Armastuse ja suhte horoskoop 29.06.2023.


Jäär: Täna julgustab tähtede seis teid hetkest kinni haarama ja osalema vestlustes, mida olete võib-olla edasi lükanud. Ärge laske lahendamata asjadel enam oodata. Väljendage oma mõtteid ja emotsioone, kuid pidage meeles, et teete seda tundlikult. Kui olete vallaline, osalege sisukates vestlustes, mis võimaldavad teil kellegagi sügavamal tasandil tõeliselt ühendust saada. Tähed eelistavad neid, kes on valmis armastuse nimel riskima.

 

Sõnn: Lase lahti ootustest ja võta omaks võimalus kogeda uusi asju. Vabastades ootused, loote ruumi ootamatutele seostele. Laske endal olla meeldivalt üllatunud ootamatutest kohtumistest, mis võivad teie teele ette tulla. Võtke omaks uudishimu ja optimism. Kui olete kõhelnud uute asjade proovimist või uute inimestega kohtumist, on nüüd aeg tegutseda.

 

Kaksikud: Täna on ideaalne aeg pöörata tähelepanu oma kodukeskkonnale ja teha vajalikke muudatusi positiivse energia loomiseks. Alustage oma elamispinna puhastamisest ja eemaldage esemed, millel pole enam otstarvet ega sentimentaalset väärtust. Füüsilisest segadusest vabanemine võib samuti aidata kustutada emotsionaalset pagasit, mis takistab armastuse ja harmoonia voogu teie suhetes. Täiustage meeleolu, et meeli stimuleerida.

 

Vähk: Võtke aega enda jaoks ja keskenduge enesearmastusele. Astu samm tagasi ootustest ning pööra tähelepanu sissepoole. Mõelge oma soovidele, unistustele ja püüdlustele. Mida sa tegelikult suhtest tahad? Millised on teie vajadused ja piirid? Kasutage seda aega selguse saamiseks ja enda paremaks mõistmiseks. Kui olete pühendunud suhtes, loob partneri emotsionaalne toetamine teie suhtele tugeva aluse.

 

Lõvi: Oled enesekindel, kirglik ja otsid alati võimalusi särada. Kuid mõnikord võivad rutiin ja ennustatavus teie sees tuld summutada. Täna tuletab kosmos teile meelde, et peaksite vabanema stagnatsioonist ja võtma omaks tundmatu. Proovige koos midagi täiesti uut. Võite planeerida seiklusliku väljasõidu, uurida paarina uut hobi või võtta ette reisi paika, kus te pole kunagi varem käinud.

 

Neitsi: Olge oma suhetes avatud ja vastuvõtlik konstruktiivsele kriitikale. Kuigi see ei pruugi olla kõige mugavam kuulda, võib teie partneri või lähedaste tagasiside anda väärtuslikke juhiseid isiklikuks kasvuks ja suhte parandamiseks. Kasutage seda võimalust, et arendada avatud mõtteviisi, teades, et konstruktiivne kriitika ei ole mõeldud teile haiget tekitama, vaid selleks, et aidata teil areneda ja tugevdada oma sidet.

 

Kaalud: Võite leida end faasist, kus teie praeguse suhte edusammud jäävad seisma. See võib olla tingitud sellistest teguritest nagu välised asjaolud, vastuolulised prioriteedid, isiklik kasv ja sisekaemus. Oluline on mõista, et suhted, nagu elu ise, läbivad tsükleid. See näilise vaikuse faas võib teile ja teie partnerile anda võimaluse järele mõelda, ümber hinnata ja uuesti alustada.

 

Skorpion: Sul on sügav emotsionaalne side nendega, kellest hoolid ja täna on ideaalne võimalus väljendada oma armastust ja tunnustust. Osalege südamlikes vestlustes, kuulake tähelepanelikult partneri vajadusi ja pakkuge oma tuge. Teie lähedased hindavad teie kohalolekut ja tähelepanu väga. Võib juhtuda, et ihaldate kodusoojust. See on ideaalne aeg perekondliku koosviibimise korraldamiseks või ühise tegevuse kavandamiseks.

 

Ambur: Täna juhivad taevased energiad teid armastuse küsimustes usaldama jumalikku ajastust. Võib tulla kiusatus kiirustada suhtesse või leppida kellegagi, kes ei vasta täielikult teie kriteeriumidele, kuid universum tuletab teile meelde, et peate olema kannatlik. Õige inimene tuleb teie ellu siis, kui ajastus on ideaalne. See ei tähenda, et peaksite istuma ja mitte midagi tegema. Kasutage seda aega enesetäiendamisele ja isiklikule kasvule keskendumiseks.

 

Kaljukits: Pea meeles, et armastus on teekond, mis nõuab pingutust ja pühendumist. Suhted vajavad kasvatamist ja pidevaid katseid õitsenguks. Ära võta oma partnerit enesestmõistetavana,proovige romantikat elus hoida. Tuletage partnerile regulaarselt oma armastust meelde. Vältige lubamist karjäärinõuetel, teie isiklikku elu varjutada. Toitke oma armuelu nii, nagu toidate oma tööalaseid püüdlusi.

 

Veevalaja: Võib-olla olete juba mõnda aega jaganud lähedast sidet kellegagi, keda peate oma sõbraks. Võib-olla olete nautinud tema seltskonda, jaganud oma mõtteid ja leidnud partneri juuresolekul lohutust. Kuid täna viitab teie suhet ümbritsev energia sellele, et selle aluseks võib olla romantiline side, mis ootab uurimist. Pöörake hoolikalt tähelepanu signaalidele ja ütlemata sõnadele teie ja selle sõbra vahel.

 

Kalad: täna on suurepärane aeg üllatada oma kallimat piletitega etendusele või üritusele, mis on tema huvidega kooskõlas. Sul on oskus luua maagilisi hetki ja tekitada oma suhetes imestust ning tänane päev pole erand. Tõenäoliselt hindab teie partner teie läbimõeldud žeste ja pingutusi, mida panustate koos meeldejäävate kogemuste loomiseks. Kui olete vallaline, võivad meelelahutuslikud tegevused ja seltskondlikud üritused olla romantikas, soodsaks pinnaseks.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope