Armastuse ja suhte horoskoop 28. veebruariks 2022


Jäär: Riietuge täna hästi, sest võite kohtuda kellegagi, keda olete juba ammu imetlenud. Tähed on joondatud, et tuua armastust teie ellu intensiivsel ja kirglikul viisil. Ärge hoidke end tagasi ja ärge laske sellel võimalusel mööda minna. Pühendunud ei tohiks ignoreerida oma partneri ettepanekuid ja võiksid püüda neid täita. Olge tagasisidele avatud.

Sõnn: Ärge kartke teha uusi otsuseid. Kui otsite uut armastust, ei pea te liiga kaugele ette vaatama. Keegi teie ümber soovib juba teiega suhelda ja võib olla sobiv vaste. Pühendunud inimesed peavad jääma oma igapäevaelus distsiplineerituks ja toetama oma partnerit nende kohustuste täitmisel.

Kaksikud: Olete täna läbimõeldud meeleolus. Te ei soovi anda lubadusi, mida te ei suuda täita. Mõtted teatud inimese kohta võivad olla teie peas ja te teete pingutusi, et talle lähedale jõuda. Laske loodusel minna oma rada ja oodake õiget hetke. Need, kes on pühendunud, naudivad õndsat aega oma partneriga.

Vähk: Olles üle elanud hilise raske aja, on teie tähed valmis taastama teie ellu rahu ja harmoonia. Olge andestav ja leppige oma kallimaga. Kutsuge mõned ühised sõbrad väikesele koosviibimisele ja tähistage erilist hetke. Lõdvestuge ja lõbutsege. Pühendunud saavad nautida lühikest sõitu oma partneriga.

Lõvi: Teil pole tuju lamades asju võtta. Kui olete vallaline, siis kaldute mängu kontrollima ja astute sammu ja räägite inimesega, kes teile meeldib. See paneb palli veerema ja avab teie armuelus uusi väljavaateid. Pühendunud inimesed peaksid vältima oma partneriga pealehakkamist ja võtma koduse tasakaalu säilitamiseks leebe lähenemise.

Neitsi: Te keskendute oma armuelule. Olete kaldunud oma praegust suhet järgmisele tasemele viima, kuid võite silmitsi seista oma partneri vastumeelsusega. Uurige, mis tema mõtetes toimub ja käsitlege olukorda vastavalt. Vallaliste jaoks on aeg küps minna välja ja kohtuda avatud meelega uute inimestega.

Kaalud: See on päev, kus saate oma naabruskonnas uute inimestega kohtuda. Tunnete soovi jagada oma elukogemusi teistega ja avaldad oma arvamust vabalt. Teie uus tuttav osutub sarnaseks, kes sobiks teie maitsele. Teie kahe vahel tekib sõprus ja see toob kaasa sisuka suhtluse.

Skorpion: Teie meel on täna täis vaimseid mõtteid. Tunnete, et soovite luua ühenduse oma vaimse minaga ja pühenduda meditatiivsetele tegevustele, mis aitavad teil ennast paremini tundma õppida. Uskuge jumalikku ja kogete oma elus imesid. Teie ellu astub keegi, keda Te väga armastate ja see loob tulevikuks suurepärase sideme.

Ambur: kõik arusaamatused oma lähedastega saavad täna klaaritud ja omavaheline side paraneb. Uued sidemed luuakse lähedaste sõprade ja nendega, kellega jagate oma isiklikku ruumi. Pidage kinni sellest, mida peate õigeks, ja olge tugev. Pühendunud saavad nautida väikest koosviibimist oma lähedastega.

Kaljukits: teie armuelu saab uue hingamise, sest teie teele tulevad mõned meeldivad üllatused. Side kaaslasega muutub tugevamaks, kui tunnete end mugavalt temaga oma isiklikku elu jagada. See on teretulnud samm, kuna teie partner hindab teie tundeid ja reageerib positiivselt. Nautige seda faasi.

Veevalaja: Kuu poole sihtimise asemel on aeg nautida seda, mis on teile lähedal. Teil on tuju flirtida tuttava inimesega, kellega on meeldiv rääkida. Kindlasti on siin võimalus midagi teha, sest te mõlemad naudite teineteise seltskonda. Need, kes on pühendunud, peavad oma tunded välja ütlema ja oma mõtted selgeks tegema.

Kalad: kasutage seda päeva, et põgeneda reaalsusest ja murda oma igapäevarutiini monotoonsus. Praegu pole aeg vaadata futuristlikke võimalusi. Igaüks, kellega praegu kohtate, ei pruugi viia pikaajaliste suheteni, kuid võib tõe poolest viia mõne suurepäraste sõprussuheteni. Pühendunud inimesed ei peaks oma unistusi jagamast ja töötama nende elluviimise nimel.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope