Armastuse ja suhte horoskoop 29.09.23


Jäär: See on Teie jaoks vaimselt kurnav päev mitmete kohustusete tõttu. Meeldiv ja mõnus oleks päev lõpetada lähedaste seltsis. Jagage nendega oma kogemusi, see loob teie vahele tugevama sideme. Veenduge, et tunnustate neid ja hindate nende tähtsust oma elus.

Sõnn: Täna laetakse Teisse autoriteeditunnet. Kuigi see toimib Teie tööelus hästi, ei niida see Teie partnerit just jalust. Partner ei pruugi hinnata Teie suhtumist, mis võib mõlemail tuju rikkuda. Vallalised peaksid praegu vältima uude suhtesse astumist, sest tähed ei viita stabiilsusele.

Kaksikud: Teie armuelus valitseb paranoia tunne. Ärge muutuge oma kallima suhtes liiga omavaks. See peegeldab rohkem Teie enda hoiakuid ja hirme kui midagi muud. Vallalised suhtlevad sageli vaheldumisi ühe või mitme inimesega. Püsisuhtes olijad peavad näitama oma kiindumust enda partneri vastu.

Vähk: Tõenäoliselt on täna õhus mõningaid pingeid, kuna Teie ja kallima vahel ei pruugi suhtlust toimuda. Olukorra lahendamiseks ei saa Te palju teha, välja arvatud sisekaemus, et mõista, mis valesti läheb. Parem vabandage ja leppige, selle asemel, et seda suhtlusvahet pikendada.

Lõvi: Mõned minevikus pahameelt tekitanud teemad võivad täna ootamatult uuesti esile kerkida. Teie ja te partner peate omaks võtma andestava suhtumise ja laskma asjadel minna. Ärge kartke seista selle eest, mida peate õigeks, vaid laske oma armastatud inimesel ka oma seisukohta selgitada. Püsisuhtes olijad peaksid vältima domineeriva suhtumise hoidmist ja olema oma partneri seisukoha suhtes tundlikud.

Neitsi: Ära võta armastatud inimest enesestmõistetavana. Teil võib olla tugev soov jahtida seda, mida soovite, kuid kontrollige ka oma partneri suunas liikuvat energiat, muidu võib ta tunda end tähelepanuta jäetuna. Vallalised peavad oma kiirest ajakavast veidi aega maha võtma ja leidma aja, sellele, keda nad imetlevad. Perekonna loonud paarilised peavad oma rahaasju arutama ja tulevikuplaane tegema.

Kaalud: Armastus pole alati lihtne. Ärge andke endast välja, et teha oma kallimat õnnelikuks vastutasuks armastuse vastu. Üle kompenseeriv suhtumine paarisuhtes vaevalt töötab. Selle asemel laske sellel loomulikult voolata. Püsivas suhtes paarid peavad tegema asju, et aidata vähendada ärevust ja edendada tervet ja armastavat suhet oma partneriga.

Skorpion: Võib-olla olete just alustanud kellegagi kohtamist ja võib-olla kahtlete, kas avaldada see oma sõpradele või mitte. Tähed näitavad, et selle uudise avaldamiseks on õige aeg. Andke oma partnerile teada, mida kavatsete teha, et talle uut olukorda kergendada. Püsisuhtes paarilised võiksid oma partneri vastu lahked olla

Ambur: Saad lõpuks aru, et minevikuvihast kinni hoidmine piirab ainult sind, mitte inimest, kelle peale oled pahane olnud. Niisiis, laske oma nördimusel lõplikult minna. Nii avate kindlasti oma elu õnnele ja uuele armastusele. Vallalised võivad leida end flirtimas inimestega, kellega nad tavaliselt ei läviks.

Kaljukits: Astute oma armuelus ilusasse faasi. Teie partner teeb õigeid asju, et Te tunneksite end erilisena. Peaksite vastama ja näitama oma tunnustust, et neid motiveerida. Püsisuhtes paarilised peavad mõistma meeskonnatöö tähtsust. Nad peavad võtma täiendavaid kohustusi.

Veevalaja: Ärge varjake oma tundeid armastuse suhtes. Keegi üritab Teile läheneda ja Te peate andma armastusele võimaluse õitseda. Veetke aega oma austajaga ja tutvuge temaga paremini, enne kui mõtlete pikaajalistele väljavaadetele. Püsisuhtes põliselanikud peaksid kavandama koos romantilise õhtusöögi.

Kalad: olete täna oma elemendis ja ilmutate oma lähedastega suheldes kaastunnet. Olete üks suur kõrv sellele, mida Teie partneril on öelda. See paneb partneri end erilisena tundma. Vallalised peaks olema kannatlikud ja enda kallal tööd tegema, et kedagi erilist meelitada.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 11.

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope