Armastuse ja suhte horoskoop 3.maiks 2022


Jäär : Kuni olete kannatlik ja vastuvõtlik, leiate oma elu armastuse. Tunded ammusest minevikust kerkivad teie alateadvusest välja ja te võite olla tundlikum asjade suhtes, mida tavaliselt ei oleks. Pöörake tähelepanu oma emotsioonidele ja kasutage neid oma kangekaelsuse leevendamiseks.

Sõnn : Ootate nüüd oma suhtest rohkem ja olete nõus selle nimel pingutama. Siiski on mõned ettenägematud asjaolud, mis võivad asja pisut keerulisemaks muuta. Teie partner võib käituda kangekaelselt ja otsib peaaegu kõiges teie süüd. Jääge rahulikuks. Asjad muutuvad paremaks, kui annate neile aega.

Kaksikud : Teil võib olla sõnatu armastuse igatsus, millest te isegi teadlik ei olnud. Täna saate oma armuelu avastada, kui süveneda oma fantaasiatesse. See on põnev võimalus süveneda oma sisemaailma, et saaksite olla avatud ja aus oma soovide suhtes järgmisel korral, kui olete koos uue väljavalitu või pikaajalise kaaslasega.

Vähk : võite täna tunda end pisut rahutult ja soovida oma partnerile intellektuaalsel tasandil väljakutseid esitada. Kui proovite oma partnerit vaidluses ületada, võib see olla märk teie enda ärevusest. Peatuge ja mõelge, mida soovite öelda, et teie armastatul oleks turvaline ja mugav. Mida iganes teete, ärge väljuge piiridest.

Lõvi : Te võite täna leida end sügavast enesevaatlusest, eriti selles, mis puudutab teie armuelu alustalasid ja seda, kuidas see võib tulevikus teie üldises heaolus rolli mängida. Kasuks tuleb see, kui suhtlete oma kaaslasega ja töötate koos, et leida lahendusi ühistele probleemidele. Nii näete asju selgemalt.

Neitsi : Võimalik, et täna võivad teie mõtted olla hõivatud endise partneri või hetkeolukorraga. Ärge raisake oma energiat sellele ja proovige uuesti luua midagi, mis on teie jaoks oluline. Olgu selleks siis kindel alus, millele toetuda, või armastusside, mida olete oodanud – hetk on saabunud.

Kaalud : Nüüdseks peaksite teadma, kas teil ja teie kaaslasel on üksteise vastu romantilisi emotsioone või mitte. Sel ajal, kui te oma tundeid väljendasite, võis teie partner end peita. Suure tõenäosusega reageerite karmilt, kui võtate jala gaasilt maha. Kui ta pole muidugi midagi teinud, et teie raevu ära teenida.

Skorpion : teie praegune side võib tunduda kaugsuhtena, kuigi elate üksteise lähedal. Peate muutma oma mõtteviisi. Esialgu võib tunduda, et trotsite kõike, mida olete suhete jätkumise kohta õppinud. Uut tüüpi sideme loomine võib alguses olla ebamugav, kuid võib olla ka vabastav.

Ambur : Hoidke oma mõtted ja emotsioonid enda teada, kuni olete nendes kindel. Kuni olete kindel, et see, mida soovite oma armuelu kohta öelda, pole mitte ainult oluline, vaid ka ehtne, võiksite täna nende jagamisest loobuda. Võimalik, et teie märkused võivad teid homme kummitama hakata, mis võib teie jaoks olla nii alandav kui ka ebameeldiv.

Kaljukits : Asjatu räuskamine võib teie loomingulist energiast palju kurnata. Arvestades kiiret ajakava, proovige täna oma partneriga koos veedetud aega maksimaalselt ära kasutada. Ärge käsitlege seda tagasilöögina, vaid ainult ajutise teemana. Selle asemel, et veeta päev oiates asjade üle, mida te ei saa muuta ega kontrollida, proovige nautida.

Veevalaja : Hoidke end oma lubadustega kursis, vastasel juhul tabab teid täna palju kriitikat. Väikesed mured põhjustavad teie suhetega konflikti. Võimalik, et teie partneri isiklikud probleemid jõuavad teie suhtesse, põhjustades täiendavaid pingeid. Enne kui asjad käest ära lähevad, peaksite koos partneriga maha istuma.

Kalad : Teie romantilise eluga läheb praegu üsna hästi. Isegi kui soovite liitu kellegagi oma valdkonnas, on teil raske tagasi lükata pakkumist kelleltki, kes on täpselt see, mida olete oma elukaaslaselt oodanud. Minge vooluga kaasa, olemata kangekaelne. Laske asjadel loomulikult kulgeda.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope