Armastuse ja suhte horoskoop 30.01.2024.


Jäär: Täna sukelduge oma tunnetesse, et tugevdada romantikavõimalusi. Lubage endal varjatud emotsioonid lahti harutada. Mõelge oma soovidele ja sellele, mida olete varem läbi elanud. Võtke aega oma tunnete mõistmiseks ja ärge hüpake uutesse suhetesse. Pühendunud inimeste jaoks on praegu suurepärane aeg arutleda ühise eesmärgi üle, mis on seotud teie pereeluga. Vältige lahkarvamusi, austades oma partneri arvamust ja töötades konsensusega.

Sõnn: Olge täna enda vastu aus ja võimalusi tähenduslikeks ühendusteks on külluses. Võite kohata kedagi, kes tõeliselt hoolib, jagab teie huvisid ja tuleb teie ellu ootamatult. Võtke see uus side vastu ja laske sellel loomulikult areneda. Pühendunud inimeste jaoks on enesevaatluse periood. Tehke plaane minna koos lühikesele puhkusele, et oma suhet vürtsitada. Võtke omaks üksteise ainulaadsed omadused.

 

Kaksikud: Täna on teis rahutus, kuna elusündmused muutuvad ettearvamatuks. Võtke seda, kui eneseuurimise teed. Tegelege tegevustega, mis aitavad teid vaimselt rahustada. Mõistlik on oodata, et keegi järgiks teie väärtusi ja püüdlusi. Kui olete pühendunud suhtes, võib teie suhtlus täna olla häiritud. Andke oma partnerile vabadus, end ilma surveta väljendada.

 

Vähk: Täna on palju võimalusi lähedaste inimestega aega veeta. Looge sõprussuhteid või kohtuge nendega, kes jagavad sarnaseid huvisid. Hoidke end paindlikuna, et saaksite kohtuda inimestega, kes võivad teie elule tähenduse luua. Pühendunud paarid, veetke päev oma partneriga intiimseid hetki jagades. Ühine soojendus või lühike reis on just see, mida vajate oma sideme tugevdamiseks.

 

Lõvi: Tänane päev pakub värskeid võimalusi. Vallalised, unustage oma hirm ja hakake end avama ja uusi tutvusi looma. Kaevake sügavamale, et saaksite ennast ja teisi rohkem tundma õppida. Paarid võivad saada võimaluse osaleda ühisel seltskonnaüritusel. Kasutage juhust, et värskes õhkkonnas, oma partneriga lähedasemaks saada. Et päev põnevusega lõpetada, looge mälestusi, mis jäävad meelde ja nautige neid lõbusaid aegu.

 

Neitsi: Olge avatud sotsiaalsetele kutsetele ja uutele ettevõtmistele väljaspool oma tüüpilisi võrgustikke. Võite kellegagi juhuslikult kohtuda ja luua maagiat, kuid olge ettevaatlik. Võtke aega varasemate kogemuste üle mõtisklemiseks. Enne uue suhte loomist on oluline jätta seljataha vanad mustrid . Pühendunud suhte jaoks on praegune aeg järelemõtlemiseks ja kohanemiseks. Käsitlege delikaatseid arutelusid ettevaatlikult. Andke oma partnerile vajalikku ruumi.

 

Kaalud: Õppige olema kannatlik ja investeerige aega suhte arendamisse. See on võimalus uuesti kaalumiseks, mitte vastandlike sammude tegemiseks. Veetke mõni hetk, et mõtiskleda selle üle, kuidas teil oleks kindel alus. Vallaliste jaoks pakub tänane päev, veel ühe võimaluse. Võite kohata kedagi, kes teid köidab. Sellegipoolest võtke aega! Õppige kõigepealt tundma ja aktsepteerima.

 

Skorpion: Täna võib ootamatutes kohtumistes ette tulla arusaamatusi. Ettevaatus on soovitatav isegi siis, kui on põnevus. Selge suhtlus väldib segadust. Vaadake elule realistlikult ja hoidke avatud meelt. Kui olete pühendunud suhtes, tuginege emotsionaalsele kiindumusele ja kinnitage sidemed, mis teid kokku tõid. Vältige soovimatutesse tülidesse sattumist ja võtke kasutusele probleeme lahendav mõtteviis.

 

Ambur: Vallalised, võtke aega ja seejärel otsige uusi suhteid. Austajaid võlub teie siirus ja suhtlus peab olema harmooniline. Kui olete pühendunud paarisuhtes, tähistage iga saavutust, olgu see väike või suur. Avaldage tunnustust oma partnerile, tema pingutuste eest. Öelge talle, et ta võib teie peale loota ja teisse uskuda.Looge ühiseid püsiväärtusi.

 

 

Kaljukits: Teie armastus õitseb täna sügavamalt. See viib sujuva suhtlemiseni, võimaldades seeläbi mõistmist ja ühendust. Kasvatage oma kõnedes haavatavust, et muuta need emotsionaalselt sügavamaks. Nautige äsja leitud rahulikkust ja hoidke ning kasvatage tundeid. Vallalised, laiendage oma tutvusringkonda ja olge avatud proovima midagi uut väljaspool oma tavapärast suhtlusringi. Olge alati autentne ja avatud südamega.

 

Veevalaja: Kallima käest toetuse saamine võib täna suhte tugevdamisel, osutuda ülioluliseks. Olge tänulik oma partneri käitumise eest. Kui olete vallaline, võivad teie emotsioonid olla paigast ära ja sunnivad teid uusi sõpru leidma. Olge paindlik ja ärge kiirustage pühendumisega. Olge võimelised oma tundeid valdama ja ärge laske end sellest endast välja viia.

 

Kalad: Vallalised, see on teie nädal. Eemaldage ebakindlus ja avastage intrigeerivad võimalused. Muutke oma päev luksuslikuks! Hellitage ennast armsa kingitusega. Päev toob teieni võimalikud kosilased. Kui olete pühendunud suhtes, hellitage oma partnerit elamustega või minge koos välja ja looge koos ühiseid mälestusi. Tähistage koosolemise rõõmu.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope