Armastuse ja suhte horoskoop 29. juuliks 2022


Jäär: Peate täna oma kohtumistel olema ettevaatlikum, kuna võite asju valesti tõlgendada ja lõpuks lähedasest võõranduda. Kuna teie emotsioonid on tavapärasest oluliselt ebastabiilsemad, võib teie kahe jaoks paarilisega olla kõige parem veeta aega lahus.

Sõnn: Kui soovite suurendada oma võimalusi tõmmata ligi kellegi tähelepanu, keda imetlete, peate näitama suuremat huvi. Täna on suurepärane päev, et tõusta diivanilt ja teha otsus midagi konstruktiivset oma romantiliste suhete kvaliteedi parandamiseks.

Kaksikud: Täna tunnete koos partneriga tavapärasest sügavamat meeskonnatöö tunnet. Te saate tekkinud erimeelsused lahendada, kui räägite üksteisega, kuidas te konkreetsetes asjades tunnete. Kasutage harmoonia loomiseks positiivset head tahet.

Vähk: Võite leida end tavapärasest rohkem hinnanguid andmas, kuna kaldute keskenduma oma praeguse suhte puudustele. Mõelge hoolikalt oma tegude põhjustele ja mõelge ka sellele, kas te vastate üksteise ootustele või mitte.

Lõvi: Võite leida end täna töö ja armastuse vahel žongleerimas, et neid mõlemaid valdkondi tasakaalustada. Peate pöörama oma tähelepanu olulisele suhtele ja töötama konkreetsete probleemide lahendamise nimel, et luua rahu õhkkond. See võimaldab teil oma töösse igapäevaselt rohkem panustada.

Neitsi: Teie praegustes lähisuhetes on teie poolt sügav hoolimine ja tuline pühendumine. Olete jõudnud punkti, kus teile jääb mulje, et tahaksite suhet veelgi kestvamaks muuta või mõnele selle aspektile mingil moel pühenduda. Minge edasi enesekindluse ja õnnega!

Kaalud: Teie isiklik elu võib täna ajutiselt pea peale pöörata. Võimalik on, et mõne minevikuprobleemi tõttu tekib romantilise suhtega probleeme. Ärge kartke! Saate leevendada stressi, kui proovite oma kallimaga avatult ja toetavalt rääkida.

Skorpion: Teie jaoks on täna silmapiiril uus armastus. Olemasolevas suhtes võib romantika taastuda või juhtuda, et kohtate kedagi värsket ja põnevat. Sõltumata teie praegusest olukorrast jätkub emotsioone tõenäoliselt veel mõnda aega. Kasutage võimalust leida enda jaoks tõeline õnn.

Ambur: Täna võite märgata oma romantilises elus intriigide puudumist. Veenduge, et te ei eeldaks, et see tähendab, et peate oma isiksust muutma, et teistele meeldida. Reaalsus on see, et need, kes tunnevad ja austavad teie õrna, hoolivat olemust, leiavad teist palju lohutust. Täna ei ole õige päev teeselda, et olete keegi, kes te pole.

Kaljukits: Aeg-ajalt võite olla oma tööga liiga hõivatud. Lõõgastuge oma partneriga vähemalt kord nädalas, kui mitte sagedamini. Võtke oma igapäevatööst ja -kohustustest veidi aeg maha. Hoidke oma suhet prioriteediks. Veetke koos kvaliteetaega ja lõbutsege. Näidake oma emotsioone ja armastust üksteise vastu.

Veevalaja: Teie romantilisel elul on potentsiaali õitseda, kuid kõigepealt peate uskuma, et maailmas on keegi, kes on loodud spetsiaalselt teie jaoks. Üksi olemine võib mõnikord olla keeruline. Selle vaakumi täidab aga see, kes on teile ideaalne. Uskuge, et universum pakub teile ainult parimaid võimalusi.

Kalad: Ei piisa eeldamisest, et inimene on usaldusväärne lihtsalt seetõttu, et tal on suur tutvusringkond. Kui teie suhetes on hoiatusmärk, peate panema usku sellesse, kuidas te olukorras end tunnete. Usaldage oma sisetunnet, kui otsustate oma praeguse suhte soojuse üle. Otsige halle alasid, kui neid on ja parandage need võimalikult varakult.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope