Armastuse ja suhte horoskoop 3. veebruariks 2022


Jäär: Täna on hea päev, et läheneda inimesele, keda Te imetlete. Võib-olla on liiga vara oma armastust väljendada, kuid kõigepealt võiksite proovida selle inimesega tugeva sideme luua. Töötage oma stiili ja moetunde kallal ning kandke erksaid värve, mis kiirgavad Teie joviaalset meeleolu.

Sõnn: Teie partner pöörab Teile rohkem tähelepanu ja on Teie eluprobleemidega tihedalt seotud. See on hea etapp üksteise kohta rohkem uurimiseks, mis aitab viia suhte järgmisele tasemele. Vallalised võiksid oma kuvandi kallal tööd teha, et kustutada kõik tumedad laigud. Nii meelitate ligi positiivseid emotsioone vastassoolt.

Kaksikud: Teiste üle kohut mõistes ja hinnanguid andes peate olema veidi leplikum. Tõenäoliselt avastate oma partneri kohta uusi asju, mida Te ei pruugi hinnata. Suhtuge sellesse positiivselt, sest see aitab Teil ainult oma partneri ja selle suhte kvaliteedi kohta rohkem teada saada. Usalduse korral side ainult kasvab.

Vähk: Täna on päev, mil olete seotud erinevate suhtlusvormide kaudu nendega, keda armastate. Kasutage seda päeva, et oma armastatud inimesteni jõuda. Hoidke asjad lihtsad ja energilised ning olge tõeline ise ilma igasuguste pretensioonideta. See aitab Teil meelitada oma ellu õiget inimest, kes Teie eest tõeliselt hoolib.

Lõvi: Olete täna entusiastlikus meeleolus ja sädemeid lendab kõigile, keda kohtate. Teie armuelus toimub edenemine, kuna tõenäoliselt leiate ühenduse mõne potentsiaalse võimalusega, mis lähipäevil võib suhteks kujuneda.

Neitsi: Lõpetage elu nii tõsiselt võtmine ja keskenduge kergematele asjadele. Elage olevikus ja leidke aega armastuseks. Andke oma partnerile teada, kui väga Te temast hoolite, ja näidake seda tegudega. Ole valmis andma rohkem kui vastu saate. Püsipartnerid võiksid hoiduda tarbetutesse draamadesse sattumist ja asjade liiga keeruliseks tegemisest.

Kaalud: Hea on süveneda oma tunnetesse armastuse ja romantika osas. Teie armuelus on teatud muster, mida tuleb uurida, et hinnata pikaajalisi edusamme. Arutelud pühendumuse üle võivad täna esile kerkida. Olge avatud ja õppige kiiresti oma õppetunnid.

Skorpion: Olete täna täis armastust. Olenemata sellest, kas olete ühenduses sõpradega, kes on Teie selja taga, või veedate aega oma kallimaga, saate kindlasti palju kiindumust. Pole tähtis, kas Teie armastus on praegu tõsine või platooniline, tehke endale selgeks, mida tunnete ja mida see Teie jaoks tähendab.

Ambur: Tavaliselt olete oma emotsioonide juhtimiseks hästi varustatud ja valmis. Kuid aeg-ajalt on okei lasta oma tunnetel üle voolata, et saaksite hingata. Seda oma partneriga jagades ei tunne ta end mitte ainult erilisena, vaid see võimaldab tal ka Teie eest hoolitseda. Vabastage oma elust kogu negatiivsus, mille olete kogunud.

Kaljukits: Vahel on oluline olla naljakas, eriti kui elu loobib Teie teele kivikesi. Õigeaegne huumorimeel aitab Teil kaitsta end väljakutseid pakkuva tööelu ja nõudlike pereliikmete kapriiside eest. Pühendunud kaasad peaksid kaasama oma partneri mõnda lõbusasse tegevusse. Lisage oma igapäevaellu üks hea ports lusti.

Veevalaja: Teie jaoks on ees palju positiivseid muutusi. Kui Teil on suhe, on pikaajaline pühendumine plaanis. Hoidke oma sõpru ja perekonda kursis, enne kui sellega edasi lähete. Nautige päeva kallima seltsis ja ole valmis hellitamiseks. Arutage oma tulevikuplaane ja tehke kokkuleppeid tuleviku suunas.

Kalad: Täna otsite rahu ja töötate selle nimel. Mugavus ja õnn on Teie kauaoodatud eesmärgid ja eelistate veeta päeva oma kallima seltsis. Tasakaalustage oma päev ja hallake oma tööalaseid kohustusi koos isiklike kohustustega. Teie partner hindab seda väga.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope