Armastuse ja suhte horoskoop 3. juuniks 2022


Jäär: Nüüd võite oodata uut algust oma romantilise elu kõigides aspektides. Olete jõudnud sinna, kus peate olema valmis õppetundide õppimiseks. Kui probleemid, millega olete tegelenud, on täielikult lahendatud, tunnete rõõmu ja õnne saabuvat teie ellu. Olge valmis astuma järgmist sammu positiivse meeleoluga.

Sõnn: Armastus võib praegu tunduda eneseohverdusena ja on tõenäoline, et annate selles suhtes rohkem, kui väljavalitu teeb. Hoolimata sellest, et see võib teile emotsioone kaasa tuua, loote tugeva aluse tulevastele romantilistele ettevõtmistele, mis on teile kasulikud ka tulevikus.

Kaksikud : Armastus on suurepärane motivaator. Teist areneb inimene, kelleks on alati olnud potentsiaali saada. Olete võimas ja võimeline tegema palju erinevaid asju. Olenemata sellest, kas olete praegu vallaline või seotud, on teil mentaliteet, mis on vajalik oma armuelu paremaks muutmiseks.

Vähk: Võimalik, et tunnete eemaldumist kõigest, mis on seotud armastusega, ja tunnete, et teie süda on kokku kuivanud. Oluline on võtta aega enesevaatluseks ja enda tundmaõppimiseks. Kasutage seda võimalust maksimaalselt ja õppige rohkem selle kohta, kes te olete.

Lõvi: Annate endast tohutult palju ja selle tulemusena võite asetada oma südame ohtu. Asjadega, mis vajavad arenemiseks aega, ei tohiks kiirustada. Mida rohkem te kedagi oma ellu vastu võtate, ilma et ta teie lojaalsust teeniks, seda suurem on tõenäosus, et te ei suuda oma olukorra tegelikkust tajuda.

Neitsi: Teid peetakse oma aususe eest vastutavaks ja eelistatav on oma tunnete osas otsekohene olla, kui kedagi eksitada. Pühendumise teema võib täna vestluses kõne alla tulla, kuid te ei pruugi olla veel valmis oma suhte taset tõstma, olenevalt sellest, kuidas te sellesse suhtute.

Kaalud : Kui olete enda suhtes nii karm, muudab see teie elus olevate inimeste jaoks, kes teid armastavad, suhtluse väljakutseks. Olge enda vastu leebem ja proovige näha ennast nende inimeste vaatenurgast, kes leiavad, et teie puudused on imelised ja sobivad kõigeks, mis teile on määratud. Vältige libisemist enesekriitilisse mõtteviisi.

Skorpion: lihtsustage oma elu ja puhake kõigist oma ülesannete nimekirjas olevatest asjadest ning keskenduge sellele, mida kindlasti ei tohi teha. Suhtevajaduste muutumisel tuleks kasuks rohkem vaba aega ja paindlikkus asju aeglasemalt võtta, ilma et peaksite kartma kohtumisele hilinemise või tööst maha jäämise pärast.

Ambur : Võivad esineda raskused, et tuua välja arengukohti. Teie suhe, mis võtab järsu pöörde halvima poole, võib teid ootamatult tabada ja võite leida end mõtlemast, kas asjad lähevad lähitulevikus paremaks.

Kaljukits: Tahad ette planeerida ja pühendada endale palju aega, et kõik romantiliseks õhtuks valmis saada, olgu see siis teie aastapäevaks või tulevaseks kohtinguks. Soovite teha kõik endast oleneva, et te ei jääks alla oma eesmärgist muuta tänane päev erakordseks.

Veevalaja: avaldada muljet kellelegi, kellest hoolite; ei ole vaja alati midagi erakordset teha. Lihtsalt üksteise ärakuulamine võib tänapäeva maailmas tähendada palju rohkem. Avastage romantikarütmi, mis põhineb lihtsal toimingul olla teile hooliva inimese jaoks olemas.

Kalad: teil on loomult romantiline hing ja seetõttu, kui tundub, et tööd on rohkem kui mängimist, võite aja jooksul mõtiskleda, kuidas saaksite päeva rohkem lummust süstida. Väikesed kingitused kallimale mõjuvad alati.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope