Armastuse ja suhte horoskoop 29.10.2023.


Jäär: Täna on hea päev, et uurida uusi võimalusi armuelus. Praegu võiksite sideme tugevdamiseks ja emotsioonide jagamiseks, koos partneriga aega veeta, korraldades põnevaid seiklusi või nautides meelelahutust. Samuti oleks soovitatav armastatut lähedastele tutvustada. Kaaluge suhtes järgmise sammu astumist. Samuti saab täna alguse palju uusi suhteid Võite ka leppida endise armsamaga, mis toob õnne tagasi.

Sõnn: Täna käsitlege romantilisi probleeme küpse suhtumisega. Teie eripärane isiksus köidab paljusid ja on suur tõenäosus kohata inimest, kellel on teistsugused ideaalid. Kuid tema isiksus intrigeerib teid, viies tugeva sidemeni. Laske ennast köita kaasahaaravatel aruteludel, et muuta oma päev huvitavamaks. Kui teie partner on teile pühendunud siis ta abistab teid rahaasjades. Väljendage talle oma tänu, tunnustades tema mõju.

Kaksikud: Täna võib armastus teid tabada nagu välgunool ilma hoiatuseta. Päeval ootab teid ees palju üllatusi. On suur võimalus, et loote ühenduse kellegagi, kes paneb teid ennast fantastiliselt tundma. Ärge muutke oma isiksust, et kedagi rahustada või muljet avaldada. Katse olla keegi, kes sa ei ole, ei tööta sinu kasuks. Kui midagi on ettenähtud juhtuma, siis see toimub. Usaldage protsessi!

Vähk: Tundub, et teie töö hoiab teid enamasti partnerist eemal. Romantika võib sellepärast teist mööda libiseda. Tehke oma tavapärasest töörutiinist paus, kui soovite oma suhtes põnevust säilitada. Inimesed, kelle süda on äsja oma armastuse tõttu purunenud, võivad tunda end pettunult. Täna võib nende ellu siseneda positiivsed uudised, nii et hoidke pea püsti.

 

Lõvi: Täna võite tunda soovi oma endisele partnerile helistada, kuna te pole veel edasi liikunud. Võib-olla tundsite end tema elus alati suurepäraselt ja igatsesite uuesti näha. Ta võib teie ellu uuesti ilmuda mõne saatuse kummalise keerdkäigu tõttu, andes teile võimaluse see side uuesti üles ehitada. Kui olete pühendunud suhtes, võib teie partner tunda end stressis, kuna ta on kõiki majapidamistöid teinud. Andke talle abikäsi, et tema koormust kergendada.

Neitsi: Täna on teie väljavalitu lummatud ja hämmastunud teie erilisest vaatest elule. Otsusekindlus pikaajalise suhte osas tugevneb, kui murrate oma halvad harjumused ja leiate ennast uuesti. On aeg luua emotsionaalne side. Armastust jahtivad vallalised peaksid olema ettevaatlikud, sest nad võivad leida, et keegi varjab oma tõelist isiksust. Ärge sisenege lõksu, olge kogu aeg valvel.

Kaalud: Kui soovite püsisuhet inimesega, keda armastate, tehke täna ise ettepanek. Üllatusettepaneku korraldamine paneb kallima ennast ekstaatiliselt tundma. Ärge kartke oma emotsioone väljendada, kui olete just hakanud kellegagi kohtamas käima. Ainult siis, kui suhtlete intensiivselt, saab partner teid paremini mõista. Selge ja läbipaistev mõtete jagamine on võti, kui soovite tõesti oma armsamaga tugevat sidet luua.

Skorpion: Teie suhe on praeguse seisuga läbimas tõkkeid. Rääkige oma partneriga täna rahuliku ja avatud meelega. Vältige tuliseid vaidlusi, sest see ei vii teid mõlemaid kuhugi. Saate otsustada, kas teil oleks kõige parem jääda ja anda oma suhtele viimane võimalus. Tehke valik, kuid alles pärast plusside ja miinuste hoolikat kaalumist. Jääge positiivseks kõigi võimaluste osas.

Ambur: Te sooviksite oma armsamaga tulevikku planeerida, kuid ta ei pea seda oluliseks. Sellele mõeldes võib su süda puruneda. Ainus viis olukorra lahendamiseks on pidada südamest südamesse arutelu. Ärge muretsege tulemuse pärast, keskenduge lihtsalt sellele, mida te mõlemad suhtest soovite. Kui olete vallaline, üritab keegi minevikust teie ellu siseneda. Temast võib isegi saada teie väljavalitu!

Kaljukits: Kui mõtlete oma partnerile pikaajaliselt pühenduda, ärge kartke seda teha. Teie lähedased aitavad teid igal võimalikul viisil. Kahtlemine on normaalne, kuid kõik saab korda, kui usute suhte tulevikku. Kui olete vallaline, võib teie arusaam armastusest erineda, selle inimese omast, kellega kohtute. Kuna kõigil on erinevad ideed ja armastuskeeled, peaksid vallalised väljendama armastust, oma ainulaadses stiilis.

Veevalaja: Täna hindab kallim teie pingutusi ja teeb samaväärsed žestid sideme süvendamiseks, mis tugevdab teie suhet. Ta toetab teid ja annab ruumi vestlemiseks. Vallalised võivad armuda kellessegi, kellega nad on hiljuti paar korda kohtunud. Tehke spontaanne plaan või alustage arutelu, et tema isiksuse kohta rohkem teada saada. Kui soovite inimesele muljet avaldada, peate tegema lisapingutusi.

Kalad: Kui tunnete, et olete oma partnerist pisut eemaldunud, mõelge intiimsuse taaselustamise peale. Korraldage üllatuskohting, uurige ühiseid hobisid või pidage põnevaid reisplaane, nii saate oma suhtele vürtsi lisada. Pahameele hoidmine oma partneri vastu mõjutab teie olevikku, nii et laske negatiivsusest lahti niipea, kui võimalik. Kui soovite kohtuda kellegagi, kellest võiks saada teie partner, hoidke optimistlikku ellusuhtumist.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope