Armastuse ja suhte horoskoop 29. jaanuariks 2022


Jäär: Teie tähed julgustavad Teid seisma selle eest, mida peate õigeks. Sellest pole lugu, kuid olge ettevaatlik, et te ei solvaks oma kallimat selle käigus. Vältige oma partneriga rääkides liiga otsekohene olemist. Leidke peen viis, kuidas öelda, mida soovite, ja sõnum jõuab kindlasti kohale. Teie partner reageerib sel viisil palju paremini.

Sõnn: Te olete juba raske tee läbi teinud ja loonud sideme oma kallimaga. Kuid nüüd peate astuma sammu edasi. Selleks tuleb toetuda oma vestlusoskusele ning oma tõekspidamisi ja väärtusi partneriga arutada. See lähendab teid palju ja mõttevahetus tuleb teie suhtele kasuks.

Kaksikud: Hakkate mõistma, et olete nüüd emotsionaalselt valmis suhtesse astuma. Teil on juba keegi meeles mõlkumas ja on aeg selle inimesele sügavamalt pühenduda. Ärge hoidke neid tundeid enda teada ja andke sellest talle teada. See julgustab teid mõlemaid tulevikule mõtlema.

Vähk: Teie heaks töötab võimas intuitsioon, mis juhatab Teid edasisel teel. Jätke kõik oma ebakindlus kõrvale ja mõelge oma helgele tulevikule. Usaldage oma partnerit ja seda, mida tal on pakkuda. Avage kõik suhtlusliinid enda ja kallima vahel. Ärge peljake ka pingelisi vestlusi.

Lõvi: Jagamine on Teie jaoks päevakorral. Olgu tegemist majapidamistööde või millegi muuga, pakkuge oma kallimale abikäsi. See annab Teile nii tugeva saavutustunde kui ka tugevdab vastastikust sidet. Veetke kvaliteetaega ka teiste pereliikmetega, mis omakorda suurendab Teie õnne.

Neitsi: Olete praegu heas vaimses ruumis. Teie isiklik ja tööelu on harmoonias ning see trend tõenäoliselt jätkub. Teil on kalduvus veeta aega kodus, kuid siiski õnnestub teil oma partneriga kvaliteetaega veeta. Nautige koos kallimaga rikkalikku einet ja väljendage oma südamlikke soove.

Kaalud: Jääge enda ja oma lähedaste vastu ausaks. Varuge kannatust, sest edusammud toimuvad kindlasti lähitulevikus. Selle asemel, et oma lähedasi enda poolele kallutada, on parem pidada konstruktiivset vestlust ja anda neile mõtlemisruumi.

Skorpion: Armastust on õhus ja Te peaksid selleks valmis olema! Tõenäoliselt väljendab keegi teie sõpruskonnast Teile oma tundeid, mis üllatab Teid. Ärge kiirustage ja võtke aega selle üle järelemõtlemiseks. Oleks parem, kui annaksite sellele suhtele võimaluse ja uuriksite üksteise mõtteid ja tõekspidamisi armastuse ja elu kohta.

Ambur: Olete magnetiline inimene ja Teie heaks töötab tugev karisma. See võib toimida ka teistpidi, samuti võite sütitada teistes tundeid teadmatult, põhjustades arusaamatusi. Nautige oma elu meeldivaid hetki. Need, kes olete püsivas liidus, on rohkem kui valmis aitama oma partnerit oma kohustuste jagamisel.

Kaljukits: ärge ole enda vastu liiga karm ja eitage oma tõelisi tundeid. Teie praegune partner ei pruugi olla Teie tavaline tüüp, kuid see toob teie ellu õnne ja põnevust. Mida rohkem aega üksteisega veedate, seda rohkem mõistaksite teie kahe ühiseid jooni. Pidage meeles, et aeglane ja stabiilne võidab võistluse.

Veevalaja: Tõenäoliselt oled täna ekstra tundlik ja tunnete vajadust emotsionaalse pehmenduse järele. Andke oma partnerile teada, kuidas Te end tunnete ja temast saab Teie kaitsekilp. Laske oma mõtetel voolata, kartmata, et teid hinnatakse. Veedate meeleoluka õhtu koos oma lähedastega.

Kalad: olete oma armuelus tugeval positsioonil. Kasutage ära, kuhu olete suhetes jõudnud ja planeerige tulevikku. Teie partner on rohkem kui valmis arutama pikaajalisi prioriteete ja toetab Teid. Püsivas liidus olijad hindavad oma partnerit ning näitavad oma tegudega armastust ja kiindumust.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope