Armastuse ja suhte horoskoop 3. aprilliks 2022


Jäär: On aeg panna oma tunded ellu ja näidata oma partnerile, kui palju te hoolite. Püüdke mõista oma kaaslase soove ja nõudmisi ning nendega kohaneda. Kui olete hiljuti koos läbi elanud raske olukorra, on see suurepärane võimalus oma suhte parandamiseks ja uuesti ülesehitamiseks.

Sõnn: Jälgige, kuidas teie kallim reageerib ebatavalisele suhtlusmeetodile. Parim aeg kallimale loomingulise sõnumi saatmiseks on täna. Ärge muretsege, kui te pole kunagi varem seda eneseväljendusmeetodit proovinud; lihtsalt ole sina ise ja lase sõnadel loomulikult oma südamest voolata.

Kaksikud: planeedid on täpselt joondatud, et anda teile inspiratsiooni uuteks viisideks, kuidas oma kallimaga aega veeta. Kui teatate, et tahate teha midagi ebatavalist, et oma partnerile muljet avaldada, ei pea te muretsema selle pärast, mida teised arvavad. Kiitus on võimsam kui kriitika.

Vähk: Pikaajalistes suhetes olevate inimeste jaoks on täna suurepärane päev peo pidamiseks ja sõprade kutsumiseks, et lõõgastuda ja üldiselt suurepäraselt aega veeta. Määrake toon suurepärase toidu ja kauni muusikaga ning seejärel laske kõigil lõõgastuda ja üksteisega aega nautida. Oma tunnete jagamine annab stabiilsele suhtele tooni.

Lõvi: Kuigi ülevoolavatest emotsioonidest pole palju märke, on kosmilise energia mõjul flirtimiseks ohtralt. Katsetage oma välimuse ja suhtumisega viisil, mida te pole kunagi varem teinud. Laske end üllatada elust ja armastusest. Ole vastuvõtlik tagasisidele ja ettepanekutele ning tegutse nende järgi.

Neitsi: Pöörake oma südamele tähelepanu, mida see väärib, olete armastuses suurema osa päevast. Olge kannatlik, kui teil on praegu probleeme kallimaga suhtlemisel. Laske teisel inimesel initsiatiiv haarata ja tema algatusele positiivselt reageerida. Looge tervislikku vestlust soodustav õhkkond.

Kaalud: võite tunda, et teid tõmbab rohkem kui üks inimene ja mõlemad võivad soovida teiega aega veeta. Teie emotsioonid võivad vajada kiiret mõtlemist. Vältige flirtivat vestlust, kui soovite kellegagi platoonilisi suhteid luua. Rääkige, mida te tegelikult tunnete. Sõbrad on teie heaolu jaoks sama olulised kui armastuskaaslane.

Skorpion: Tõenäoliselt juhtub täna sündmusi, mis muudavad teie romantilist elu. Selles valdkonnas on väga tõenäoline, et asjad on teie jaoks veidi hägused. Suhtlemine on ülioluline, et aidata teil erinevaid emotsioone sorteerida. Veenduge, et te ei oleks oma lähenemises liiga kriitiline.

Ambur: Teie loomingulisus voolab täna ja on õige aeg lubada uuenduslikke viise, et oma lähedastele meeldida. Olete arendanud tugeva eelistuse rafineeritu suhtes, nii et laske käia. Täna on suurepärane päev lähedastega aja veetmiseks ja südamest südamesse vestlemiseks, seega pange end valmis.

Kaljukits: Tänasel päeval on oluline külma närvi säilitamine ja partneriga vaidlemisest hoidumine. Hiljutiste vaidluste ja arusaamatuste tõttu võite tunda end masenduses. Isegi kui teil on halb tuju, teadke, et see on vaid ajutine. Kui suhtlete selgelt, kuulab teie partner kindlasti.

Veevalaja: Teie tuju paraneb ja elu läheb huvitavamaks, kui hakkate kellegagi värskelt kohtama. Kui olete oma kallimaga romantilisel puhkusel, näidake selgelt välja, et naudite tema seltskonda. See mitte ainult ei anna teile energiat ja soovi, vaid aitab teil ka üksteist paremini mõista.

Kalad: teie ja teie väljavalitu peate rääkima, kui palju ruumi te oma suhetes vajate. Kui tunnete end järsku veidi lämmatatuna, on aeg rääkida. Suudate kindlasti kokkuleppele jõuda ning teineteisest veidi pausi võtmine võib võimaldada teil nii ühenduse luua kui ka suhtesse rohkem lähedust tuua.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope