Armastuse ja suhte horoskoop 29. juuniks 2022


Jäär: Enda mõtete omaks võtmine, mitte maha matmine, ei pruugi olla nii kättesaamatu, kui paistab. Kui veedate rohkem aega oma fantaasiatesse sukeldudes, tunnete võib-olla paremini ära, millist partnerit soovite. Kunagi ei tea, mis juhtuda võib, seega ärge blokeerige võimalusi!

Sõnn: kahtlused teie peas võivad teie suhet praegu saboteerida. Mõnel juhul võite olla ebakindel, kuidas olukorda lahendada. Võite arvata, et on vaja seada prioriteediks muud asjad, isegi kui teie süda ütleb teile, mida ta tahab. Teie sõbrad võivad aidata teil otsustada, kuidas edasi minna.

Kaksikud: Teil võib tekkida suur soov partnerit paremini tundma õppida. Kui olete energiline ja oma soovidega kooskõlas, võib see kaasa tuua flirtivalt põneva aja. Kui olete endiselt vallaline, aitab teil uute inimestega kohtumisest või kohtingutel käimisest maksimaalset kasu saada, kui olete enda soovidest teadlik.

Vähk: Võimalik, et täna on aeg rääkida oma partneriga sügavama ja vastastikku kasulikuma suhte loomisest, kui tunnete, et panustate rohkem. Kaaluge ka enda jaoks seatud romantilisi ootusi ja edastage oma ootused partnerile.

Lõvi: Kallimaga tulevikust rääkides võite pidurduda. Võimalik, et hakkate, enda sisemistest veendumustest hoolimata, kahtlema. Te ei pea oma unistuste täitmisega üksi hakkama saama. Koos partneriga on lihtsam unistusi püüda. Suhelge avatult!

Neitsi: kui püüate aru saada, millised on teie kohustused suhtes, võite leida end oma kallimaga pingelisest olukorrast. Teie partneri arvamus võib praegu olla teile oluline. Suurema segaduse vältimiseks võtke hetk maha rahunemiseks ja olukorra arutamiseks.

Kaalud: Teil on tuju romantikaks, kuid kaaslase leige vastukaja võib kire leegid kustutada. Isegi kui partner teeb nüri märkuse, ei tohiks lasta sellel end häirida. Kui soovite oma partnerile muljet avaldada, on vaja ainult natuke nalja. Teie suurepärast huumorimeelt.

Skorpion: Mis puudutab romantikat, siis täna on õige päev rääkida sellest, mida tunnete sellele, kes toob teie silmadesse sära. Säilitage oma enesekindlus ja avatud, aus suhtlemine. Kui olete oma suhtega kohanemisvõimeline, teenite partneri heakskiidu.

Ambur: Praeguste asjaolude valguses tundub tõenäoline, et sõlmite pühendunud romantilise partnerluse. Olge mitmekülgne, muutke oma hoiakut vastavalt vajadusele ja püüdke oma partneriga uuenduslikumal viisil suhelda. Säilitage oma partneriga aega veetes rahu ja tasakaal.

Kaljukits: On aeg arutada partneriga oma püüdlusi ja eesmärke elus. Teie armastatud imetleb teie tulevikueesmärke ning kogeb selle tulemusel suurt õnne ja rahulolu. Teie väljendusvõime laieneb jätkuvalt, tuues teid lähemale täiusliku harmoonia seisundile.

Veevalaja: Kui pingutate täna teiste inimestega ühenduse loomiseks, avastate, et päev on teie jaoks üsna produktiivne. Ärge kartke oma parimate omadustega teiste ees uhkustada ja seejärel oodake, et näha, millised võimalused tekivad

Kalad: kui olete hingesugulase leidmisest loobunud, võib see päev olla teie lootuste taaselustamise päev. Ideaalse partneriga kohtumine võib võtta veidi aega, kuid tänane päev tähistab väikest sammu edasi neile, kes on vallalised ja otsivad armastust. See õige võib lihtsalt väljas olla, nii et ärge kaotage lootust! Olge valmis võtma mõningaid kalkuleeritud riske.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope