Armastuse ja suhte horoskoop 29.07.2023.


Jäär: Kui päev algab, võite tunda end romantilises plaanis pisut ebakindlalt.Meil kõigil on neid päevi, mil meie armastuse energia tundub tühi. Kuid ärge muretsege selle pärast liiga palju. See on mööduv faas ja ees on helgemad päevad. Võtke natuke aega enesevaatluseks ja laadige oma emotsionaalseid patareisid. Lubage endale midagi erilist, mis paneb su südame laulma.

 

Sõnn: Armastust on teie jaoks õhus ja tähed joonduvad, et õnnistada teid rikkaliku kiindumuse ja lojaalsusega. Kui olete juba suhtes, võtate täna omaks oma rolli vankumatu ja pühendunud partnerina. Teie lojaalsus ei tunne piire ja teie armastuse ees tunneb teie kaaslane aukartust. See emotsionaalne turvalisus loob teie kahe vahel katkematu sideme, tugevdades teie suhet veelgi.

 

Kaksikud: Täna võite leida end olukorrast, kus teie partner ütleb midagi näiliselt süütut, kuid see tekitab teis emotsioone. See reaktsioon võib olla tingitud teie sisemisest emotsionaalsest keerukusest ja varasematest kogemustest. Püüdke mitte teha ennatlikke järeldusi ega reageerida impulsiivselt. Selle asemel astuge samm tagasi ja mõelge, miks need sõnad sellise reaktsiooni esile kutsusid.

 

Vähk: Olete loomu poolest loodud oma lähedaste eest sügavalt hoolt kandma. Mõnikord aga segab elu vahele ning teid võivad haarata mitmesugused kohustused ja väljakutsed. Kuigi võite anda endast parima, et kõiges navigeerida, on oluline mitte kaotada silmist emotsionaalset sidet oma partneriga. Andke talle teada, et tema emotsioonid on teile olulised ja soovite tõesti mõista, mida ta läbi elab.

 

Lõvi: Suhted nõuavad pidevat pingutust ja tähelepanu. Võtke täna aega, et hoolitseda oma armastuse õitsengu eest, külvates seda üle oma kiindumuse soojusega. Näidake üles tunnustust oma partneri pingutuste eest ja kiitke tema ainulaadseid omadusi, mis muudavad nad teie jaoks eriliseks. Tähistage kallima suuri ja väikeseid kordaminekuid ning olge temale vankumatuks toeks vajaduse korral. Hoole ja pühendumusega kasvatatud armastus õitseb millekski erakordseks.

 

Neitsi: Olge tähelepanelik oma partneri emotsioonide ja tundlikkuse suhtes. Mõnikord võib teie analüütiline olemus muuta teid eraldatuks või ükskõikseks. Pidage meeles, et teie partner otsib emotsionaalset tuge ja väikesed armastuse žestid võivad aidata. Lihtne puudutus, südamlik kompliment või koos kvaliteetaja veetmine näitavad talle, kui palju te tõeliselt hoolite. Täna proovige ennast kontrollida ja vältige oma partnerile pettumuste valmistamist.

 

Kaalud: Soov oma lähedaste heakskiidu järele on loomulik, kuid see võib olla ka pingeallikaks, kui tegemist on armastuse asjadega. Võite leida end ristteel, lõhestades armastust, mida tunnete oma partneri vastu ja vajadust oma perekonna kinnituse järele. Oluline on meeles pidada, et armastus on sügavalt isiklik ja subjektiivne kogemus ning seda tuleks austada.

 

Skorpion: On aeg keskenduda oma kodukeskkonnale. Mõne muudatuse rakendamine võib aidata teie majapidamisel sujuvamalt toimida ja see mõjutab otseselt teie üldist heaolu, sealhulgas teie romantilist elu. Vaadake oma elamispinda ja vaadake, kas saate selle energia suurendamiseks teha mingeid parandusi. See on lihtne,väike mööbli ümberkorraldamine või mõne hubase pisiasja lisamine, et muuta ruum harmoonilisemaks.

 

Ambur: Võite tunda end oma suhtes pisut rahutuna. Võib-olla on teie partneri teod või sõnad tekitanud teie sees kahtlusi. Ärge ignoreerige neid tundeid,andke endale ruumi nende üle mõtisklemiseks. Oluline on olla enda vastu aus ja tuvastada oma kahtluste algpõhjus. Kas need põhinevad varasematel kogemustel, suhtlemise puudumisel või millelgi muul?

 

Kaljukits: Võite täna tunda enesekindluse ja enesekehtestamise tõusu, mis võib olla südameasjades tohutult kasulik. Ükskõik, kas olete pühendunud suhtes või otsite endiselt seda erilist inimest, olge julge oma tundeid väljendama. Avage need suhtlusliinid oma partneri või potentsiaalse armuhuviga ja laske oma tõelistel emotsioonidel läbi paista.

 

Veevalaja: Tähed hoiatavad, et olge tähelepanelik, kuidas saate oma romantilises elus eriti keerulises olukorras hakkama. Kuigi teie kavatsused on kahtlemata puhtad, on tõenäoline, et teie katsed asju lahendada võivad lõppeda soovimatute tagajärgedega. Võite signaale valesti tõlgendada või olulisi üksikasju kahe silma vahele jätta, põhjustades arusaamatusi või tahtmatuid pingeid.

 

Kalad: Armastuse poole püüdlemisel on oluline olla truu iseendale ja teistele. Kellegi teise teesklemine, kes sa pole, või oma võimetega romantilises olukorras liialdamine võib kaasa tuua soovimatuid tagajärgi. Kuigi endast täiusliku versiooni esitamine võib olla ahvatlev, pidage meeles, et autentsus seob südamed kokku. Teie haavatavus võib olla ilus kingitus, mis julgustab teie partnerit end avama.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope