Armastuse ja suhte horoskoop 3.1.2024 – tel 900 1727


Jäär: Võtke aega armastuse leidmiseks. Laske ühendustel loomulikult õitseda. See loob potentsiaalsetele partneritele rohkem ruumi tulevikus, tugevamate sidemete loomiseks. Kui olete pühendunud suhtes, peate täna arendama kannatlikkuse kultuuri. Andke oma partnerile ruumi iseseisvaks kasvuks. Austage tema teekonda ja seda tehes näete selle sideme tugevnemist.

 

Sõnn: Teie armastuslugu muutub täna. Ühe peatüki sulgemine võimaldab teil lõpuks lahti lasta vanast mõttest või olukorrast, et uus armastus selle ruumi hõivaks. Avage oma süda selle vaheperioodi vastuvõtmiseks, see on uus leht ja faas, mis annab võimaluse end isiklikult uuendada. Pühendunud paarid, olge avatud selle suhtes, kuidas te üksteisega suhtlete. Toetage ja armastage seda, mida saatus teile pakub.

 

Kaksikud: Tähed inspireerivad ja motiveerivad teid kirglikult oma unistusi ellu viima. Entusiastlik lähenemine muutub teie jaoks hädavajalikuks, et tunneksite end väljendades enesekindlalt. Tegelege kõigega, mille vastu olete kirglik, olgu see kunstiline, muusikaline või muu hobi. Teie kirg võib aidata püüda kellegi pilku, kellele te meeldite. Olge valmis end siduma inimesega, kes on teie südames.

 

Vähk: Jääge truuks ja olge oma kallima jaoks olemas. Võimalik, et peate tõestama oma usaldusväärsust ja lojaalsust. Kuulake, rääkige ja hinnake oma erinevusi. Leppige kokku eksprompt kohting või üllatage oma kaaslast. Pidage meeles, et teie partner vajab teid praegu nagu sõpra. Vallalised kasutavad tänast päeva uute sõprade leidmiseks. Olge aus ja lahke. Ootamatul kohtumisel sünnib midagi märkimisväärset.

 

Lõvi: Mõelge oma partnerile läbimõeldud üllatus teha või näidake talle, et te tõesti kuulate teda tähelepanelikult ja hindate selle eest, et ta on osa teie elust. Ühistegevustes osaledes saate luua tugevama sideme. Kuidas oleks millegi ainulaadsega? Väikesed žestid loevad armastuse asjus palju. Kui olete vallaline, proovige olla spontaanne, osalege pidudel ja katsetage midagi uut.

 

Neitsi: Nautige põnevust, kui leiate kellegi, kes on teie lainepikkusel. Reisige avatud meele ja veelgi kergema vaimuga. Kui olete pühendunud suhtes, nautige sujuvat kulgemist, austuse ja mõistmise kaudu. Nautige koos vaikseid hetki ja hinnake mugavust. Tundke end hästi üksteise jaoks loodud hoolivas keskkonnas. Kasutage seda aega selleks, et olla teie ise.

 

Kaalud: Täna on võimalus põnevaks romantiliseks kohtumiseks. Olge valmis üllatavateks vestlusteks, mille tulemuseks on põnevad seosed. Olge rahulik, jääge autentseks ja laske saatusel teha oma tööd. Lõdvestuge ja näidake partneri suhtes avatud südant. Kui olete pühendunud suhtes, võib juhuslik vestlus partneriga muutuda millekski tõeliselt romantiliseks. Nautige seda pingevaba hetke ja püüdke luua sügavam ühendus.

 

Skorpion: Astuge päevale innukalt vastu, sest võite kohtuda hämmastavate inimestega. Olge julge ja öelge peokutsele “jah” või rääkige kellegagi, kes teid huvitab. Jäägu teie süda avatuks ja teie mõtted piiramatuks. Mõned äsja loodud suhted võivad olla sügavamad, kui ootasite. Kui olete pühendunud suhtes, peate jagama oma tundeid ja kuulma oma partneri soove. See on võimalus tugevdada oma sidet.

 

Ambur: Täna on päev oma südamesoovide uurimiseks. Vaadake innukalt enda sisse ja avastage, mis motiveerib ja juhib teie huvisid. Olge teie ise ja ärge kiirustage armastusse. Vaadake tagasi ja õppige eelmistest suhetest. Kui olete pühendunud suhtes, mõelge oma suhte kasvule ja selle tagasilöökidele. See on südame ühendus, mis muudab teie liidu veelgi lähedasemaks. Aktsepteerige oma erinevusi ja kasvatage armastust, mis teid ühendab.

 

Kaljukits: Uskuge uutesse inimsuhetesse. Usaldus võib aidata inimestel püsida. Ärge unustage lõõgastuda, leida uusi sõpru ja lõbutseda. Kui olete pühendunud paarisuhtes, nautige iga hetke, mil olete koos ja ärge lubage millelgi teie kahe vahele tulla. Planeerige oma päeva sisukalt. Need, kes on kaugsuhtes, võivad oodata, et nende partner tuleb täna külla.

 

Veevalaja: Nautige värskete kogemuste võlu. Kuigi läbi roosade prillide nägemine võib olla nauditav, vaadake kindlasti tegelikku pilti. Ärge unustage näha inimese ilu, aga ka sügavust. Kui olete pühendunud suhtes, hinnake kõiki erilisi hetki, mille veetsite oma partneriga. Armastage teda sellisena, nagu ta on ja kinnitage sidet, mis ületab idealiseerimise.

 

Kalad: Laske tähtedel lahti harutada sooja perekondliku kiindumuse lipp. Sugulastele külla minnes võite ootamatult tutvuda mõne intrigeeriva inimesega. Hoidke oma meel avatud uutele ühendustele ja dialoogidele. Nautige pingevaba õhkkonda. Teie jumalik isiksus haarab loomulikult, teid ümbritsevaid inimesi. Kui olete pühendunud suhtes, võtke vastu koosolemise soojus ja maagia. Just selles embuses kasvab teie pühendumus ja armastus üksteise vastu.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope