Armastuse ja suhte horoskoop 29.02.2024.


Jäär: Täna tunnete tugevat vajadust kontakti saamiseks, erilise inimesega, kes paneb teid tundma, et olete maailmas oma koha leidnud. On selge, et panustate võrdselt oma suhte tugevana hoidmisse. Võib-olla suunatakse teid loominguliste väljendusteni, kasutades neid vahendina oma tunnete väljaselgitamiseks. Kuigi te ei pruugi täna otsitavat vastust saada, annab teie ausus peagi positiivse tulemuse.

 

Sõnn: Te võite sattuda emotsioonide keerisesse, mis on kimbatuse või romantilise huviga. Võite veeta terve päeva erinevaid stsenaariume ette kujutades, luues oma mõtetes tervikpildi. Kuigi on täiesti hea natuke unistada, võib liigne kaasamine põhjustada hilisemat pettumust. Hoidke jalad maas ja pea pilvedes, kuid veenduge, et teie ootused on realistlikud.

 

Kaksikud: Vallalised võivad armuelus silmitsi seista, mõne oma varasema eelarvamusega. Vanad armid võivad esile kerkida ja te kahtlete, kas väärite armastust. Sellegipoolest uskuge endasse, et need teie mineviku kummitused ei saa teie olevikku ega tulevikku hävitada. Olge julge ja astuge vastu allesjäänud ebakindlusele, julgelt ja kaastundlikult.

 

Vähk: Teie pidevate püüdluste tulemusena, muuta suhted oma partneriga avatumaks ja ausamaks, on teie sideme muutunud tugevamaks ja toonud teid kokku. Leidke võimalus, et peatuda ja võtta hetk, et nautida armastust oma partneri vastu. Tegelege kohtingu planeerimisega või üllatage oma partnerit sooja žestiga, et näidata, kui väga te hoolite. Jätkake oma kooselu arendamist armastuse ja mõistmisega.

 

Lõvi: Armastuse küsimuses on maalähedane ja praktiline olemine hädavajalik. Peate reaalsusega silmitsi seisma ja rääkima endale tõtt oma tunnetest partneri vastu. Vallalised, olge valmis kohtuma oma elu armastusega. Olge avatud ja valmis, sest armastus võib ilmneda ebatavalisel viisil või tulla ootamatult. Laske uutel suhetel õitseda ja kasvada.

 

Neitsi: Olge valmis uuteks tutvusteks ja osalege põnevates vestlustes, mis võivad luua paljutõotavaid seoseid. Ärge kartke oma piire ületada ja tundmatut uurida, sest teid võib oodata varjatud armastus. Kuigi on suurepärane olla optimistlik, olge ettevaatlik ja järgige oma kõhutunnet. Kui uudsuse veetlus on teie jaoks atraktiivne, võtke hoogu maha ja tutvuge lähemalt inimesega, kellega kohtute.

 

Kaalud: Mida rohkem te oma füüsilist tervist parandate, seda rohkem saate luua oma armueluks positiivset õhkkonda. Sel perioodil keskenduge oma kehale ja vaimule. Terve ja mitmekülgne armuelu algab alati heast minast. Mõelge mõne uue tervist edendava tegevuse või hobi tutvustamisele, mis lõõgastab ja tugevdab teie heaolu. Mida rohkem oma isikusse investeerite, seda atraktiivsemaks muutute võimalike partnerite jaoks.

 

Skorpion: Te võite tunda tõmmet kellegi poole, kes tekitab rahulikku aurat. See võib olla võimalus hingelise sideme alguseks, kus te aitate teineteisel kasvada ja paraneda. Jääge lihtsalt avatud meelega ja olge valmis oma emotsioone jagama. Vestluse lõpuks võite saada teadlikuks sellest, millise sügavuse saate oma arusaamises saavutada. Kasutage seda emotsionaalselt tugevamaks saamiseks.

 

Ambur: Täna on teie võimalused armuprobleemidest üle saada suuremad, kui olete valmis lahti laskma sellest, mis teie elu keeruliseks teeb. Positiivne mõtteviis loob teile sobiva harmoonilise keskkonna. Vallalised, leidke uusi võimalusi ja olge valmis inspireerivaid tutvusi looma. Pidage kinni oma eesmärkidest ja järgige oma põhimõtteid. Nii tood olulised inimesed oma maailma.

 

Kaljukits: Valmistuge täna põnevusteks, sest tähtede seis toob teile paljutõotavaid uusi romantilisi huvisid! Tõenäoliselt leiate mõnel erilisel sündmusel, huvitava inimese. Vahetu keemia võib süttida teie vahel, kui olete teineteisest haaratud. Teie erinevused suurendavad ainult salapära ja võlu. Liikuge koos edasi, järgmisele tasandile.

 

Veevalaja: Teie armuelu hakkab õitsema, kui toetavad taevased jõud õnnistavad teie suhteid. Kui olete viimasel ajal tundnud end kaugena, oodake täna uuenenud lähedust ja hellust. Võtke aega tähelepanelike žestide tegemiseks, nagu magus noot või omatehtud eine. Kui olete vallaline, olge otsekohene oma armsamaga. Oodata võib ka juhuslikke kohtumisi, mille tulemuseks on suure tõenäosusega suhe.

 

Kalad: Muutke oma ettekujutust, kui teie suhe tundub praegu ebastabiilne. Vaadake seda aega kui võimalust vabastada oma ootused ja nautida seda, mis teil on. Ärge klammerduge selle külge, mis näib olevat mööduv. Abielu verstapostid võivad hilineda või taanduda. Kuna mängus on kosmiline ebastabiilsus, olge oma suhetes avatud. Arendage turvalisust pigem seest poolt, kui oma partnerist. Side, mis teil on, peab sellele karmile ajale vastu.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope