Armastuse ja suhte horoskoop 30.05.2024.


Jäär: Teie vajadus armastuse järele on tugev, kuid olge kannatlik. Teie endine partner võib proovida teiega ühendust võtta, mis võib teile emotsionaalseid probleeme tekitada. Veetke hetk, et teada saada, kas see on samm edasi või kõndimine mälurajal. Usaldage oma instinkte. Kui see tundub õige, siis olge suhtlema asudes julge. Kui see toob negatiivseid emotsioone, hoolitsege enda eest. Ärge sulgege oma südant uutele võimalustele.

Sõnn: Teid ümbritsevad inimesed täidavad teid armastuse ja heade vibratsioonidega. Nautige nende inimeste hoolt. Kuid ärge unustage vastamast saadud armastusele ja olge õnne ja lahkuse allikas kõikjal, kus te ka poleks. Olge ootamatute kokkusattumuste või tähendusrikaste kohtumise suhtes valvas. Usaldage oma armuelu jaoks universumi plaani. Teie sõbrad võivad olla need, kes avavad ukse romantilistele võimalustele.

Kaksikud: Kujundage harjumuseks, näidata oma armastust ja tunnustust teile avatud viisil. Väikesed armastuse teod, mis toovad teid üksteisele lähemale, võivad olla teie kasvava emotsionaalse sideme võti. Kui teil on vanu probleeme, siis ärge kõhelge neid avatult arutada ja koos lahendus leida. Usaldus ja ausus on hea suhte koostisosad, seega kasvatage neid. Andke oma energiat pikaajalise sideme loomiseks.

Vähk: Külgetõmme võib olla üsna ahvatlev, kuid selle asemel, et sellele oma energiat rakendada, mõelge sellele, mida saate veel oma hinge toitmiseks teha. Olgu see hobiprojekt või viis sõpradega suhtlemiseks, asetage kogemused materiaalsetest asjadest kõrgemale. Armastus võib ilmuda teie elus viisil, mille peale te pole kunagi mõelnud, kui keskendute sisemisele kasvule ja autentsusele. Hoidke oma süda avatud uutele suhetele.

Lõvi: Tänane armastusprognoos kutsub teid üles olema järjekindel ja jääma oma romantilises otsingus aktiivseks. Ärge laske mineviku õnnestumisel või ebaõnnestumisel teie tulevikku määrata. Säilitage kõrge energia ja selged kavatsused. Olge inimene, kes kasvab pidevalt ja kellel on palju kirgi, sest just selline inimene tõmbab ligi kedagi, kes on huvitatud samadest asjadest, mis teie. Usaldage ennast ja olge uute kogemuste osas positiivne.

Neitsi: Päev võib tuua teie suhtes konflikte, kui võitlete oma sisemiste probleemidega. Arusaamatustele tuleb vastu astuda viisakuse ja mõistmisega. Tehke paus ja harjutage avatud suhtlemist. Ärge püüdke olulisi küsimusi vaiba alla peita, vaadake neile vastu lahkuse ja aususega. Tegelikult teadke, et igas väljakutses on õppetund ja tugevam side. Usaldage oma sideme jõudu.

Kaalud: Vallalised on täna enesekindlad ja saavutustele pühendunud. Ühest küljest võib see edu tekitada teistes kadedust ja pahameelt. Olge ettevaatlik nende ees, kes võivad teeselda, et on teie sõbrad, tehes teile võltskomplimente või üritades teid saavutuste pärast, halvasti tundma panna. Rõhutage oma eesmärke ja ärge laske end teiste negatiivsusest mõjutada, et teie enesehinnangut kahjustada.

 

Skorpion: Andke endale puhkust, vajadusest elada, ebarealistlike standardite järgi. Selle asemel proovige olla teie ise. Põgenege oma kahtluse ja ühiskondlike ootuste ahelatest. Tundke oma individuaalsust, mis hõlmab teie veidrusi, vigu ja ainulaadseid omadusi. Keegi eriline tunneb teie üle rõõmu selle pärast, kes te olete, Olge valmis olema avatud ja haavatav uute inimeste suhtes.

 

Ambur: Konfliktides osalemise asemel, valige asjade tegemiseks diskreetne viis. Proovige olla piisavalt tark, et võimalikest väärarusaamadest üle saada. See päev on vallaliste jaoks tõenäoliselt viljakas, sest võite kohtuda oma elu armastusega planeerimata viisil. Valige oma sõnad targalt ja püüdke alati olla erapooletu ja poliitiliselt korrektne kõigis argumentides. Rahumeelsete lahenduste leidmiseks rakendage oma meeli.

 

Kaljukits: Armastus on õhus! Olge valmis veetma oma partneriga päev, mis on täis õnne, naeru ja väärtuslikke hetki. Olgu selleks romantiline õhtusöök kodus või seiklusrikas väljasõit, teie kahe vaheline side muutub üha võimsamaks. Laske end haarata teineteise seltskonna soojusest ja teid ümbritsevast armastusest. See on ilus aeg meenutada jagatud armastust.

 

Veevalaja: Süvenege tunnete sügavusse ja looge kontakt teid huvitava inimesega, põhitasandil. Olge avatud oma mõtete ja tunnete väljendamiseks tekstide, telefonikõnede või näost näkku vestluste kaudu. Võib-olla mõistate, et loodud tutvused võivad olla need, mis pakuvad teile positiivse ja sisuka kogemuse. Olge siiras ja valmis uusi asju vastu võtma.

 

Kalad: Täna võite leida end ootamatult teistsuguselt teelt. Näib, nagu mängiks kogu universum teile vingerpussi, seades proovile teie võime olukorraga toime tulla ja sellega kohaneda. Kuigi see võib tunduda keeruline, proovige mõista, et iga väljakutse on võimalus saada tugevamaks. Astuge väljakutsetele vastu rõõmsa südame ja tugeva tahtega. Võib-olla on see universumi viis vihjata teile, et olete õige inimese poole teel.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope