Armastuse ja suhte horoskoop 29.01.2024.


Jäär: Jääge oma armuelus õnnelikuks. Täna on teid õnnistatud armastusega ja partner saab tugisambaks, nii isiklikes, kui tööalastes ettevõtmistes. Vältige ebameeldivaid vestlusi ja veetke rohkem aega koos, kuna teie väljavalitu seda eelistab. Vallalised leiavad päeva edenedes ühenduse inimesega, kes neid inspireerib. Uue hingamise saab ka, katkemise äärel olnud kaugsuhe.

Sõnn: Täna võib esineda egoga seotud probleeme, mis vajavad erilist käsitlemist. Vältige täna viha ja kontrollige emotsioone. Samuti peaksite tagama, et verbaalseid vaidlusi ei toimuks ning teie sõnad ja žestid ei teeks armastatule haiget. Planeerige romantiline õhtusöök, kus võiksite kaaluda suhte viimist järmisele tasandile. Need, kes on vallalised, võivad leida uue huvitava inimese, kuid enne analüüsige kõiki tegureid.

Kaksikud: Teie armuelus on täna väikesed pöörded. Ettepanek saab positiivse vastuse ja mõned armusuhted saavad ka vanemate toetuse. Armastage tingimusteta ja teie partner tunnistab pühendumust. Ärge kunagi laske lahkhelidel muutuda tüliks, mis võib viia katastroofilise olukorrani. Mõned õnnelikud lapivad endise leegiga kokku, et naasta vana armusuhte juurde. Need, kes on abielus, ei tohiks takerduda soovimatutesse suhetesse.

Vähk: Täna jagate oma emotsioone ja tundeid pidurdamata. Väljendage oma armastust sõnade ja tegudega. Vältige ebameeldivaid vestlusi ja kasutage seda võimalust, kingituste kaudu sideme tugevdamiseks. Öine väljasõit võib muuta õhkkonna romantilisemaks. Ka vallalised võivad täna teha ettepaneku kohtinguks ja vastukaja on positiivne. Te ei tohiks oma mõtteid teisele inimesele peale suruda, selle asemel tuleb anda vabadus, mõelda ja tegutseda.

Lõvi: Ükski suurem probleem ei häiri täna suhet. Veetke oma väljavalituga aega. Romantikas on hea omaks võtta diplomaatiline lähenemine. Vältige ebameeldivaid arutelusid ja hoidke ka tunnete jagamise ajal mugavat õhkkonda. Abielus inimesed peavad olema ettevaatlikud, et säilitada abikaasa perekonnaga head suhted. Lahendage probleemid peresiseselt. Austage alati partnerit ja andke vabadus otsustada.

Neitsi: Looge väljavalituga tugev side. Teie lähenemine armuelus on ülioluline. Peaksite kallimaga rohkem aega veetma, sest see tugevdaks tundeid. Vallalised võivad täna armuda. Abielus inimesed ei tohiks minna abieluvälisesse afääri, sest nii lööte püsisuhtesse kiilu. Mõnes armusuhtes on egost tingitud kibestumine ja need probleemid on mõistlik lahendada enne päeva lõppu.

Kaalud: Teie usalduslik loomus ei pruugi partnerile välja paista. Kuna usaldus on ülioluline, veenduge, et teie ja teie partner oleksite samal lainepikkusel. Suhtlemine peaks olema avatud, et vältida väärtõlgendusi. Võtke aega, et mõelda oma sideme ulatusele ja lahendage kõik probleemid, mis teil paarina tekkida võivad. Vallalised, oodake, kuni saate kellegagi põhjalikult tuttavaks, enne kui suhtesse hüppate.

Skorpion: Suhete uuendamine on täna taevase tähelepanu all. Töötage oma partneriga koduelu parandamiseks ja tugevdamiseks. Samuti võib see püsivamaks muuta, teie emotsionaalset sidet ja luua tugevama armastuse aluse. Kodust elu parendavad projektid, annavad käegakatsutavat kasu ja loovad ühtsustunde. Nautige võimalust ehitada koos turvaline koht, kus tunda end kaitstuna ja teie armastus õitseb.

Ambur: Kui tegemist on pühendunud suhetega, on aeg tähistada olevikku ja mõelda tulevikule. Intiimsema ühenduse loomiseks, unustage vanad mälestused ja nautige üksteise seltskonda. Avastage oma partneriga tundmatuid emotsionaalseid territooriume. Armastusreisid ei lõpe kunagi ja muutustega nõustudes, leiate oma suhtes uuesti armastuse. Jätke minevik kõrvale ja valmistage ette kindel pinnas selle armastuse jaoks, mis teie mõlema jaoks alles tuleb.

Kaljukits: Teie sihikindlus on täna haripunktis, peaksite proovima romantilisi suhteid arendada. Kasutage olukorda ära, et näidata oma emotsioone ja teha olulisi edusamme suhete loomisel. Universum loob teile võimalusi armastuse leidmiseks. Kui olete pühendunud suhtes, arendage kindlat meelt, et oma sidet veelgi tugevdada. Pidage sügavaid kõnesid, tehke üksteisele unistused teatavaks ja looge oma suhte emotsionaalne struktuur.

Veevalaja: Täna kuulake oma metsikut südant. Üllatuskohtumised võivad põhjustada hämmastavaid suhteid. Olge valmis seiklema armastuse mõttes, tundmatutele aladele ja minge ettearvamatuse vooluga kaasa. Kuna inimesi tõmbab teie magnetjõud, ärge jätke seda tähelepanuta . Need, kes on pühendunud suhtes, rääkige oma partnerile pöörastest unistustest. Suhe, mille te praegu kindlustate, peab vastu aja katsumustele.

Kalad: Täna on aeg viia ühendus partneriga, pügala võrra kõrgemale. Aktsepteerige oma armsama uuenduslikke seisukohti ja õppige koos uusi asju. Kui jagate uut hobi, ühist eesmärki või alternatiivset lähenemist suhtlemisele, võib teie suhet edendada. Armastuse jagamine ja läbipaistvus tugevdab teie liitu viisil, mis pakub õnne ja positiivseid muutusi. Arenege koos.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope