Armastuse ja suhte horoskoop 30.03.2024.


Jäär : Ärge laskuge suhetes vaidlustesse. Teie suhtumine on ülioluline ja peate pakkuma partnerile isiklikku ruumi. Teie väljavalitu peaks teiega koos aega veetma ja ennast mugavalt tundma. Täna on hea abieluettepanekut teha ja võiksite suhte vundamenti kindlustada. Täna on suurem tõenäosus, et lähete endise armsamaga kohtudes, tagasi vana suhte juurde. Teie armusuhet toetavad täna ka lähedased.

Sõnn: Olge armusuhtes väljendusrikas. Teie partner eelistab vaba aega ja koosolemist. Arvestage oma väljavalitu liigutusi ja ärge süvenege täna ebameeldivatesse vestlustesse. Mõned armusuhted kasvavad abieluks ja teid toetavad vanemad. Üksikutel inimestel on õnn armuda. Võite kohtuda kellegagi kontoris, reisil või mõnel üritusel.

Kaksikud: Teie armusuhe on täna tugev ja enamasti probleemideta. Mõned inimesed on aga mürgistes suhetes ja see võib täna kaasa tuua katastroofi. Täna on mõistlik armusuhtest mõjuvatel põhjustel välja tulla. Täna on võimalus püsisuhtes luua positiivseid muutusi. Abielus inimesed peaksid endistest suhetest eemale hoidma ja täna pole ka õige aeg kontoriromantikaks.

Vähk: Õppige probleemidega silmitsi seisma, selle asemel, et neid julguse ja vastupidavusega vältida. Peesitage selles kartmatuse vaimus, sest see on teie liikumapanev jõud ja aitab ületada kõik väljakutsed teie teel armastuse poole. Olenemata sellest, kas tegemist on möödunud südamevalust ülesaamisega või praeguse ebakindlusega, olete relvastatud ja valmis kaitsma oma südant ning väljendama oma vajadusi. Hoidke uks uuteks ühendusteks lahti ja valmistuge üllatusteks.

Lõvi: Teie ajakava võib tunduda tohutu lainena, mis tõmbab teid igas suunas ega jäta teile aega iseenda jaoks. Kuid tormised päevad võivad anda võimaluse, ka armastusel, teie ellu piiluda. Hoidke silmad ja meel avatud, ootamatuteks kohtumisteks ja juhuslikeks suhtlusteks. Vaatamata ajapuudusele on kvaliteet kvantiteedist olulisem. Tervitage aeg-ajalt ootamatut ja laske oma südamel olla piloodiks.

Neitsi: Täna oleks ideaalne päev, armastuse näol tegutsemiseks. Teie kaks lähedast sõpra tunduvad ühilduvat ja neil on teiega sarnased huvid või väärtused. Uskuge endasse ja kasutage nende inimeste lisamist, teie ellu, Usaldage oma intuitsiooni, see võib olla võti, mis avab ukse maagilisele uuele kogemusele. Teie aimdus võib olla õitseva romantika algus ja võib-olla tahaksite kahte hinge lähendada.

Kaalud: Kuigi armastusest unistamine võib olla ahvatlev, on fantaasia ja tegeliku vahel selge piiri tõmbamine ülioluline. Hoiduge impulsist, hüpata uude suhtesse, ainult oma peas loodud fantaasiapiltide põhjal. Varuge veidi aega, et mõista, kas teie kujutlusvõime on suhte tegelike võimalustega kooskõlas. Vaadake särast mööda ja keskenduge sisule ja ühilduvuse aspektile.

Skorpion: Täna hoiatatakse teid, et te ei jätaks tähelepanuta romantiliste huvide võimalust. Kui te ei märka kedagi erilist, võite kaotada võimaluse luua rohkem tutvusi ja areneda. Jätkake jutuajamisi ja pöörake tähelepanu neile, kes teid köidavad. Olgu selleks siis naeratus üle toa või sõbralik sõnum veebis, peate potentsiaalsete partneritega pidevalt suhtlema, et teie armutee oleks sujuv.

Ambur: Kuigi teie lojaalsus partnerile on kõigutamatu, võib teile pähe tulla võimalus õigelt teelt kõrvale kalduda. Tundke endas ära kõik rahulolematuse märgid ja olge selles oma partneriga aus. Avatus ja haavatavus on vahendid teievahelise sideme tihendamiseks. Pidage meeles, et lojaalsus ei tähenda ainult füüsilist truudust, vaid ka emotsionaalset siirust.

Kaljukits: Laske oma kodu soojusel väljuda väljapoole, meelitades seeläbi inimesi, kes imetlevad kodulaadset kvaliteeti. Kui olete pühendunud suhtes, arendage oma sidet partneriga läbi ühiste tegevuste ja kasutage neid juba täna. Mida iganes te koos teete, näiteks eine valmistamine või lihtsalt koos koristamine, see koostöö tugevdab teie suhte vundamenti.

Veevalaja: Täna põgenege igapäevaelu hullumeelsusest ja olge koos oluliste inimestega. Olenemata sellest, kas räägite sõbra, töökaaslase või potentsiaalse kallimaga, ärge unustage olla hea kuulaja ja näidata üles tõelist huvi selle vastu, mida nad jagavad. Unustage telefon, lükake majapidamistööd mõneks ajaks kõrvale ja suunake kogu oma tähelepanu inimesele, kes on teie elus tähtis.

Kalad: Ümbritsege end vaikusega, olgu selleks siis rahulik jalutuskäik, ilusas pargis või rahulik hetk aias. Looduse ilu kogedes võite tunda end tõmmatuna kellegi poole, kellega saate oma tundeid jagada. Nüüd on aeg lasta lahti takistustest, võtta omaks armurõõm ja lasta loodusel end, potentsiaalse hingesugulase juurde juhtida.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope