Armastuse ja suhte horoskoop 29.06.2024.


Jäär: Täna palub universum teil olla oma partneriga suheldes vabam. Kui rutiin on muutunud igavaks, on viimane aeg tempot muuta! Proovige midagi uut. Võib-olla kohtute inimesega, kellega te pole kunagi suhelnud. Kui olete kellessegi armunud, ärge kartke talle öelda, kuidas te temasse suhtute. Armastus soosib julgeid.

Sõnn: Tähed inspireerivad teid endasse vaatama ja teid puudutavatele küsimustele vastuseid otsima. Võimalik, et teil oli üsna agressiivne vestlus ja nüüd pole te kindel, kas soovite suhet jätkata. Selle asemel, et näha seda halvana, proovige näha seda positiivselt, sest see võib aidata teil teada saada, mida soovite elus muuta. Võtke aega, et mõtiskleda selle üle, mis teeb teid õnnelikuks.

Kaksikud: Täna on teil külgetõmmet, mis tähendab, et kohtute tõenäoliselt inimestega, kellega võite luua romantilise suhte. Kui olete mõnel seltskonnaüritusel või isegi vestlusel, avaldab teie inimestega suhtlemise võime muljet, kõigile potentsiaalsetele partneritele. Kui olete huvitatud, võite alustada vestlust või olla see, kes teeb esimese sammu.

Vähk: Tänane päev toob teile armueluks ilusa alguse. Lülitage oma lemmikmuusika sisse ja laske rütmidel teid avastusteni viia. Kui kasutate rakendusi partneri otsimiseks või uue inimesega isiklikult kohtumiseks, on teie võlu tõusmas uutesse kõrgustesse. See tähendab, et on olemas tulekahju puhkemise võimalus. Kuulake signaale, mida inimesed teile annavad, ja ärge oodake, kuni teine ​​​​inimene teeb esimese sammu.

Lõvi: Täna vältige enesekriitika kiusatust, tajutava ebaõnnestumise või ebakompetentsuse tõttu. Enesearmastus on tõelise armastuse ja mõttekaaslaste leidmise aluseks. Hoiduge inimestest, kes püüavad teie nõrkusi ära kasutada või teie tunnetega mängida. Uskuge endasse ja ärge unustage oma turvalisust. Samuti on oluline osaleda tegevustes, mis tõstavad enesehinnangut ja muudavad elu elamisväärseks.

Neitsi: Minge täna välja, vallalised. Kuigi võite olla ettevaatlik, julgustavad tähed teid astuma sammu edasi. Teie potentsiaalne armastusehuvi võib teid pidada külmaks, kuid te ihkate, et teid armastatakse. Laske oma sisemisel minal järk-järgult läbi paista ja inimestel omaks võtta see ilu, kes te olete. Siin ei ole haavatavus nõrkus, vaid tugevus, mis aitab sarnaselt mõtlevaid inimesi lähemale tuua.

Kaalud: Täna muutub teie suhe partneriga veelgi intiimsemaks. Aeg tugevdab sidemeid ja teeb seda teie kahe jaoks kindlasti veelgi suurema jõu ja teadmisega. Tundke end oma partneriga turvaliselt ja nautige tema seltskonda, nii palju kui võimalik. Osalege aktiivselt sisukates vestlustes ja tehke asju, mis meenutavad teile teie kohta kogukonnas. Laske endal saada paremateks ja teistsugusteks inimesteks.

Skorpion: Täna ärge teeselge, et olete keegi teine ​​ja ärge häbenege seda, kes te olete. Teiste inimestega suheldes kandke kindlasti näole naeratust ja olge oma mõtetes uudishimulik. Sädemed võivad tekkida ootamatult, huvitava persooniga. Te ei tohiks olla üllatunud, et te kontakte loote ja on okei olla meeldivalt üllatunud.

Ambur: Täna võite ootamatult kogeda oma armuelu pärast ärevust või ebakindlust. Püüdke siiski mitte lasta neil tunnetel end liiga palju üles kütta. Mõnikord on oluline tagasi astuda ja mõista, et armastus on ebakindel. Kui te ei paanitse, avastate, et turbulents, mida te läbi elate, võib olla positiivne. Uskuge, et universum aitab teil leida õige suuna.

Kaljukits: Täna võite tunda, et kire tase suhtes on armuteekonnal veidi langenud. On normaalne, et teatud ajahetkel on ebakindlus või puudub edu. Ärge laske sellel tundel end vallata, selle asemel proovige seda kasutada motivatsioonina oma tegude üle järele mõtlemiseks. Oluline on see, mis teid tegelikult ajendab.

Veevalaja: Kellelgi, kes on teie lähedal, võib teie vastu tundeid olla. Püsige kursis õhus valitseva meeleolu ja tunnetega. Võib-olla on viimane aeg seda uut võimalust uurida. Tehke hüpe ja proovige ujuda tulevase kiindumuse meres. Kuid olge ettevaatlik, sest südamed on haprad ja neid tuleks sellisena kohelda. Ärge lämmatage liblikaid oma kõhus, las uudishimu juhatab.

Kalad: Täna võib mineviku plahvatus tuua esile mälestuse inimesest, keda te pole pikka aega näinud. Kuid selle asemel, et keskenduda suhte varasematele ebaõnnestumistele, pidage seda uueks alguseks. Olge toimuva suhtes avatud ja selge ning püüdke olla mõistev. Andestamine on üks tõhusamaid relvi, teie suhte parandamisel.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope