Armastuse ja suhte horoskoop 3. augustiks 2022


Jäär: Täna tunnete end enesekindlamalt ja turvalisemalt kui kunagi varem. Teadlikkus ja põnevus on teie meeltes, mis on hea märk teie armuelule. Kui olete praegu pühendunud suhtes, on võimalik viia asjad järgmisele tasemele.

Sõnn: Teile soovitatakse vabaneda kõigest, mis teile enam kasuks ei tule. Igal juhul avab teie valmisolek avada uksed teie elu uuele algusele, olgu see siis lahkuminek või uus suhe. Selle konkreetse lahenduse leidmiseks vaadake ja kaaluge läbi nii oma süda kui ka meel.

Kaksikud: Täna läbib kogu õhku tugev energisööst. Udused unenäod ja unistused inimesest, keda soovite endale lähemale, võivad tugevat mõju avaldada. Motiveerida tegema olulist ja suurt muutust, mis lõpeks toob selle ihaldatud inimese teie ellu.

Vähk: Keegi, kellest hoolite, tundub praegu olevat eriti kirglikus ja mängulises meeleolus. On võimalus, et külastate kohti, kus te pole kunagi varem käinud. See on päev uute asjade avastamiseks, mida te kaks armastate koos teha. Uute täiendavate huvide leidmiseks, mis võivad teid kahte siduda.

Lõvi: Teie romantiline elu saab väga vajaliku tõuke õiges suunas. Päev sobib ideaalselt sisukateks vestlusteks, rahulikeks jalutuskäikudeks ja uute inimestega kohtumiseks. Päev avaldab mõju teie loomingulisele poolele ja huumorimeelele ning on võimalus, et areneb tärkav romantika, mille aluseks on sõprus.

Neitsi: Uus suhe võib avada teie meeled ja emotsioonid väga erinevatele võimalustele, kuid mõned neist võimalustest võivad teid üllatada. Võib-olla olete oma suhete käigus näinud, et mõned teie sõprussuhted pole kõige tervislikumad ja et mõned teie vanad käitumisviisid ei ole enam kooskõlas teie tulevikuga. On aeg muutusteks.

Kaalud: Olete oma suhetes keset arenguspurti, mis võib tekitada hämmastust ja imestust. Täna peaksite oma romantilises elus olema valmis ohvreid tooma ja astuma täiendavaid samme. Kui olete kaugsuhtes, on võimalik, et peate tegema ekspromptreisi, mida te ei plaaninud.

Skorpion: Teil on positiivsed väljavaated, kuid kaotatu rekonstrueerimiseks tuleb teha palju rasket tööd. Teie elu aspekt, milles vaen on võimust võtnud, võib hakata ilmnema juba täna ja hoolimata asjaolust, et teil võib olla soov andestada ja unustada, on mõned inimestevahelised sidemed, milles leppimine on ebatõenäoline. Isegi kui olete valmis, pole mingit garantiid, et teised seda teevad.

Ambur: Olge oma romantilises suhtes murede suhtes valvel. Teil ja teie lähedasel võib olla probleeme teie perega. Võib esineda hiljutine argument või arusaamatus, mis põhjustab raskusi. Mõlemal juhul on teie kodu tasakaal häiritud, mille tulemuseks on märkimisväärne ebameeldivus. Veetke aega oma partneriga ja parandage kõik lõhed, mis teil võivad tekkida.

Kaljukits: Sensuaalsed või pealiskaudsed suhted ei paku teile hetkel soovitud eneseteostust. Peate hoolitsema oma emotsioonide ja meele eest, selle asemel, et leppida lühikese naudinguga. Kui olete pühendunud suhtes, peate seda küsimust oma partneriga arutama. Aeg-ajalt on oluline astuda samm tagasi ja küsida endalt, kas see, mida teete, on kooskõlas teie soovidega.

Veevalaja: On tore, kui teil on lõbus ja põnev, kuid olge ettevaatlik. Ärge laske romantilistel fantaasiatel endast üle olla. Kui olete üksik inimene, peate silma peal hoidma kõigil romantilistel lähenemistel, mis täna teie teele tulevad! Teie tunded kellegi vastu võivad olla ehtsad; see võib olla lihtsalt armumise tulemus.

Kalad: Vana armastusega taasühinemise võimalus on suur. See annaks teile võimaluse värskendada romantilist sidet teie kahe vahel. Õigeaegne initsiatiiv võimaldab teil üksteise kohalolekust rõõmu tunda.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope