Armastuse ja suhte horoskoop 30.06.2024.


Jäär: Kasutage võimalust pimestada oma partnerit, huumori ja intelligentsusega. Teie enesekindlus meelitab inimesi teie poole, sest kõik tahavad teie läheduses olla. Ärge peitke end anonüümsuse eesriide taha, ehtsus on teie tugevus. Kui olete pühendunud suhtes, nautige oma armastatu kohalolekut ja kasutage kõiki võimalusi koos olla. Nautige üksteise seltskonda ja otsige ühisosa oma suhte parandamiseks.

Sõnn: Täna võite kogeda tormilisi emotsioone. See on ideaalne päev iseendale mõtlemiseks. Nüüd on aeg tegeleda asjadega, mis eelmistes suhetes, kui üldse, on olnud püsivad. Väga oluline on tsüklid tuvastada ja seejärel proovida neid katkestada. See aitab tulevikus tervema suhtega tegelemisel. Veetke päev enesetäiendamise ja enesehinnangu üle mõtiskledes.

Kaksikud: Nüüd on viimane aeg lõpetada kõik minevikusuhted ja tegevused, mis olevikus ei ole produktiivsed. Mõelge ebaõnnestumistele ja vabastage soov vastupidise järele. Tervitage seda päeva positiivse suhtumise ja puhta meeleseisundiga. Armastuse küsimustes on silmapiiril uued võimalused, kuid te peate neile ruumi tegema. Ärge sulgege oma südant uutele inimestele ja ärge arvake, et teie jaoks pole kedagi.

Vähk: Paaride jaoks on tänane päev oma partneri kõrval seismine ja neile näitamine, et olete nende jaoks olemas. Teie armsam võib hädas olla millegagi, mis nõuab teie tähelepanu ja mõistmist. Siin on teie võimalus partnerit aidata, pakkudes nõu, kuidas sellest üle saada ja tema enesekindlust suurendada. Samuti on oluline meeles pidada, et mõlema partneri siirus on suhte loomisel oluline.

Lõvi: Kui olete juba mõnda aega kohtamas käinud, on õige aeg astuda oma suhtes järgmine samm. Tähed joonduvad, et anda teile enesekindlust ja juhiseid, mida vajate, et anda partnerile teada, kuidas te ennast tunnete. Olenemata sellest, kas olete teatud inimesega juba mõnda aega kohtamas käinud või mitte, on nüüd õige aeg arutada järgmise sammu üle. Teile on raske ei öelda, kuna olete lahke ja tõeline.

Neitsi: Täna parim päev suhtlemiseks ja uute sõprade leidmiseks. See huvitab potentsiaalseid partnereid, nii et te ei tohiks olla häbelik. Kuulake ja rääkige inimestega, kes suhtlevad ja ärge unustage neile keskenduda. Võib-olla saate kohtuda inimesega, kellega teil on sarnane ellusuhtumine. Sisukas dialoog on iga suhte nurgakivi ja see peaks põhinema austusel.

Kaalud: Teie ja teie partner olete täna tõenäoliselt hõivatud teineteise seltskonnaga. See on parim aeg oma väljavalituga kohtumiseks, sest ta paistab olevat pidulikus meeleolus. Soovitusena tehke ettepanek, et minna koos ostlema, sest seda tehes saate lähemalt teada, mis partnerile meeldib ja mis ei meeldi. Lisaks aitab see suhet arendada. Kasutage seda ära ja süvenege üksteise seltskonda.

Skorpion: Taevas on täna soodne, et teie romantilisse ellu vürtsi ja uusi asju lisada. Kuna planeedi hetkeseisund sunnib otsima midagi uut ja tegema avastusi, võite kohata huvitavaid isiksusi erinevates eluvaldkondades. Olge valmis osalema nendes tegudes, mida te pole varem teinud. Jalutuskäik pargis või üritus, mida sageli korraldatakse, võib teid erilise inimesega kokku viia.

Ambur: Teie partner tunneb rõõmu, nähes teie edusamme, mis teatud mõttes muudab teie suhte tugevamaks. Veetke romantiline õhtu vaikses kohas, kus teid ei segata ja kogu teie tähelepanu saate üksteisele pühendada. Teil kahel peab olema pingevaba tuju. Rääkige õrnalt ja näidake oma kiindumust. Armastage koosveedetud aega ja hinnake üksteist.

Kaljukits: Täna minge välja lõõgastuma, selleks on õige päev! Teie loomulik sarm ja vaimukus on need, mis aitavad võimalikke partnereid ligi tõmmata. Lisaks tavapärastele kohtadele, võite juhusliku vestluse kaudu leida kellegi huvitava. Jälgige, kuidas räägite oma mõtetest ja emotsioonidest, ning olge võimalikult otsekohene. Arutage asju sügavalt ja siiralt. Nii annate tulevastele suhetele tooni.

Veevalaja: Teil võib tekkida tunne, et tahaksite kellelegi erilisele oma tunnetest rääkida, kuid mõnikord ei anna sõnad teile jõudu. Ärge kiirustage tippima sõnu, mida soovite oma partnerile öelda, selle asemel mõelge sellele, mida soovite väljendada. Teie ratsionaalsus võib tunduda liiga strateegiline, see ei ole siiski põhjus muretsemiseks. Kui teie potentsiaalne partner mõistab teie pühendumuse määra, näeb ta ka teie avatust positiivse omadusena.

Kalad: Täna sisaldab teie suhe palju positiivset energiat. Peaksite eeldama, et teil tekib oma partneriga side. Olete kiindunud ja arutate
koosveedetud aja jooksul, teie mõlema jaoks olulisi asju. Nüüd on aeg hakata planeerima midagi romantilist, mida tahaksite koos ette võtta. Lisaks on võimalikud teatud ootamatused, mis aitavad eesmärke tõsta.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope