Armastuse ja suhte horoskoop 30.03.2023.


Jäär: Täna võtke aega, et luua ühendus kellegi erilisega ja laske oma tõelisel minal õitseda. Kui teie süda soovib täna kellelegi muljet avaldada, võtke omaks õrn ja armastav lähenemine. Alustage armsa vestluse algatamisega, mis köidab tähelepanu ja jätab meeldiva mulje. Ole enesekindel ja sul õnnestub kõik.Saad nautida saavutusi.

Sõnn: Sinu ja partneri vahel võib täna tekkida konflikt ja arusaamatus. Seda võib süvendada ka mõlema poole kangekaelsus, mis viib suhtluse ummikusse. Te mõlemad peaksite teadlikult pingutama, et üksteist kuulata ilma eelarvamusteta. Ole avatud meelega. Vältige kaitsepositsioonile asumist ja võtke vastutus oma osa eest vaidluses.

Kaksikud: Kuigi töö ja muude kohustuste esikohale seadmine tundub arusaadav on elus oluline säilitada tasakaal. Suhte hooletussejätmine võib avaldada kahjulikku mõju teie emotsionaalsele heaolule ja suhtele endale. Rääkige oma partneriga oma praegusest olukorrast ja leidke viise, kuidas üksteise jaoks aega leida. Ühenduse loomiseks,väikeste hetkede leidmine võib aidata ühendust säilitada.

Vähk: Teie suhte tuleviku üle arutlemine on täna ülioluline. See annab võimaluse saada sügavamat ülevaadet oma potentsiaalse partneri isiksusest ja väärtustest.Kuulake aktiivselt tema mõtteid ja arvamusi. See omakorda edendab ausust, usaldust ja haavatavust. See näitab valmisolekut investeerida suhtesse aega ja vaeva ning töötada ühise tulevikunägemuse nimel.

Lõvi: Oluline on tunnistada, et otsustusvõimetus võib suhet kahjustada ja seetõttu on oluline sellega kiiresti tegeleda. Lõpetage tujukas või pessimistlik suhtumine ja alustage oma partneriga ausat dialoogi. Oma mure väljendamine võib aidata teil saada selgust ja teha teadlikke otsuseid. Laske oma armsamal takistamatult oma vaatenurka jagada ja usaldage oma intuitsiooni selle partnerluse tuleviku osas.

 

Neitsi: Armastus on keeruline isikliku kasvu teekond, mis võib kas lähendada kahte inimest või lükata nad lahku. Täna, selle asemel, et keskenduda erinevustele, et vältida koostööd, peaksite teie ja teie partner leidma põhjused koostööks ja meeskonnana toimimiseks. See lähenemisviis edendab usaldust ja austust, mis viib rahuldust pakkuva suhteni.

 

Kaalud: Nüüd on suurepärane võimalus tegeleda ühiskondliku tegevusega, olgu selleks siis peo korraldamine, grupireisi planeerimine või inimestega virtuaalne suhtlemine. Kui otsite romantilist suhet, ei pruugi te kohe aru saada, millal ideaalne partner teie teele satub, kuid teil on palju võimalusi uurida ja saada aimu, mida otsite, enne kui millelegi konkreetsele pühendute.

 

Skorpion: Enesekindlus ja tõeline huvi teise inimese vastu võivad olla palju atraktiivsemad, kui pealiskaudsed jõukuse või staatuse näitamised. Endale truuks jäädes ja oma parimaid omadusi näidates võidad tõenäolisemalt ihaldatud inimese südame. Seega, selle asemel, et püüda liiga palju muljet avaldada, keskenduge hetkes viibimisele ja meeldiva ühenduse loomisele.

 

Ambur: Sügavates vestlustes osalemine võib olla teie jaoks intrigeeriv, kui partner ei süvene, teie enda käitumisega seotud ebamugavatesse teemadesse. Püüdke täna olla läbinägelik, eriti seoses suhetega, mis köidavad teie huvi. Taseme säilitamiseks peate olema valmis end avama ja pidama tõsiseid arutelusid. Edenemiseks astuge nendele parendusvaldkondadele vastu ja tegelege nendega.

 

Kaljukits: Oluline on mõista, et armastus on vastastikune emotsioon. Oma partnerile armastust andes loote usalduse ja turvalisuse keskkonna, kus ta tunneb end mugavalt ja soovib tunnetega vastata. Seetõttu, kui otsite oma suhtes armastust, näidake oma partnerile, et hoolite. Püüdke olla südamlik ja tähelepanelik.

 

Veevalaja: Täna tundub harmoonilise armuelu nautimine vaevatu. Emotsioonide väljaelamine oma kallima suhtes on väga tõenäoline. Sügav imetlus ja austus oma hingesugulase vastu ületab kõik lootused. Tõenäoliselt täidab päeva, mõnusalt oma kodus veedetud kvaliteetaeg ja romantiline side tugevneb. See on hea päev, et leida oma armuelule uus tähendus.

 

Kalad: Armastuse puhul on oluline läheneda sellele leebelt ja kompromissivalmidusega. Teie kaaslane võib teie ellu tohutut rõõmu tuua, seega on ülioluline teda väärtustada ja hinnata. Tegelikult võib suhtes olemine olla võimalus õppida uusi asju ja avardada oma vaatenurki Sujuva ja positiivse suhtluse säilitamine oma partneriga võib lõpuks kaasa tuua suurema õnnetunde.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud; https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope