Armastuse ja suhte horoskoop 29.03.2024.


Jäär: Looge oma eluviis, mis peegeldab teie sisemist mina ja sära. Kuigi te ei pruugi oma hingesugulast kohata, laske oma südamel olla avatud, ootamatuks kohtumiseks. Olge hea suhtleja inimesega, kes annab teile põhjuse hommikul üles tõusta ja on valmis teid aitama eesmärkide saavutamisel. Selline reservuaar võib teie olemust täiustada ja viia teid partnerluseni, mis edendaks teie isiklikku kasvu.

Sõnn: Varasemate kogemuste vastastikune jagamine on suurepärane võimalus ühisosa leidmiseks, kuid siiski on oluline kindlaks teha, kas olete valmis seda arutama. Enne keeruliste teemade käsitlemist, võiks olla parem küsida nõu terapeudilt või usaldusväärselt sõbralt, kellega saate oma tundeid jagada. Vallalised, kes on pühendunud olevikule ja vaatavad tagasi minevikku, loovad tähendusrikkad suhted tulevikus.

 

Kaksikud: Kukutage maha kõik seinad, mis võivad teie armastuse leidmise teel olla. Vahemaa ei tohi olla takistuseks, teie võimalusele suhet luua. Kui teid tabab äratundmine ja kohtate erilist inimest, ärge kartke pöörduda siiralt tema poole, et ületada võimalikud suhtlusbarjäärid. Sirutage käsi, esitage küsimus ja olge teie ise ja laske oma ehedusel välja tulla.

 

Vähk: Tänane päev on seotud ootamatute aruteludega. Võtke vastutus. Hoidke oma telefon lähedal. Mõned romantilised tekstisõnumid võivad tekitada huvi, või avada uusi vestlusi. Ehkki teil võib olla esimene plaan üksi olla, võite leida end olukorrast, kus teid kutsutakse suhtlema või sõpradega lõbutsema. Hoidke oma südame uks võimalustele avatud ja nautige!

 

Lõvi: Külgetõmbeseadus toob teie tänasele pühendunud suhtele positiivset kasu. Olgu need kokkulepped ühiste lepingute kohta või tulevikuplaanid, võivad need kõnelused aidata teid tugevamaks muuta. Lisaks toob energia teie suhtesse ka uusi kire mõõtmeid. Oma suhte värskete joonte avastamisest saadav rõõm on suurepärane viis, oma sideme arendamiseks.

 

Neitsi: Nüüd palub universum teil riskida ja te peaksite seda kaaluma. Võib-olla on aeg tutvumisrakendust kasutada ja minna seda teed, millele olete kõige kauem mõelnud. Mida võite kaotada? Tähed käsivad teil oma mugavustsoonist väljapoole liikuda ja võite avastada midagi, mis teile meeldib. Teid tõmbab keegi eriline ​​ja veedate selle inimesega toredat aega.

 

Kaalud: Täna on teie side armastatuga parimal positsioonil, kuna seda elavdab elav sotsiaalne energia. Osalege paarina suhtlemises, üritustel või tulge kokku kohtades, mis rõhutavad teie seltskondlikku elu, kui olete koos. Teie koosveedetud aeg on teie hetk, et nautida nii üksteise seltskonnas olemise, kui ka teistega suhtlemise põnevust.

 

Skorpion: Kuigi teie ametikohustused võivad võtta suurema osa teie ajast, ärge laske oma tööl teie isiklikku elu varjutada. Andke aega, et mõista, mis on teie jaoks oluline. Võib-olla on mõni inimene, kes on mõeldud teiega ülejäänud elu veetma ja ta ootab läheduses, et anda teile oma armastust ja kiindumust. Tööga mitteseotud suhete jaoks on oluline varuda veidi aega.

 

Ambur: Olge teadlik huvitavatest hetkedest, eriti inimesega, kes on teie südames. Juhusliku kohtumise või romantilise õhtusöögi korral, võite olla see, kes sütitab sära. Sellest võib sündida midagi erilist. Nii et ärge kõhelge oma armuelu edasi arendama ja naeru jagama. Teil pole aimugi, kuhu see viia võib. Seetõttu olge positiivne ja paindlik.

 

Kaljukits: Kui olete igapäevatööga üle koormatud, andke endale aega oma suhte eest hoolitsemiseks. Sõbralik sõnum või telefonikõne võib positiivselt mõjutada seda, kui kaugel teie ja teie partner koos olete. See on aeg öelda armastuse sõnu ja avaldada partnerile oma tunnustust, lubades olla temaga koos. Väljendage oma sisemisi tundeid.

 

Veevalaja: Võite armuda inimesesse, kellel on jõud teie elu valgustada ja anda teile soov tundmatut avastada. Ärge hoiduge uute sidemete loomisest ja võimaluse võtmisest. Kui teile meenuvad pildid pulmadest, laske neil jääda ja kujundada unistus. Universum võib vihjata ka tulevastele kohustustele. Usaldage oma instinkti ja järgige teed, mida teie süda juhatab.

 

Kalad: Võite ootamatult kahtluse alla seada, kas annate omavahelistes suhetes liiga palju või liiga vähe. See on õige hetk, et uurida, millega olete harjunud ja oma piire kotrollida. Võite tunda tõmmet inimese poole, kes on jagamise ja võrdõiguslikkuse arutelu vastaspoolel. Kasutage seda võimalust kasvada ja teada saada, mis maailm endast kujutab. Kuigi see võib olla raske, toovad need kogemused kaasa tugevamad sidemed.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope