Armastuse ja suhte horoskoop 3. märtsiks 2022


Jäär : Tähed näitavad, et peaksite oma romantilises elus mõningaid kohandusi tegema. On viimane aeg mõelda oma tunnetele. Arutage oma partneriga oma lootusi ja unistusi teie kahe tuleviku suhtes. Selline enesekehtestamise näiline mõju teeb teie suhtele peaaegu kindlasti rohkem kasu kui igasugune ilus jutt.

Sõnn : Tänased planeedid muudavad romantilised partnerlussuhted tavapärasest pisut külmaks. Sellel, kellest te hoolite, ei ole tuju pugemiseks ega muudeks asjadeks, mida te oma armastuse väljendamiseks regulaarselt teete. Ideaalne on end mugavalt tunda ja veeta aega üksi, et siis mõne päeva pärast uuesti kohtuda. Ärge higistage ja oodake õiget võimalust.

Kaksikud : Täna olete teie ja teie kallima emotsionaalses üksmeeles. Te mõlemad nõustute mõnes asjas tuleviku jaoks. Teil ja lähedasel on võimalus koos käivitada uus projekt ja osaleda koostöös. Kasutage võimalust mõne uue asjaga alustamiseks, kui olete mõlemad heas tujus.

Vähk : Konkreetse suhte osas võib teil olla sisekaemusperiood. Teate hästi, kui palju partnerlusel on pakkuda ja kui palju olete sellesse investeerinud. Siiski näib, et teatud mured painavad teie meelt. Eelistatav on küsimusi lahendada vastastikuse arutelu ja dialoogi teel.

Lõvi : See on kas nüüd või mitte kunagi teha oma käik. Mis puutub oma armuellu, siis võtke enda eest vastutus ja liikuge oma eesmärkide poole. Looge teekaart kohe. Inimesed, kes on teile lähedal, annavad teile armastuse ja toetuse. Olge uute inimestega kohtudes avatud ja teie tähed juhivad teid sealt edasi.

Neitsi : Võimalik, et teie mõtted liiguvad täna tagurpidi. Endine romantiline partner või ammu kadunud sõber võib esile kutsuda meeldivaid mälestusi headest aegadest. Võimalik, et kaalute koosviibimist või meenutate inimesi, kes teile varem meeldisid, ja nendega koos veedetud häid hetki. See aitab teil leida lahenduse probleemile, millega praegu silmitsi seisate.

Kaalud : Kui olete armastust otsinud, olete minevikus jõudnud mõnele madalseisule. Hea uudis on see, et saate enne tänase päeva lõppu veel kord tuult tunda. Teil on hea võimalus avastada uus armastushuvi. Ärge raisake oma aega ainult lühiajaliste ühendustega. Veenduge, et osaleksite milleski väärtuslikus. Küsige kaardistamata territooriumi kohta.

Skorpion : Ärge andke alla! Võite täna kohtuda kellegagi, kes võib aidata avastada kaua varjatud huvi. Isegi kui olete olnud pikka aega sõbrad, on võimalik, et inimene, kellega soovite kohtuda, on hiljuti avaldanud huvi teiega kohtamas käimise vastu. Laske end voolul kaasas kanda; te ei tea kunagi, kuhu see sind viib.

Ambur : täna võite, tänu hiljutisele usaldusele ja avatusele, inimesele, kellega olete viimasel ajal kohtuda üritanud, püsiva mulje jätta. Kuna olete mõlemad valmis uueks seikluseks ja soovite asju pisut raputada. Pole kahtlust, et see inimene hoiab teid põnevil ja teie teete sama!

Kaljukits : Teil on suurepärane päev oma armuelu uuesti lahtimõtestamiseks. Tõenäoliselt kohtate uut, põnevat inimest ja teie kiindumuse tase tõenäoliselt suureneb. Kui soovite saada parimaid tulemusi, on oluline hoida avatud meel ja keskenduda oma suhte eesmärkidele. Teil on potentsiaal muuta see uus ühendus millekski tõeliselt tähelepanuväärseks.

Veevalaja : Armastus, mis pidi olema, tuleb tagasi. Isegi kui teie suhte valgus näib olevat tuhmunud, muutub tõeline suhe aja jooksul tugevamaks. Uskuge ja lootke. Ärge oodake, et teine ​​inimene paraneks; asuks enda kallal töötama. Kui teil on mõnus, lendavad minutid mööda, nii et tehke midagi, mis teile meeldib.

Kalad : esitage endale otsene küsimus. Kas olete keset suhet, mis on teie sügavusest väljas? Uurige oma emotsioone ja olge enda vastu väga aus. Kui rääkida teie praegusest suhtest, võite tunda, et te ei saa praegu vajalikku austust ja tähelepanu. Mõtisklege selle üle.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope