Armastuse ja suhte horoskoop 29.08.2023.


Jäär: Täna on aeg tagasivaateks, sest see, mida tunnete oma partneri vastu, on intensiivne. Laske emotsioonidel voolata, kuid olge oma loomulik mina, sest sellel inimesel on potentsiaal olla teie jaoks õige. Täna on päev, mil tuleb olla vaba ja mitte liiga pingutada, kuid olge ka teadlik, et võite oma suhtega liiale minna ja te ei taha seda.

Sõnn: Praegune planeediasend muudab teid vastutustundlikumaks ja märkate, et teie suhted on pärast varasemaid arusaamatusi läinud paremaks. Näete suhte säilitamiseks palju vaeva ja unustate hea ajaveetmise. Ärge võtke seda liiga hinge, vajate aega lõõgastumiseks ja hingamiseks, nii et keskenduge sellele ja kõik muu loksub paika.

Kaksikud: Täna on teie päev, mil saate lähedastelt kingitusi ja tunnustust, kui olete suhtes. Olge piisavalt armastusväärne, et tänada neid selle eest, sest see tuleb puhtast südamest ja ütleb palju nende tunnete ja armastuse kohta, mida nad tunnevad. Minge kohtingule või pikale autosõidule, et muuta see hetk meeldivaks. Teid üllatavad võimalused, mis täna teie teel avanevad.

 

Vähk: See, mis täna tundub väikese vestlusena, võib muutuda tuliseks teemaks, kuid see on positiivne. See muudab teid lähedasemaks ja teie kallim on rabatud. Olete intellektuaalselt nõudlikum ja soovite, et partner mõistaks teie soove ja kirge ilma,et peaksite neid ise väljendama. Te pead seda päeva oma armsamaga nautima.

 

Lõvi: Täna on päev, mida peate kaua kalliks pidama. Võite minna oma partneri või abikaasaga romantilisele kohtingule, nagu oleks see teie esimene kohting. Tunnete sama elevust ja ärevust, mida tundsite temaga esimest korda kohtudes. See on päev, kus naudite paarina nalju ja leiate lõbusaid olukordi, mis panevad teid südamest naerma. Nautige neid väikeseid hetki.

 

Neitsi: Tänane päev tuleb tõenäoliselt segadust tekitav. Teil võib olla vaidlusi või tuliseid arutelusid tühiste asjade üle. Parim on arusaamatus klaarida, mis võib võtta aega, kuid see lahendatakse täielikult teie kannatlikkuse ja intelligentsusega. Kõik lõpeb hästi. See on ka teie suhte uus algus. Lähenege asjadele värske mõtteviisiga ja liikuge edasi.

 

Kaalud: Olete täna lõõgastavas meeleolus, kui teie kõrval on partner. Tulevad pikad vestlused ja te väljendate oma tundeid teineteise vastu, viies suhte uuele tasemele. See armastuse avaldus on tulevikus tugeva sideme alus. Vallalised peaksid kaaluma oma sõpradega reisiplaanide tegemist.

 

Skorpion: Täna on veidi pingeline päev, kuna vestlused võivad kuumeneda. Iga vaidluse korral peate kuulama, mida teie partner soovib ja teie vastu tunneb. Hoidke silmad ja kõrvad lahti ning olge kannatlik,kuni see aeg rahulikult möödub Kõik taastub normaalseks. See võib muuta teie sideme veelgi tugevamaks. Vallalised ei peaks pettuma ja vältima praegu igasugust suhtlust.

 

Ambur: Täna võib teie partner olla halvas tujus. Võib tekkida mõni arusaamatus või usaldusprobleem. See võib põhjustada pingeid ja mõnikord soovite leida selle lahendamiseks parima viisi. Kuid ärge muretsege, ka see möödub ja olete oma partneri oskuste üle üllatunud, sest asjad lõppevad rahulikult. Nautige koos häid ja halbu aegu.

 

Kaljukits: Täna peate oma suhteeesmärkide osas olema futuristlikum. Lubage vestlusi, mis räägivad sellest, kus te praegu olete ja mis on järgmine samm. Teie partner hindab seda,sest tuleviku osas on väga vajalik selgust. Ärge unustage olla hooliv ja tähelepanelik oma partneri vajaduste suhtes kogu päeva jooksul. Vallalised peaksid kaaluma oma silmarõõmu poole pöördumist.

 

Veevalaja: See on pühendunud inimeste jaoks karm ja konarlik päev. Päev algab rahulikult, kuid pärastlõunal võib esineda verbaalseid vaidlusi. Tekivad lahkarvamused tähelepanuvajaduse ja konkreetsete soovide täitmise osas. Igal probleemil on lahendus,seetõttu sukelduge detailidesse ja selgitage välja oma partneri vajadused. Vallalised ei tohiks praegu olla liiga ambitsioonikad.

 

Kalad: Täna olete helde tujuga ja annate endast parima, et oma partnerile meeldida. Võite tunda, et soovite ta suure kiindumusega üle külvata ja selle hetke meeldejäävaks muuta. Seda tehes ärge unustage oma kohustusi. Teid üllatab, sest tunne on vastastikune ja teie partner toetab teid. Kõik, mida vajate, on elus väike tasakaal.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope