Armastuse ja suhte horoskoop 29.01.2023.


Jäär: Andke endast parim, et nüüd armastust luua. Hoolite kallimast sügavalt aga võite mõnikord olla partneriga,liiga otsekohene. Täna nihkub teie tähelepanu endalt ja teie muredelt ümbritsevate inimeste omadele. Võib-olla on teil mõni sõber, kelle praegune olukord on teile ootamatult ilmnenud. Öelge midagi, mis paneb ta end tundma just sellisena, nagu ta on.

Sõnn: Nautige teid ümbritsevaid positiivseid tundeid. Kasutage neid enda huvides ja laske maailmal näha oma enesekindluse sära. Heitke oma väljavalitule filtreerimata pilk, sisemistele mõtetele ja tunnetele,ning jälgige, kuidas need reageerivad. Kasutage seda energiat hästi, aidates oma partneril leida rahulolu. Te teenite tema tänu.

 

Kaksikud: Praegu pead jälgima oma mõtteid ja tegusid,kallima ümber. Olenevalt olukorrast võivad teie tehtud isiklikud valikud olla tühistamatud ja neil võivad olla kaugeleulatuvad tagajärjed. Egol pole kohta emotsionaalsetes probleemides. Kindel ja pikaajaline suhe on võimalik ohverdamise ja andestuse kaudu. Arendage neid oskusi, et nautida püsivat suhet.

 

Vähk: Armastus võib täna olla tabamatu. Võimalik, et teil võivad tekkida põgusad mõtted oma kallimast lahku minna või alustada tüli, mis on täiesti välditav. Peaksite vastu seisma soovile tegutseda nende emotsioonide alusel, kuna need on vaid teie kogetud ärevuse sümptomid. Veetke vaikset aega üksi, keskendudes iseendale.

 

Lõvi: Isegi, kui romantilises plaanis on asjad viimasel ajal veidi nigelad olnud, toob tänane päev mõned tervitatavad muudatused. Saate oma isiklikele sidemetele rohkem aega ja energiat pühendada. Vältige ebaküpset käitumist ja olge rahulik. Täna oma partneriga sideme äratundmine ja tugevdamine on suurepärane viis avaldada tunnustust kogu abi eest, mida ta on teile minevikus andnud.

 

Neitsi: Kärpige oma lootusi ideaalse armastuse leidmiseks ja keskenduge tõelistele võimalustele. Te ei tohiks olla liiga pettunud, et te pole veel õiget kaaslast leidnud.Õige inimese leidmine võib olla pikk protsess, isegi kui teie püüdlused on kõrged. Kui jätkate võrgustike loomist ja end uutele inimestele tutvustamist, leiate endiselt suurepärase vaste.

 

Kaalud: Ära stressa tähtsusetute asjade pärast, mida tuleb iga päev teha. Peate lõpetama teiste inimeste pärast muretsemise ja hakkama tegema asju, mis teile rõõmu pakuvad. Tehke kindlaks, mis teeb teid õnnelikuks ja aitab teil tunda end iseendana. Enese parandamine sel viisil toob teie romantilistele väljavaadetele ainult kasu. Teie praegune suhe paraneb võrdeliselt teie õnne ja rahulolu tasemega.

 

Skorpion: Olge kannatlik ja proovige oma ärevust ja negatiivseid mõtteid kontrollida. Kui olete äsja oma südame kellelegi avaldanud ja ta pole seda tagasi teinud, võite täna tunda ärevust. Võimalik, et tabasite selle inimese lihtsalt ootamatult ja selle tulemusena ei saanud te kohe positiivset vastust. Laske sellel ühendusel loomulikult areneda ja ärge olge pealetükkiv.

 

Ambur: Teadke enda tahet ja saage üle oma varasematest negatiivsetest kogemustest. Praegu võib teid keegi meelitada, kuid te ei tea, kuidas talle läheneda. Tahad tunda rõõmu tema tundmaõppimisest, kuid su meel pöördub pidevalt tagasi kõige juurde, mis viimases partnerluses valesti läks. Kui sa armastusega ei riski, ei saa sa kunagi teada. Niisiis, lõpetage ärevus ja liikuge edasi.

 

Kaljukits: Teie praeguse partneri käitumine võib teile muret tekitada. Peate oma partneri kõrgete standarditega sammu pidama ja jääma suhtesse. Oma kallima muutunud käitumisega kohanemine võib olla keeruline. Alustuseks peaksite vestlema põhjalikult tema ootuste üle ja veenduma, et mõistate täielikult tema maailmavaadet.

 

Veevalaja: Võib-olla tunnete end täna eriti optimistlikult, kuid võite avastada, et teie ümber olevad inimesed ei jaga teie entusiasmi. Nende tähelepanu võivad mujale juhtida muud asjad, näiteks töö. Sellegipoolest ärge takerduge ja säilitage oma positiivsus ning jätkake oma kiindumuse avaldamist. Teie kallim hindab teie žeste. Õhtul hiljem lõbutsege ja nautige oma aega.

 

Kalad: On tõenäoline, et tänane päev võib olla teie jaoks täis intensiivseid emotsioone. Võimalik, et täna on teie mõtteis kõige olulisem, oma kallimaga aja veetmine. Parim viis näidata oma partnerile, kui väga te hoolite, on saada temalt heakskiit enne kingituse ostmist, mis meenutab teie armastust püsivalt. See lähendab teid üksteisele ja aitab teil saavutada ühiseid eesmärke.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope