Armastuse ja suhte horoskoop 29.11 2022.


Jäär: Tähed on praegu romantiliste ambitsioonide saavutamiseks teie kasuks joondatud. Tea, et saate aidata oma suhet õigel viisil juhtida. Olete üles näidanud uskumatut kannatlikkust ja pühendumust, mis on hindamatu väärtus. Siin ja praegu nautimiseks on oluline mõista, et pikas perspektiivis võib anda suhtele ruumi oma kiirusel areneda.

Sõnn: Sul on tungivalt soovitatav leppida asjade hetkeseisuga ja alustada asjade metoodilise väljaselgitamise protsessi. Isegi kui olete otsustanud, kuidas teatud korduva probleemiga edasi minna, ei pruugi te soovida seda väljendades oma partnerile haiget teha. Kuigi see ei pruugi olla kiire lahendus, on see kõikehõlmav vastus, mis osutub lõpuks tõhusaks.

Kaksikud: Täna on suurepärane päev minevik minevikku jätta ja uus põnev tulevik vastu võtta. Kui olete hiljuti väljakutsuva suhte katkestanud, on oluline veeta võimalikult palju aega uute inimestega ja oma suhtlusvõrgustikku suurendada. Väga kiiresti tunnete end taas iseendana ja te ei saa muud teha, kui edasi liikuda.

Vähk:Vajadus olla armusuhtes emotsionaalne võib olla vastuolus sooviga säilitada kontroll. Võib-olla tunnete end praegu vastuolus kahe vastandliku jõu vahel. Suudad säilitada rahu ja usaldada oma intuitsiooni, kui tegemist on romantilise partneriga. Enne korvamatu kahju tekitamist tehke ülevaade oma vaimsest seisundisr. Ärge tuginege järelduste tegemisel ainult oma sisetundele.

Lõvi: Kui otsite armastust, võib see olla päev, mil saate rohkem, kui ootasite. Võid kohtuda kellegagi, kellega tunned suurt kirglikkust. Ta sooviks sinust rohkem teada saada ja koos aega veeta. Kasutage seda aega ühenduse loomiseks ja üksteisega tuttavaks saamiseks. Varem või hiljem kohtute taas, nii et vältige aja raiskamist ja õppige tema kohta nii palju kui võimalik.

Neitsi: Praegu võite teie ja teie partner vestelda selle üle, millist suhet soovite maailmale esitleda. Olete teadlikumad sellest, kuidas inimesed teid tajuvad. Leidke võimalus sellest rääkida, kui teid häirib, mida teised inimesed arvavad. Nende vaatenurgad võivad praegu teie enda vaatenurka hägustada, nii et selle teemaline vestlus võib teid aidata.

Kaalud: Kui teie suhe alles algas, avastate, et investeerite sellesse palju aega ja energiat. Su partneri kiindumuse sügavus sinu vastu võib sind ehmatada. Kuigi see võib teid üllatada, kaaluge abieluettepanekut täna tõsiselt; see ei pruugi olla nii hull, kui arvate. Kulutage sellele ühendusele aega ja energiat, sest võib-olla olete leidnud oma õnne võtme.

Skorpion: Intiimsuste jagamine on nüüd teie armuelus realistlik võimalus. Rääkige oma partneriga enesekindlalt, kasutades oma suurepäraseid suhtlemisoskusi. See võib anda teile ka jõudu, et lõpuks ometi erilisele inimesele rääkida, kuidas te temasse suhtute. Teie enesekindlus ja küpsus vestlustega hakkama saada aitavad teil selles praeguses suhetes silma paista.

Ambur: Isegi kui olete koos olnud väga pikka aega, võite täna avastada, et teie suhtes on endiselt kirge ja sensuaalsust. Siis,kui veedate päeva lähedastega kodus, mõtlete neile ja käitute nende suhtes tavapärasest rohkem helluse ja armastusega. Sel viisil tundmine ja väljendamine on teie suhtele hea.

 

Kaljukits: See ei ole traditsioonilise romantika päev, vaid pigem võimalus proovida oma romantilistes suhetes uusi asju. Sellel on oma atraktiivsus.Esialgu võite olla üllatunud oma kõrgelt arenenud meeltega, kuid kui saate oma kiirest reageerimisest üle, võite õppida midagi uut, mida saate oma keerukasse elustiili lisada.

 

Veevalaja: Suhtes võid tunda motivatsiooni võtta endale domineerivam roll. Suhte huvides peate võib-olla tegema keerulise valiku. Kindlate piiride seadmine varakult võib tunduda ebamugav, kuid pikas perspektiivis võidavad kõik. Kui olete vallaline, võib keegi, kellega olete just kohtamas käima hakanud, pidada teie küpsusastet atraktiivseks. Püüdke mitte lasta oma egol teie paremat otsustusvõimet takistada.

 

Kalad: Kui teie elus on uus köitev suhe, võite tunda end kogu päeva tõeliselt võluvana. Armumine võib olla üsna häiriv.Armastatuga üha rohkem arvestamine võib panna teid romantiseerima teda ideaalseks partneriks. Pidage meeles, et ka teie olete aare, ja lõpetage kellegi asetamine tippu. Lihtsalt minge koos välja ja lõpetage arvamine.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope