Armastuse ja suhte horoskoop 3. septembriks 2022


Jäär: Täna võite vahetada kirglikke sõnu, kui proovite kirjeldada oma iha ja jumaldamise tundeid oma partnerile. Lihtne igapäevatoimetuste koos tegemine võib viia teid üksteisele lähemale, kui õpite üksteise rutiinidega kohanema. Kui olete praegu vallaline, võite avastada oma väljavalitu kohta midagi huvitavat.

Sõnn: Lähisuhetes võib praegu olla lootusrikkas ootuse aeg. Vajadus millegi teistsuguse järele võib anda tõuke mõttevahetuseks erilise inimesega. Soovite tema kohta rohkem teada saada. Olete tema mõtetest huvitatud. Õppida on palju ja kui te kaks seda võimalust ära kasutate, võib see teie sidet tugevdada.

Kaksikud : Oma romantilises elus võite tunda iha eksootiliste seikluste järele. Võimalik, et teie meel on täis fantastilisi ideid, mida soovite reaalsuseks muuta. Kui olete pühendunud suhtes, võite proovida oma partnerile enda mõtteviisi näidata. Niikaua kui suhtlete avalikult, võtab ta tõenäoliselt teie ettepaneku vastu.

Vähk: On aeg dramaatiliseks nihkeks romantilises dünaamikas. Tunnete tohutult enesekindlust järgmise romantilise sammu astumiseks. Suured muutused võivad aidata teil aktsepteerida seda, kes te tegelikult olete ja võtta armastuses riske. Võite kasutada seda võimalust, et teha muudatusi, mida olete alati soovinud. See on suure vabanemise aeg; nüüd on aeg armastust otsida.

Lõvi: Praegu on hea aeg oma romantilistes suhetes asju liigutada. Partner võib võtta initsiatiivi, et väljuda tavapärastest tegevustest. Võite olla ideele avatud, kuna näete selle potentsiaali sensuaalselt teie sidet süvendada ja intiimsust tugevdada. Andke endast parim, et saavutada võimalikult parim tulemus.

Neitsi: Alandlikkuse puudumine võib saada saatuslikuks igale suhtele. Kui tunnete, et teie ego takistab teil armastust leida, peaksite kaaluma, kas teie jaoks on tõesti väärtuslik sellest nii tugevalt kinni hoida, et keeldute kedagi oma ellu laskmast. Teie arusaam võimalikest tulemustest tulevikus paraneb proportsionaalselt sellega, kui palju te selle probleemi uurimiseks panustate.

Kaalud: Seadke oma romantiline elu esikohale. Mida millessegi panete, selle saate tagasi. Tehke plaane oma suhtesse rohkem aega investeerida. Leppige kokku, et veeta aega kallimaga vesteldes. Vestlused kahe inimese vahel on olulised lähedase suhte loomiseks.

Skorpion: Täna on päev, mil teie ja teie kaaslane tunnete, et tahaksite olla ettevaatlikud ja nautida üksteise seltskonda ilma tuleviku pärast muretsemata. Töönädala monotoonsuse kaotamiseks võiksite planeerida väljas käiku või lühipuhkust.

Ambur: Täna võib teil ja teie kallimal tekkida lahkarvamus, mille käigus teete mõlemad vigu, mis lõpuks partneri tundeid riivavad. See võib juhtuda, kui sõber hakkab teie suhtesse teie partneriga sekkuma. Unustage, mida kolmas osapool ütleb ja keskenduge oma sideme tugevdamisele oma kaaslasega.

Kaljukits: Võlgnete endale ja oma lähedastele selle, et lõpuks tegeleksite kahanevate emotsioonide ja suhetes peituvate pingetega. Järgige oma sisetunnet ja suhelge oma kallimaga südamest südamesse, et oma probleemid lahendada. Väga oluline on uskuda oma.

Veevalaja: Teie ja teie partner peaksite arutama, kas te mõlemad vajate isiklikku ruumi või mitte. Tunnete, et peate oma tunded välja laskma, kuna olete neid nii kaua lämmatanud ja see on ideaalne aeg seda teha. Kasulik on produktiivne vestlus. Kahtlemata jõuate mõlemad õiglasele kokkuleppele.

Kalad: Täna on ülioluline hoida silma peal, kuidas teie armastuse tunded arenevad, eriti kui need tunduvad kaugenevat inimesest, kellega olete romantiliselt seotud. Olge ettevaatlik, et lasta end liigselt köita inimestel, kes näiliselt realiseeruvad tühjalt kohalt, et pakkuda teile tähelepanu.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope