Armastuse ja suhte horoskoop 29.05.2023.


Jäär: Päev algab energiapuhanguga, mis paneb sind tundma end enesekindlalt, et võtta ette uusi seiklusi. Vallaliste jaoks vihjab planeetide seis uutele romantilistele võimalustele, mis teie ellu sisenevad. Harmooniaperiood teie suhetes kutsub pühenduma. Teie ja teie partner olete üksteisega rohkem sünkroonis ja teil on lihtsam oma kiindumust väljendada. Kasutage seda harmoonilist energiat, proovides midagi uut.

Sõnn: See on soodne aeg vestlustesse astumiseks ja potentsiaalsete partneritega sügavamal tasandil tutvumiseks. Pühendunud suhte jaoks võib see kaasa tuua kõrgendatud sensuaalse keemia partneriga. Võtke see kirglik energia omaks, kuid ärge unustage piire austada. Avage oma fantaasiad ja süvendage oma intiimset sidet. Uute kogemustega katsetamine võib teie armuelus intiimsuse leegid uuesti sütitada.

Kaksikud: Teie maagiline kohalolek suureneb, tõmmates ligi austajaid, kes hindavad teie maandatud olemust ja sooja südant. Usaldage oma sisetunnet potentsiaalsete kosilaste valimisel, sest teil on loomulik oskus tuvastada, kes on ehtsad. Neile, kes otsivad sügavamat intiimsust, on see ideaalne aeg uute sidemete avastamiseks. Sinust kiirgab sensuaalsust ja partner reageerib sinu edusammudele kirglikult. Võtke oma soovid omaks ja nautige armastuse naudinguid.

Vähk: Täna võib armuelus ette tulla mõningaid väljakutseid.Päev võib tuua mõned takistused, mida ületada. See võib olla teie praeguses partnerluses järelemõtlemise aeg. Kui on olnud lahendamata probleeme, siis nüüd on aeg nendega tegeleda. Peamine on läheneda kõikidele raskustele küpsuse, kannatlikkuse ja ausa suhtlemisega. Neile, kes otsivad armastust, võib juhuslik kohtumine sisaldada märkimisväärset sidet.

 

Lõvi: Kui jätate romantikat otsides tähelepanuta oma emotsionaalsed vajadused, on teil oht, et astute suhetesse lahendamata probleemide või ebakindlusega, mis võib takistada teie sidet partneriga. Pühendades aega ja energiat enesearendusele, on teil võimalik arendada tugevat eneseteadlikkust, mis võimaldab teil läheneda suhetele autentsuse kohast. Kasutage emotsionaalsetes turbulentsides navigeerimiseks kannatlikkust ja olge avatud uutele armastussuhetele.

 

Neitsi: Rahandus võib täna sinu armuelus olulist rolli mängida. Oluline on suhtuda rahaasjadesse ettevaatlikult. Kui teie ja teie partner jagate rahalisi kohustusi, kaaluge oma eelarve läbirääkimist ja ühiste otsuste tegemist investeeringute või säästmise osas. Oma rahalisi eesmärke reastades loote turvatunde ja stabiilsuse, suurendades harmooniat teie omavahelistes suhetes.

 

Kaalud: Täna võite tunda end kindlalt, mistahes otsuse tegemisel erinevate valikute vahel. Võti on leida tasakaal oma südame ja mõistuse vahel. Usalda oma sisetunnet, aga võta aega ka iga valiku plusside ja miinuste analüüsimiseks. Küsige nõu usaldusväärsetelt sõpradelt või lähedastelt, sest nende vaated võivad anda väärtuslikke teadmisi. Lõppkokkuvõttes peaks otsus resoneerima teie autentse minaga ja toetama teie suhte kasvu.

 

Skorpion: Otsige uuenduslikke ideid oma kohtinguellu. Kaaluge tavatuid ideid uurida või üllatada oma partnerit ainulaadse kogemusega. Rutiinist lahkumine võib teie suhtesse värskendavat energiat süstida. Olgu selleks siis , uue naabruskonna avastamine või koos partneriga seikluslik tegevus – teie valmisolek oma mugavustsoonist välja astuda elavdab teie romantikat.

 

Ambur: Tänane päev julgustab pöörama tähelepanu, tunnustuse jõule oma armuelus. Võtke hetk, et hinnata jõupingutusi, mida teie partner teeb teie suhte edendamiseks. Olgu see väike žest või suurejoonelise kiindumuse näitamine, selle panuse hindamine tugevdab teievahelist sidet. Pidage meeles, et armastus õitseb, kui mõlemad partnerid tunnevad end armastatuna.

 

Kaljukits: Viha hoidmine ja mineviku vigadele keskendumine, võib teie suhte kasvu takistada. On aeg lahti lasta igasugusest pahameelest või püsivast vihast. Andestades partnerile ja endale kõik eksimused, loote ruumi tervenemiseks ja uuenemiseks. Andestuse omaksvõtmine võimaldab teil kergema südamega edasi liikuda, edendades tervemat ja armastavamat sidet. See suurendab suhetes ka vastastikust usaldust.

 

Veevalaja: Kirg saab täna sinu armuelus edasiviivaks jõuks. Taevane energia sütitab teie sees leegi, ärgitades teid uurima uusi intiimsuse sügavusi. Võtke omaks oma sensuaalne pool ja lubage endal täielikult kaasa lüüa oma partneriga jagatud kirglikes hetkedes. Väljendage oma soove, lubage fantaasiaid ja uurige erinevaid viise, kuidas säde uuesti süttiks. Lase oma kirel vabalt voolata ja loo uusi mälestusi.

 

Kalad: Värske vaatenurk võib teie romantilistele suhtele uue elu sisse puhuda. Täna ärgitavad tähed, sind tagasi astuma ja oma suhet teise nurga alt vaatama. Nähke kaugemale väiksematest erimeelsustest või väljakutsetest, millega võite silmitsi seista, ja keskenduge laiemale pildile. Kui võtate kasutusele laiema vaatenurga, saate selguse ja leiate lahendused kõikidele probleemidele. Pidage meeles, et terve suhe nõuab mõistmise ja empaatia tasakaalu.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope