Armastuse ja suhte horoskoop 3. oktoobriks 2022


Jäär : Täna võite tunda väikest ebakõla; ometi on enda vastu aus olemine parim teguviis. Kuigi teil ja teie partneril võis minevikus olla erimeelsusi, on nüüd aeg sellest rääkida, üksteisele andeks anda ja edasi liikuda. Negatiivsete ideede peast välja tõrjumine ei toimi ja tekitab pikas perspektiivis lihtsalt rohkem stressi. Kui räägid oma partnerile tõtt, hakkavad asjad paranema.

Sõnn : Teil on täna võimalus kellelegi tõeliselt pühenduda. Teie algatuse lõpliku edu tagamiseks on vaja mõningaid kalkuleeritud riske. Olge aus, kuidas te end tunnete. Ärge kartke oma väljavalitule rääkida, mida te tegelikult tunnete. Tõeline armastus nõuab, et mõlemad partnerid oleksid ausad ja pühendunud. Teisisõnu veenduge, et teie ja teie kaaslane oleksite jätkamiseks samal lehel.

Kaksikud : Täna võib plaanis olla suurepärane kohtinguõhtu või muu eriline sündmus oma kallimaga. Nautige end täiel rinnal. Tänane päev on täis rahu ja õnne, seega kasutage seda kindlasti ära. Teie ja teie kaaslane võite vajada ka aega lahus, et oma suhteid värskendada. See parandab teie sidet ja viib suhet edasi.

Vähk : Teid ootab ees väljakutseid pakkuv päev ja on võimalik, et peate tülitsema inimesega, kellega olete romantiliselt seotud. Rääkige oma partneriga sellel teemal avatud ja ausalt, et veenduda, et olete mõlemad samal lainepikkusel, mida peaksite üksteiselt ootama. Suurenenud vastastikune teadlikkus ja empaatia toob kaasa sügavama tunnustuse ja rahumeelsema suhte.

Lõvi : Tundub, et täna on päev, mil vajate tõesti oma partneri abi ja ta on innukas seda osutama. Ta tahab aidata teil edu saavutada, nii et ärge olge abi vastuvõtmisega häbelik. Need on hüved, mida olete saanud oma varasema panuse eest. See on midagi, mida väärite.

Neitsi : Sukeldute täielikult soojadesse, hägustesse mälestustesse oma kallimast. Kui soovite kujutleda seda, keda armastate, laske oma mõtetel minna kuhu iganes ja lubage armastusel teed juhtida. Võib-olla ei taha te, et päev lõppeks, kuna kogete armastust intensiivselt. See on ok, kui lasete end täna kaasa haarata.

Kaalud : Otsus pühenduda on märkimisväärne, kuid see ei tähenda, et kõik armastuses oleks siit edasi lihtne. Mõnikord, kui tõesti hoolite kellestki ja tahate, et asjad laheneksid, peate sammu või paar tagasi minema, et segadused või suhtlemishäired klaarida ja üksteist paremini tundma õppida. Järgmine samm on leppida oma vigadega ja pühenduda sellele vaatamata tingimusteta armastusele.

Skorpion : Võlgnete endale ja armastusele uue võimaluse. Tundub, et olete sama tüüpi partnerite ilmumisest väsinud ja olete valmis proovima midagi uut. Selguse hetkel märkate, kuidas olete end piiranud, suheldes ainult teatud inimestega. Väljuge oma mugavustsoonist ja suhelge teistega, kellel on teie huvidega vastuolus olevad huvid.

Ambur : Kui soovite täna oma kallima heaks midagi teha, siis mõelge kingitusele, mida saaks kasutada reaalselt. Nüüd on hea aeg uurida kõike, millel on nii suur visuaalne atraktiivsus kui ka praktiline kasutusvõimalus. Sinu kui kinkija intuitsiooni ja ettenägelikkust hindab armastatu kõrgelt, eriti kui kingituse väärtus tõuseb, kui teie kahekesi selle hiilgusest rõõmu tunnete

Kaljukits : Selleks, et jääda silma kellelegi, kelle vapustav välimus on teid võlunud alates sellest, kui esimest korda kohtusite, peate täna olema julge ja aktiivne. Selleks, et teha kindlaks, kas see on suhe, mida soovite edasi arendada, peate leidma vahendi, kuidas sisuka arutelu kaudu tema tähelepanu piisavalt kaua endal hoida.

Veevalaja : Teie ja teie partner võite avastada, et kodus lõõgastava keskkonna loomine on teie praeguste suhte eesmärkide poole liikumisel suureks abiks. Teil on motivatsioon luua õrn ja võrgutav õhkkond. Kasutage seda inspireerivat hetke, et tugevdada oma sidet kallimaga. Kui teil parasjagu kaaslast pole, võite fantaseerida täiuslikust kodusest elust.

Kalad : Täna on teie emotsioonid nii ilmselgelt väljas, et neid võib lugeda kilomeetri kauguselt. Võib tulla hetki, kus saate jagada oma surematut armastust ja avaldada sügavaid, varjatud tundeid. Kui olete praegu vallaline, võiksite riskida, et tunnistate endale oma romantilisi soove või saadate oma armukesele flirtiva teksti.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope