Armastuse ja suhte horoskoop 29.12.2022.


Jäär: Olge täna väljendusrikkam, rääkides vähem. Vaidlustest hoidumine on eriti oluline, kui teie kallimal on olnud halb päev. Peate tülitsemise mõtte peast välja saama. Parim võimalus on proovida oma partneri närve rahustada. Head sõnad võivad suhtega imesid teha. Täna võib vaidlust alustada kasvõi ühest vastikust märkusest, nii et mõelge enne, kui midagi ütlete.

Sõnn: Täna on suurepärane päev suhte loomiseks oma kallimaga. Need, kes alles alustavad romantilist partnerlust, võivad olla kindlad, et sellest saab midagi väga imelist. Nautige koos veedetud aega ja laske oma partneril tunda end väärtustatuna. Investeerige täna oma kallimale kingitusse, et ta tunneks end erilise ja kindlana.

 

Kaksikud: Olge ettevaatlik oma praeguse partnerluse tulevikku liiga kaugele kavandades. Kui tunnete end täna eriti armunud, pole ilmselt ideaalne aeg ennast või oma väljavalitut tõsiselt võtta, nii et hoidke lubaduste andmisest. Täna võid sa oma sõnades olla üsna lahke ja armastav, ilma et sa seda tegelikult oma südames tunneksid. Keskenduge siin ja praegu hindamisele.

 

Vähk: Tõenäoliselt proovitakse täna teie visadust ja moraali. Märkate, et teie fookus kipub ühelt ühenduselt teisele kalduma. Afäär on valik ja enne otsima asumist peaksite endalt küsima, kas olete tõesti valmis oma suhtest loobuma. Suhelge ja lahendage oma suhtega seotud probleemid enne, kui need eskaleeruvad.

 

Lõvi: Olge valmis üllatusi täis päevaks. Tundub, et teie iseseisvus võib põhjustada romantiliste püüdluste unarusse jätmise. Pole õige aeg hakata partnerile oma tahet peale suruma. Hoidke madalat profiili ja vaadake, mis juhtub. Soovitatav on veeta õhtu kahekesi, tehes midagi pingutavamat, kui diivanil koos uusimat kassahitti vaadates.

 

Neitsi: Ole ettevaatlik ja mõistlik. Tõenäoliselt peab teie potentsiaalne romantiline kaaslane teid täna tõeliselt kütkestavaks. Kuigi teie atraktiivsed omadused võivad teid teiste jaoks vastupandamatuks muuta, võivad need panna teie kaasinimese end ebakindlalt tundma. Teie kohus on oma eesmärgid selgeks teha. Olge avatud ja aus, säilitades samal ajal põnevust.

 

Kaalud: Ärge loobuge oma olemasolevast suhtest, vaid keskenduge selle parandamisele. Võimalik, et mõttetu nääklemise tõttu võite sattuda raskustesse. Täna avanevad võimalused suhtevälise afääri loomiseks ja teid võib ahvatleda teise inimese veetlus. Tõenäoliselt peaksite hingama pikalt ja uuesti mõtlema. Ärge tehke midagi, mida peaksite kahetsema.

 

Skorpion: Täna on see päev, kus teistega suheldes tuleb olla ettevaatlik. Mõtete kogumiseks tee paus, kui tunned end haavatuna või solvununa. Olge siiras ja avatud, kui väljendate oma mõtteid ja tundeid minevikust või sellest, mis teile haiget tegi. See teeb ruumi uuteks algusteks ja puhastab õhku. Jätke oma partnerile olukorra parandamiseks veidi ruumi.

 

Ambur: Sisestage oma partnerisse usaldust. Pühendades üksteisele rohkem aega, tugevdate lõpuks oma sidet. Kuna täna on oodata pingete tõusu, on oluline oma kaaslast ära kuulata. Keegi üritab sulle midagi öelda, kuid sa pole sellele tähelepanu pööranud. Eemaldage välismüra ja andke oma väljavalitule pisut privaatsust oma mõtete ja tunnete jagamiseks.

 

Kaljukits: Põnev armuseiklus võib teid praegu meelitada. Täna võite luua uusi, ohtlikke vallutusi. Leidke viis, kuidas teile pakutavat võtta. Praegu on teie loovus teie parim relv ja võib teid tagasi viia turvalisse kohta. Kasutage seda energiat, et näha kõigi asjaosaliste jaoks parimat võimalikku tulemust.

 

Veevalaja: Andke endast parim, et säilitada valvsus ja mitte lasta teiste arvamustel enda oma muuta. Täna võib olla päev, mil teil ja teie kaaslasel on tõeliselt valgustavaid arutelusid. See võib puudutada seda, kuidas saate kohandada oma igapäevaelu, et see vastaks paremini üksteise emotsionaalsetele vajadustele. Andke endast parim, et olla avatud meelega ja uurida probleemi kõiki aspekte.

 

Kalad: Jäta oma minevikumured seljataha. Kui rääkida täna armastusest ja suhetest, on tolerantsus võtmetähtsusega. Näete, et teid hoitakse pahameele vangistuses. Kui suudad oma vaenulikkusest lõplikult lahti lasta, teed oma südames ruumi uutele suhetele ja uuenenud rõõmutundele.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope