Armastuse ja suhte horoskoop 29.11.2023.


Jäär: Täna ootab teid ees emotsioonidest tulvil sõit. Te avastate end otsimas kedagi, kes mõistaks teie kuuma olemust ilma hinnanguteta. Leidke need inimesed, kes naudivad teie intensiivset olemust, sest te väärite väljavalitut, kes mõistab ja väärtustab teie tundeid. Ärge aktsepteerige paremuselt teist, teie südamesoovid on kannatlikkust väärt. Laske lahti vanast ja tervitage uusi kogemusi.

Sõnn: Suheldes kallimaga võite tunda pinget. Kuigi see on veidi ebamugav, ärge laske sellel end halvata. See võib olla etapp, mis ei kesta kaua aga praegu ei saa te midagi teha. Hoolitsege enda eest ja mõelge positiivselt. Võtke aeg maha ja hinnake oma emotsionaalset enesetunnet. See võib olla võimalus isiklikuks arenguks ja eneseteostuseks, pikemas perspektiivis.

Kaksikud: Olge uhke selle üle, kes te olete ja ärge hoiduge seda väljendamast. Teie ehtne olemus tõmbab ligi kedagi erilist. Olge valmis planeerimata tutvusteks ja põnevateks pakkumisteks. Tundub, et armastus on kohe nurga taga, seega olge valmis seda ootamatult kogema. Kui olete pühendunud suhtes, süvenege oma suhtesse ja looge rohkem sidet. Armastage ja aktsepteerige oma individuaalsust, aga ka partneri unikaalsust.

Vähk: Tunnete end kergelt haavatavana, kuna täna tõotab tulla emotsionaalne päev. Kuigi see haavatavus võib olla ebamugav, pidage meeles, et see on õnnistus, mitte needus. Ühenduse loomine potentsiaalse partneriga muutub tugevamaks, kui inimene tunnistab oma mina. Püsisuhtes inimeste jaoks on hea mõte olla oma tunnete suhtes aus ja lasta lahti takistustest, et luua partneriga tugevam side.

Lõvi: Vallalised, tänane tähtede seis pakub teile palju rõõmu. Olge valmis romantiliseks ideeks, millele te kunagi ei tuleks. Võimalik, et kohtute mõne erilise inimesega, et täita oma kujutlusvõime ja unistus. Kui olete pühendunud suhtes, teeb teie partner teie unistused teoks. Võite tulla välja ainulaadse ideega, kuid teie partner viib selle suurepäraselt ellu. Väärtustage neid maagilisi hetki, nad võivad panna teie armastuse kasvama.

Neitsi: Vallalised võivad täna kogeda oma armuettevõtmistes perekondlikku survet. See võib olla raske, kui teie lähedased ei toeta teie partnerit täielikult. See võib juhtuda kultuuriliste erinevuste või isikliku vastumeelsuse tõttu. Kuid ärge astuge tagasi ega unustage, et teie südames on tunded. Mõelge, kas teie väärtused sobivad kokku selle inimese väärtustega, kellega kohtute.

Kaalud: Olgu mis tahes, ärge heituge täna, sest armastus ei pruugi olla teie jaoks. Keskenduge enesearmastusele ja individuaalsele arengule, mitte uute suhete loomisele. Seetõttu on see parim aeg taastada sidemed lähedaste inimestega, näiteks sõprade ja sugulastega. Saate end vabastada ja lahkuda igapäevarutiinist ning proovida midagi uut, mida te pole kunagi varem teinud.

Skorpion: Teie tänane päev viitab meeldivale üllatusele. Võite ootamatult mõista, et teie ja lähedase sõbra vahel on tihenenud side, mida olete hiljuti tundnud. Teie hingesugulane võib olla inimene, kellega teil on uskumatu hingeline ühendus. Olete lähedasemad, kui kunagi varem, kuna käite sageli koos üritustel, kus koos lõbutsete.

Ambur: Täna te ei tohiks piirduda vaid mõne kohtamisvõimalusega, vaid laiendage oma ulatust ja otsige uut avastamata romantikat. Võtke initsiatiiv ja osalege aktiivselt ühiskondlikel üritustel. Lubage endal avastada uusi kohti, suhelda uute inimestega ja leida võimalusi armastuse õitsenguks. Jääge avatuks uute kohtumiste võimalusele, olles endale truu.

Kaljukits: Teie siiras suhtumine toob ellu rõõmu ja õnne. Mõnel kaugsuhtel on täna probleeme. Veetke partneriga rohkem aega, sest see aitab luua ühisosa ja tugevdada veelgi teie sidet. Vallalised, teie lähedased kiidavad suhte heaks ja te võite järgmise sammu astumist kaaluda. Mõnel abielus inimesel on täna kooselus segadus, mis tuleks lahendada.

Veevalaja: Teie pühendunud suhtes süttivad uuesti füüsilise külgetõmbe sädemed ja see on hea võimalus korraldada oma kaaslasega ilus romantiline õhtu. See võiks olla eriline ja ka magusalt spontaanne. Laske oma armastusel areneda ja looge suurepäraseid mälestusi. Hellitage sidet, mida ainult teie kaks mõistate ja veetke need ainulaadsed hetked koos.

Kalad: Päev rõhutab teie elu võtmeküsimustena romantikat ja abielu. Kui olete mõelnud kooselule siis tänane päev annab hea võimaluse selle üle arutleda. See võib tähistada ebakindluse lõppu teie armuelus ja tervendada teie südant. Tervitage seda selgust ja nautige armastust, mis on külluses. Ärge imestage, et mõned inimesed ütlevad, kui armas te täna välja näete.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope