Armastuse ja suhte horoskoop 28. märtsiks 2022


Jäär: Kuigi teile võib tunduda, et teid tõmbab liiga palju valdkondi, ärritute, kui saate teada, et teie partner ja suhe on tõe poolest tähelepanuta jäetud. On viimane aeg, et keskendusite oma romantilisele suhtele. Teie praegune ajainvesteering tasub tulevikus dividende.

Sõnn: täna on teie kaaslane teie jumaldamise vastuvõtmisest sama põnevil kui teie vastu armastuse avaldamisest. See on hea päev romantikaks. Partner vaatab teile alt üles ja te jumaldate seda tähelepanu.

Kaksikud: See on suurepärane aeg oma suhete tugevdamiseks; kuid ärge ohverdage selle käigus oma muid kohustusi. Sotsiaalses meeleolus soovite veeta päeva oma kaaslastele järele jõudes. Samuti avastate, et te ei saa oma kaaslasest küllalt ja soovite veeta kogu oma vaba aja temaga.

Vähk: Täna tuleb metsik sõit. Proovite oma partnerit ootamatult tabada ja ta teeb teie jaoks sama. Kui on sügav armastusside, võib imesid juhtuda igal hetkel. Tundke täna armastust ja pühendumust ning teid külvatakse sellega mitmel südantsoojendaval viisil. Teil on suurepärane aeg.

Lõvi: Teil on kalduvus olla sensuaalne ja pakkuda oma partnerile ülimat naudingut, mida ta vajab. Te valgustate oma armastatu elu viisil, mida ta varasemalt pole kogenud. Teie suhe muutub tugevamaks, kui saate oma partneri kohta rohkem teada.

Neitsi: Võimalik, et kallimaga lepite oma vigadega ja saate uuesti kokku. Tõeline armastus nõuab teie armastatu vabandamist. Niipea kui võimalik, soovite kohtuda. Pidage meeles, et väljavaade oma partnerit uuesti näha on võimas motivaator.

Kaalud: Oluline on meeles pidada, et kaaslase eest hoolitsemine on terve suhte säilitamiseks hädavajalik. Kuna on võimalus, et lähete tülli, soovitavad tähed ka kallimaga rääkides hoolikalt sõnu valida. Pidage oma kallimat kogu aeg meeles.

Skorpion: täna on teie sensuaalsed soovid täitunud. Seda energiat suunates võite luua intiimsema suhte oma soovide ja nõuetega. Nendest tunnetest tuleks oma kallimale teada anda. Tema jaoks võib see olla teretulnud tempomuutus.

Ambur: See päev on täis aukartust äratavat romantilist tarkust. Suhe võib anda teile ülevaate sellest, mida teie ja teie partner soovite. Kõike, mis teie elus ette tuleb, tuleks võtta rahulikult, sest see võib teie suhet tulevikus aidata. Oskus, mida saate arendada, on oskus küsida täpselt seda, mida soovite.

Kaljukits: saate pühendada oma aega ja energiat oma koduse elu optimeerimisele ja isikliku elu muutmisele kahele mõeldud mugavaks pesaks. Võib olla lõbus kaaluda erinevaid vabaabielu korraldusi erineval viisil. Kui elate praegu üksi, kuid soovite partnerit, siis kujutage ette, milline võib teie ühine ruum välja näha ja tunduda.

Veevalaja: See on suurepärane võimalus taastada sõprussuhteid, mis võivad olla jahtunud, kuid millel on siiski eriline koht teie südames, näiteks need, kellel on ammu kadunud tuttavad. Võimalik, et saate lõpuks läbi endise kallimaga, kellega sõbralikult lahku läksite. Samuti võite armuda kellessegi, keda olete juba pikka aega tundnud.

Kalad: Kas teil on täna sügav emotsionaalne side kellegagi? Siiski pidage meeles, et saladused võivad olla ohtlikud, kuid te ei saa alati kellelegi kõike rääkida, kui te pole nendega kõigepealt usaldust loonud. Tagamaks, et teid juhib nii süda kui ka mõistus, peaksite sellele tähelepanu pöörama.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope