Armastuse ja suhte horoskoop 29.12.2023. Tel 900 1727


Jäär: Täna olge õnnelik ja teie armuelu on loominguline, kus teil on hetki, mida tähtsaks pidada. Vaatamata väikestele probleemidele, voolab armastus takistamatult. Veetke oma partneriga mõnusalt koos kvaliteetaega. Need, kelle abielus on erimeelsusi, näevad oma elus positiivseid muutusi. Kooselus paarid peavad olema, oma varasemate suhete arutamisel äärmiselt ettevaatlikud.

Sõnn: Armuelus on positiivseid pöördeid. Suhte alguses olevatel paaridel on hea aeg, oma väljavalituga tuleviku üle arutada. Hoiduge vaidlustest, kuna see võib põhjustada kaose. Hea on rohkem koos aega veeta ja olla ka suhtlemisel avatud. Hiljuti lahku läinud inimesed võivad endise väljavalituga kokku leppida, mis võib õnne tagasi tuua.

Kaksikud: Suunake täna positiivne energia seltskondlikele kogunemistele või muudele üritustele, kus saate vabalt oma romantilisi soove avaldada. Universum teeb koostööd, et sobitada teid oma hingesugulasega. See on võimalus suhelda uute sõpradega või parandada oma suhteid olemasolevatega. Kui olete pühendunud suhtes, pidage meeles, et väärtustage iga üksteisega veedetud hetke ja veenduge, et teie suhted põhinevad kindlatel alustel.

Vähk: Kui olete täna armunud, toob see teie ellu positiivseid muutusi. Vaatamata väiksematele vaidlustele oma partneriga, suudate oma emotsioone jagada. Väga oluline on armsama enesekindluse tunnetamine elutähtsate otsuste tegemisel. Abielupaaridele on täna hea aeg koduste probleemide lahendamiseks. Mõned inimesed võivad sattuda keerulisse suhtesse, mis võib probleeme tekitada.

Lõvi: Täna on teil suurtest probleemidest vaba, romantiline elu. Kuigi mõned kauged armusuhted ei pruugi õnnestuda, peate vaidluste lahendamiseks initsiatiivi haarama. Truudusetus võib mõnes suhtes tõsiseid probleeme tekitada. Vältige kolmanda isiku sekkumist armusuhtesse. Uued armastajad peavad üksteise tundmaõppimiseks, koos rohkem aega veetma. Vältige romantilisi suhteid oma töökaaslasega, kuna see võib teie tööelu negatiivselt mõjutada.

Neitsi: Teie tänaste romantiliste panuste osas pole kindlust. Kasutage seda järelemõtlemise aega oma iha ülevaatamiseks. Las teie selgus tuleb kirgedest ja huvidest. Pöörake peegel endale ja otsige tõde, selle asemel, et sihitult partnerit otsima joosta. Töötage ja uurige oma ainulaadsust, pannes aluse rahuldustpakkuvale suhtele, mida saadab edu.

Kaalud: Täna te võiksite oma väljavalituga, kõik minevikuvaidlused lahendada. See viib suhte järgmisele tasemele. Veetke rohkem aega koos ja veenduge, et mõlemad hindaksite üksteist isikliku ja tööalase edu eest. Ärge laskuge täna verbaalsetesse vaidlustesse, see tagab ka emotsioonide jagamise, tugevdades sidet. Täna on hea aeg planeerida pere laiendamist.

Skorpion: Suhtlemine võib täna olla probleemne valdkond. Peate arvestama, et teie partner ei pruugi vastuolulise ajakava või erinevate vaatenurkade tõttu nõustuda. Olge kannatlik, kompromiss katab tühimiku. Ärge olge oma plaanides jäik, püüdke üksteise seisukohti mõista. Vestlused peaksite pidama lugupidavalt, kannatlikkusega, et mõista ja luua tugevam side.

Ambur: Käsitlege armastusega seotud probleeme positiivse suhtumisega. Kuigi elus esineb väiksemaid egoga seotud probleeme, vältige vaidlusi ja isiklikku verbaalset kuritarvitamist, mis ei anna head tulemust. Hoidke eemale kõigist konfliktidest, sest see võib põhjustada elus tõsiseid katastroofe, sealhulgas lahkuminekut. Vallalised, peaksite armsamaga vesteldes olema sõnadega ettevaatlik.

Kaljukits: Vaatamata väiksematele probleemidele teie armuelus, veedate hea meelega rohkem aega koos. Teie partner on toeks ja peate suhet väärtustama, olles aus ja lojaalne. Mõni vallaline, kes lähiminevikus lahku läks, on õnnelik, et täna saabub nende ellu uus inimene.Inimesed kes on kaugsuhtes, võivad kogeda probleeme, selle hoidmisega.

Veevalaja: Suhtes võib näha mõningaid naudingutest pakatavaid hetki. Ärge jätke täna armuelus ruumi egoga seotud probleemidele. Samuti peate katkestama katkenud sidemed endise armsamaga, mis muidu võivad teie olemasolevat armuelu kahjustada. Mõned armusuhted muutuvad abieluks. Kui olete paarisuhtes, ärge sattuge kõrvalsuhtesse, kuna see võib muuta pereelu katastroofiliseks.

Kalad: Sul on täna romantika osas vedanud. Kuigi armusuhe on sujuv, on teie kohustus lasta sellel muutumatult voolata. Suuri erimeelsusi täna ei juhtu, kuid ülioluline on ka mitte oma arvamust armastatule peale suruda. Olge isikliku ruumi tõestamisel ettevaatlik. See tugevdab suhet. Abielupaarid peaksid arutlema, et romantika oleks elus.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope