meeldivad üllatused ja väljas söömine tuleb teile kasuks.

Kaljukits : Kui räägite tõtt inimesele, kellest hoolite, toob see lõpuks kaasa suurema usalduse ja pühendumuse. Teie kallim on vaimustuses loomingulisest ja ainulaadsest viisist, mille valite, et oma armastust tema vastu väljendada.

Veevalaja : võite avastada, et olete juba pikka aega varjatult armunud kolleegi või tuttavasse. See tabab teid ootamatult ja paneb teie südame kiiremini kui tavaliselt. Ärge jätke kasutamata võimalust selle inimesega uuesti kokku saada ja kontrollida, kas keemia on alles.

Kalad : Kui olete otsinud romantilist partnerit, leiate selle lähitulevikus. Võib-olla olete selle inimesega kohtunud tutvumiseks loodud veebisaidi kaudu. See isik on tõenäoliselt välisriigi kodanik. Ta lähenev teile väga intrigeerivalt.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope