Armastuse ja suhte horoskoop 30.01.2023.


Jäär: Keegi ei astu pühendunud suhtesse, lootes, et teda koheldakse täiuslikult. Lõpetage endas kahtlemine ja ebaõnnestumisega leppimine. See on teie hetk olla tähelepanu keskpunktis, nii et andke endast parim suhteosakonnas. Te ei pea enam püüdma varjata enda aspekte, mis teile ebasoovitavad on. Kui soovite pikaajalist suhet, peate kõigepealt õppima ennast armastama.

Sõnn: Uurige oma motivatsiooni armuelu osas ja võite olla üllatunud, mida leiate. Sa võid hakata mõtlema, miks sa üldse viitsisid teatud inimesega kokku saada. Võib-olla tunnete end kõrvalejäetuna, sest teil pole aimugi, kuhu see suhe liigub. Oluline on astuda samm tagasi ja hinnata, kus te elus seisate, et saaksite selge vaatenurga.

Kaksikud: Pingutage oma suhte parandamiseks. Võib-olla olete hiljuti tülitsenud oma kallimaga, mis on jätnud tunded külmaks. On aeg vestelda, vabandada ja edasi liikuda. Ärge ignoreerige probleemi; see tuleb tagasi ja häirib teid, kui seda teete. Suhelge üksteisega ja võtke üksteist täielikult omaks. See parandab teie kahe vahelist usaldust ja sidet.

Vähk: Kui soovite oma sidet oma partneriga süvendada, võib abi olla, kui vaatate tagasi sellele, kus te esimest korda kohtusite. Suurenenud kohustused võivad põhjustada näiliselt mitteseotud eluaspektide segunemist, kuid hea suhtlusega saab seda üleminekut juhtida. Uskuge endasse ja vaadake, kas saate oma partneri vastu usaldust suurendada. Ole oma elu suhtes üldiselt avatum ja ausam.

Lõvi: Täna võid kogeda vaatenurga nihet elule, kuna pinnale kerkivad ammu maetud emotsioonid. See üllatab teid ja võib-olla soovite järele mõelda. Selle asemel oleks mõistlik neid probleeme kallimaga arutada, sest see paneks teda,end erilisena tundma. Ta võib teile pakkuda väärtuslikke nõuandeid, seega hoidke oma meel avatud partneri sisenditele.

Neitsi: Sul võib olla raskusi uute inimestega kohtumise või olemasolevate suhete elus hoidmisega,oma kirgliku ajakava tõttu. Oma lähenemisviisi muutmine võib parandada teie mõtte ja väljenduse selgust. Kui suhtute oma partnerisse tõsiselt, on see suurepärane võimalus talle oma tunnetest rääkida. Andke partnerile teada, et hindate teda tõeliselt!

Kaalud: Nüüd on kõige parem oma konfliktid hoolikalt ükw vaadata ja võimalusel rahu poole püüelda. Teie suhetes tuleb ette hetki, mil on mõistlikum leida oma partneriga kuldne kesktee, kui nõuda oma tahtmist, ükskõik mil viisil. See võib olla seotud probleemiga, mida teie partner peab tundlikuks. Loogika ei aita, seetõttu on parem teha kompromisse,kui vaielda.

Skorpion: Koostage täna plaan, et teenida oma partneri usaldust täielikumalt. Mõelge ümber oma suhte eesmärgid ja naaske üksteise juurde tugevamana kui varem. Teie partner soovib teile lähedasemaks saada ja parim viis selleks on teiega koos aega veeta. Kui olete vallaline ja soovite püsisuhtesse astuda, võib see õhkkond luua selleks ideaalsed tingimused. Ära püüa kedagi teist jäljendada,lihtsalt ole ehtne.

Ambur: Püüdke oma romantilistes suhetes harmoonia poole. Teie ülespuhutud eneseväärikuse tunne võib kahjustada tõeliste sidemete loomist. Agressiivsus muudab asjad hullemaks. Sel hetkel peaksite olema oma partneri vastu lahke ja panema ta end erilisena tundma. Tulge oma kõrgelt egolt alla ja võtke ühendust väikeste, kuid tähenduslike probleemidega, mis panevad armsama end kindlalt tundma.

Kaljukits: Võtke sel nädalal aega oma romantilise tuleviku planeerimiseks. Kuigi on tõsi, et asjad on teie suhetes viimasel ajal üles ja alla käinud, ei tohiks te liiga mures olla. Võite avastada, et olete sisuka arutelu kaudu valmis süvendama oma sidet erilise inimesega. Mõelge koos oma elu võimalikele muutustele ja tehke otsus.

Veevalaja: Täna olge avatud oma arusaama armastusest ja iseendast laiendama. Tõlgenduste lahknevuste tõttu võib kallimaga, sügava vestluse ajal,tekkida tugev elevus. Pärast selle avaldumist võite oma seisukohti partnerluste kohta ümber hinnata. Kui tekib lahkarvamus, pidage meeles, et vaatamata ebameeldivale algusele võib see viia raske õppetunnini.

Kalad: Praegu on oluline toetuda oma sisetundele. Leidke viise, kuidas uue partneriga rohkem aega veeta.Otsustage, kas investeerida sellesse ühendusse rohkem aega ja energiat või mitte. Ei lähe kaua aega, kuni saate tulemuse teada ja oma edasised sammud täpselt kindlaks määrata. Ärge kiirustage liigselt, laske asjadel end täielikult paljastada.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope