Armastuse ja suhte horoskoop 29. märtsiks 2022


Jäär: Pöördumatu segadus oma partneriga võib muuta teie jaoks võimatuks iseseisvalt ratsionaalseid otsuseid langetada. Seega pole parim hetk rääkida sellest, kuidas asjad peaksid või võiksid olla, sest te pole endas kindel. Võib esineda lahknevusi selles, mida te usute ja kuidas te tunnete.

Sõnn: On aeg oma armuelu paremaks muuta. Teie ja teie partner saate teineteise tunnetest rohkem teada. Selle tulemusena peate selle punktini jõudmiseks osalema mõnes vestluses. Kui teil on aega ja motivatsiooni, saab palju muresid lahendada, kuid see nõuab pingutust.

Kaksikud: teil võib olla selgem ettekujutus, miks soovite romantilist suhet konkreetse inimesega. Sõltuvalt teie suhte olemusest võite mängus avastada vastandlikke impulsse. Tundub, et olete nendest huvitatud, kuid ei pruugi siiski soovida nendega tegeleda. Tõuske sellest kõigest kõrgemale ja ärge hakake sellega emotsionaalselt tegelema.

Vähk: oma hingesugulase leidmiseks peate teistega palju silmast silma suhtlema. Kui rääkida armastusest, siis on palju mõtlemist. Sügav mõistuse sideme olemasolu ja võimalus oma partneriga kõike arutada on armusuhte arendamiseks olulisem kui füüsiline külgetõmme.

Lõvi: Selleks, et täna oma väljavalitule muljet avaldada, ärge looda oma rahalistele ressurssidele. Oma emotsionaalse heaolu tagamiseks vajab teie partner teiega üks-ühele aega. Veetke selle erilise inimesega kvaliteetaega ja näidake talle, kui palju te hoolite.

Neitsi: Täiusliku romantilise suhte loomiseks tuleb oma kirglikusse ajakavasse aega määrata. Kaaluge mõne aja eraldamist selle inimesega, kellega olete praegu seotud, omaette olemiseks. Olge valmis kohtuma kellegi värskega, kui olete vaba.

Kaalud: Kui olete viimasel ajal oma partneriga koos aega veetnud, on võimalik, et see on pannud teid mõistma, kui olulised on suhted elus. Kuna teie elu muutub üha kirglikumaks, on lihtne kaotada sidet oma lähedastega. Keskenduge meeldivatele mälestustele ja hoidke kontakti oma kallitega.

Skorpion: Teie ja partneri vahel on praegu suurem lähedustunne. Romantilisel suhtel võib olla vaimne aspekt, mis paneb tahtma oma partneriga üheks saada. Täna võite kohtuda mõne ühise tuttavaga. See on kingitus, et saad seda hetke kogeda.

Ambur: Peaksite kaaslasega tegema kõik endast oleneva, et minevik selja taha jätta ja võimalikult kiiresti edasi liikuda. Kui proovite asju vaiba alla pühkida, kahetsete seda hiljem. Teie suhet on võimalik taastada, kui teie ja teie partner suudate üksteisega ausalt ja täielikult suhelda.

Kaljukits: koostage ainulaadne strateegia, et oma armuelu õigele teele saada. Hiljutine lahkuminek teie suhtes võis panna teid igatsema armastatud inimese tagasitulekut. See võib olla positiivne märk isegi siis, kui te ei näe oma armastatut. Peaksite siiski jälgima märke, et kohtumine toimub peagi.

Veevalaja: Eriarvamusi tuleks täna iga hinna eest vältida. Olge oma partneriga rääkides rahulik ja mõistlik, et saaksite oma mõtteid selgelt edasi anda, ilma et teid varjutaks teie kasutatav tugev emotsionaalne toon. Pidage seda meeles, kui proovite kellegagi kindlat suhet luua.

Kalad: keset mõttetuid vaidlusi ja tüli avaldage oma väljavalitule väike kiindumusliigutus, mis aitab pingeid maandada ja teie suhetes harmooniat taastada. On hädavajalik, et rahustaksite oma armuelu ookeanid, muidu lähete partneriga tülli. Andke endale veidi tegutsemisruumi ja laske asjadel enda juurde tulla.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope