Armastuse ja suhte horoskoop 29.04.2023.


Jäär: Praegu võid tunda oma partneri pärast pettumust, tema hiljutiste tegude tõttu. Siiski on ülioluline käsitleda olukorda tema suhtes tundlikult. On tõenäoline, et ta ei vastanud sinu ootustele ega täitnud võetud kohustust. Hinnake olukorra tõsidust ja selle mõju teie suhtele. Kui see oli väike probleem,siis on parem sellest lahti lasta.

Sõnn: Oluline on leida aega suhetes,uute mälestuste loomiseks. Lühikesele reisile minek võib pakkuda selleks suurepärase võimaluse. See võimaldab paaridel põgeneda oma igapäevarutiinist ja keskenduda ainult teineteisele.Kvaliteetaeg koos võib aidata tugevdada sidet partnerite vahel. Hetkede jäädvustamine fotograafia kaudu võib olla kasulik ka suhtele.

Kaksikud: Täna on ideaalne võimalus väljendada oma tõelisi tundeid kellelegi, keda imetled.Eriti, kui tegemist on sõbraga, kelle vastu sul on tekkinud romantilised tunded. Ära lase hirmul end tagasi hoida, sest emotsioonide väljendamine võib kaasa tuua positiivse muutuse sinu armuelus. Võimalik, et inimene, kelle vastu sul on tunded, võib samamoodi mõelda ja ta võib oodata, kuni astud esimese sammu.

 

Vähk: Nautige seda päeva, et tähistada armastust, mida oma partneriga jagate. Kasutage võimalust, et lasta end hellitada, sest kallim teeks seda hea meelega. Sellised päevad on väärtuslikud, sest võimaldavad teil keskenduda ainult teineteisele ja hoida omavahelist sidet.Näita üles tunnustust kiindumuse eest .

 

Lõvi: Sinu ja su kallima vahel tekib tugev kiindumustunne. Hoolimata kõigist praegustest raskustest, mis teil võib tekkida on soovitatav küsida oma partnerilt nõu või arvamust, sest see antakse sinu huve silmas pidades. See võib teie suhet tugevdada ja teid üksteisele lähemale tuua. Seetõttu ära kõhkle oma partneriga suhtlemast ja mõtteid vahetamast, sest see võib väljakutsetest ülesaamisel abiks olla.

 

Neitsi: Juhul,kui partner on vabandanud ja oma tegude eest vastutuse võtnud, on oluline talle täielikult andestada. Viha ja pahameele endas hoidmine,tekitab teie suhetes ainult rohkem pingeid ja negatiivsust. Rääkige kindlasti kallimaga oma enesetundest selgelt. Proovige mõista ka tema vaatenurki ja püüdke leida lahendus, mis rahuldaks teid mõlemaid.

 

Kaalud: Võid peagi leida end uuest romantilisest suhtest, mis toob sinu ellu põnevust ja rõõmu. See vastleitud armastus hoiab sind üleval ja sulle meeldib oma partneriga koos aega veeta, eriti kui asute koos lõbusõidule. See ekskursioon mitte ainult ei värskenda teie vaimu ja keha, vaid võimaldab teil ka süvendada üksteise mõistmist.

 

Skorpion: On ülioluline mõista, et sõprus on iga suhte oluline aspekt ja keeruliste olukordade ajal võib see olla veelgi väärtuslikum. Seetõttu on vaja olla oma partneri suhtes empaatiline ja keskenduda toetavale kaaslasele. Aktiivselt kuulates ja emotsionaalset tuge pakkudes saate aidata oma partneril praegustes raskustes navigeerida.

 

Ambur: Kui sul on viimasel ajal olnud probleeme partneri elus,püsiva kohaloleku säilitamisega on aeg teha mõned muudatused. Suhtes tugevama sideme loomine nõuab, et investeeriksite rohkem aega ja energiat oma kallima kiindumuse ja tähelepanu näitamisse. Kui lisate veidi loovust ja ausust, saate uuesti sütitada teievahelise põnevuse ja kire.

 

Kaljukits: Paarid tunnevad naudingut koos aja veetmisest ja suhte osas praktiliste valikute tegemisest. See ühine kvaliteetaeg võib tekitada positiivseid emotsioone ja eneseteostustunnet. Lisaks võivad täna tehtud otsustel olla suhte tulevikule olulised tagajärjed. Partnerite jaoks on oluline koostöö, et teha valikuid, mis nende armuelule kasuks tulevad.

 

Veevalaja: Partneri tunnetega arvestamine on tugeva ja püsiva sideme loomise võtmeks. Vältige karmi või solvavat kõnepruuki, mis võib teie suhet kahjustada. Selle asemel püüdke rääkida empaatia ja kaastunde kohast ning proovige seada end oma armsama olukorda. Luues turvalise ja toetava keskkonna, kus teie partner tunneb, et teda kuulatakse ja mõistetakse, saate arendada suhte, mis põhineb usaldusel.

 

Kalad: Eraldage isiklikule elule piisavalt aega, kuna tööstress võib üldisele heaolule halvasti mõjuda. Tervislik töö- ja eraelu tasakaal on oluline nii füüsilise kui ka vaimse tervise jaoks. Sama oluline on tuvastada ja hinnata partneri panust stressi maandamisel. Teie kallim võib pakkuda väärtuslikke teadmisi, kuulamiskõrva või õla, millele toetuda.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope