Armastuse ja suhte horoskoop 29. septembriks 2022


Jäär: Kui te ei väljenda oma emotsioone, ei mõista teid keegi. Suhtlemata jättes võivad teised teha valesid järeldusi. Andke inimesele, kes teile kõige rohkem meeldib, teada, kui palju ta teile tähendab. Olge oma öeldus kindel, selle asemel, et püüda oma tundeid mitmetähenduslike ja ebaselgete sõnastuste taha varjata.

Sõnn : On kätte jõudnud aeg, mil peate end kõigi esitatud väidete eest kaitsma. Peaksite lõpetama valiku edasilükkamise, mille kohta teate, et see on õige, kuid mis viib teid partneri eelistustega vastuollu. Stress, mida see tekitab, ei ole ilmne kõigile peale asjaosaliste inimeste ja see pole seda väärt. Rääkige alati oma arvamus välja ja andke oma partnerile tõelist tagasisidet.

Kaksikud: Veetke oma partneriga koos kvaliteetaega. Praegune romantika olukord on imeline. Koos kogete te mõlemad erakordset intiimsust ja ebatavalist võimet väljendada oma sügavaimaid emotsioone sõnadega. Teie kalli teise inimese nõudmine mitte olla sildistatud on teie suhtega imet teinud ja see on ainult tugevdanud teie tundeid tema vastu.

Vähk: Ärge kõhelge riskimast. Tehke täna midagi selle vastu, kuidas te armastatud inimese hiljutist käitumist tunnete. Kui tunnete end vihasena või ärritununa, kuid käitute nii, nagu kõik oleks hästi, on aeg anda oma partnerile teada, mida te tõeliselt tunnete ja teda siis ka kuulata.

Lõvi: Täna on teie loomupäraselt helde süda lahkust täis. Te võite koos partneriga töötada, et lõpetada pakiline projekt või teha vajalik tegevus, mis võib olla eesmärgiga tugevdada teie suhet. Siiski peaksite hoolitsema selle eest, et te ei teeks asju üksi. Praegu on vaja empaatiat; kõik muu on soovunelm.

Neitsi: See on suurepärane hetk öelda inimesele, et soovite viia asjad oma suhtes järgmisele tasemele. Tunded üksteise vastu on nüüd üsna kindlad ja turvalised, nii et kuigi rääkida on palju, on see ka rõõmus hetk. Ärge unustage tähistada seda koosolemist sobival ajal.

Kaalud: Tähtis on pingutada kõigi oma suhete nimel ja te oled praegu võimeline seda tegema. Väljendage oma nõudmisi konkreetsel viisil. On üsna kasulik mõista oma suhte põhiolemust oma kallimaga teatud juhtude eemaldamise kaudu. Tähelepanu pööramine näiliselt ebaolulistele detailidele võib tunduda ülemäärane, kuid see näitab teie pühendumust.

Skorpion: Väärtustage oma praegust suhet. Teadmine, et teie partner on teie jaoks olemas, tekitab teile sooja ja hubase tunde. Võib-olla tunnete isegi, et tema julgustus on vankumatum kui teie enda pere julgustus. Teie kaks olete teineteise elu oluline osa, seetõttu väärtustage üksteist rohkem kui kunagi varem.

Ambur: Uus päev võib tuua teie suhtesse taas armumise. Teie partner võib teiega arutada oma vaatenurki millegi ühise kohta. Selle tulemusel võiksite mõtiskleda selle üle, mis muutis ta teile nii atraktiivseks juba siis, kui te alles tundma õppisite. Vallaline olemine annab teile võimaluse uurida uusi huvisid ja võib-olla isegi romantilist territooriumi.

Kaljukits: Kuigi tahate rääkida ainult armastusest, peaksite püüdma vestlust meeldivana hoida. Teil on tugev soov potentsiaalse partneriga oma emotsioone arutada või vähemalt on teil suur soov potentsiaalse partneriga flirtida. Sõltumata sellest, millist meetodit te kasutate, õnnestub teil tõenäoliselt oma mõte selgeks teha. Võtke aeglaselt ja andke asjadele aega areneda.

Veevalaja: Pingutage, et teie romantilises suhtes asjad ei läheks hapuks. Mõelge välja loominguline viis, kuidas oma suhetes asju vürtsitada. Teie ja teie kaaslane olete võib-olla muutunud hooletuks ja muretsete, et see mõjutab teie suhteid negatiivselt. Kaaluge võimalikke lahendusi. Kui see on tehtud, võite lõõgastuda ja nautida selle õitsengu nägemist.

Kalad: Pange oma kaaslane end ainulaadsena tundma, jagades talle komplimente. Pidage meeles, et inimesed õitsevad siis, kui nad tunnevad, et nende väärtust tunnustatakse. See võimaldab neil proovida uusi asju ja sunnib neid oma varasemaid jõupingutusi parandama. Võite olla kindel, et isegi väikseim žest teie osas toob positiivseid tulemusi. Seetõttu on oluline väljendada oma kiindumust oma kaaslase vastu.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope