Armastuse ja suhte horoskoop 30.07.2023.


Jäär: Tähed näitavad, et teie jaoks avaneb uus romantiline peatükk. Armastust on kindlasti õhus, olenemata sellest, kas olete vallaline ja valmis suhtlema või juba suhtes. Võti on jääda avatuks ja vastuvõtlikuks uutele võimalustele, sest ootamatud kohtumised võivad viia millegi maagiliseni. Vallaliste jaoks on aeg olla armastuse poole püüdlemisel seikluslikum.

Sõnn: Täna võib armuelus ette tulla mõningaid takistusi. Lähenege nendele takistustele kannatlikult. Kui leiate end oma partneriga eriarvamustest, püüdke see probleem koos lahendada. Kui olete vallaline, võite kohtuda kellegagi, kes tundub alguses atraktiivne, kuid ei sobi teile pikemas perspektiivis. Õige inimene tuleb kohale õigel ajal, seega hoidke oma süda avatud ja oma standardid kõrged.

 

Kaksikud: Tundub, et olete viimasel ajal investeerinud aega lähedaste ja sõbralike suhete arendamisse. Tähed vihjavad, et need jõupingutused võivad viia millegi põhjalikumani. Selle potentsiaali avamise võti peitub selle inimesega jagatud sideme kasvatamises. Näidake nende mõtete ja tunnete vastu üles siirast huvi ning laske oma vaimukal poolel läbi paista.

 

Vähk: Taevased energiad keerlevad teie ümber, mis võib viia sügavate emotsionaalsete sidemete või isegi turbulentsini teie suhetes. Kui olete partnerluses, ärge imestage, kui teie ja teie partner leiate end süvenemas oma emotsioonide sügavamatesse valdkondadesse. See võib olla suurepärane võimalus tugevdada oma sidet ja luua tugevam alus.

 

Lõvi: Olenemata sellest, kas olete pühendunud suhtes või otsite seda erilist inimest, näitavad planeedid, et usaldus on teie romantilise heaolu võti. Võite leida end teelt, kus puudub usaldus, mis võib teie sidet kahjustada. Selle probleemiga on oluline tegeleda enne, kui see põhjustab täiendavaid tüsistusi. Kui tunnete ebakindlust, ärge kartke seda väljendada.

 

Neitsi: Kui olete kellelegi erilisele silma jäänud ja tunnete tema vastu siirast huvi, viitavad tähed, et praegu on hea aeg suhtlust arendada. Kui teil on tõsine suhe, ärge hoiduge oma armastatut perele tutvustamast. See võib tunduda närvesööv, kuid nende arvamus on teile oluline ja nende varajane kaasamine võib aidata luua läbipaistvuse ja usalduse tunde.

 

Kaalud: Võite märgata, et südameasjades olete täna tavalisest vastuvõtlikum. Teil on ainulaadne võime mõista teisi ja nendega sügavamal tasandil ühendust võtta ning täna on ideaalne päev oma empaatilise poole puudutamiseks. Kasutage seda tundlikkust enda huvides ja avage end oma partnerile või kellelegi, kellest olete huvitatud. Jagage oma mõtteid ja andke talle teada, mida tunnete.

 

Skorpion: Suhted võivad olla emotsionaalsed ning on loomulik, et neil on tõusud ja mõõnad. Kuid tänane kosmiline energia võib neid emotsioone võimendada, muutes teid tavapärasest tundlikumaks. Teie partner võib öelda või teha midagi süütut, kuid teie võite seda tõlgendada erinevalt ja reageerida jõuliselt. Jagage oma mõtteid ja andke teada, et tunnete end täna pisut tundlikumana.

 

Ambur: Võite täna ärgates tunda end pisut väsinuna. Teie igapäevane rutiin on kaotanud sära, olete mõnevõrra pettunud. Kuid ärge muretsege, sest universum sunnib teid otsima põnevust väljaspool argist. Planeerige üllatuskohting või kutsuge oma partner spontaansele nädalavahetuse puhkusele. Avastage koos taas seikluse põnevus ja vaadake, kuidas see imesid teeb.

 

Kaljukits: Ärgates ja päeva alustades võite märgata õnnetunnet. Olenemata sellest, kas olete pühendunud suhtes või alles alustate uute võimaluste avastamist, on teie kaaslane teie kõrval ja kiirgab kiindumust ja hoolitsust. Mitte ainult teie eriline keegi ei ole täna õnne allikas, vaid etendab ka keskset rolli, aidates teil taastada tasakaalu erinevates eluvaldkondades.

 

Veevalaja: Tähed julgustavad teid täna oma emotsioonidele tähelepanu pöörama. Kui teil on olnud raske päev, võtke enne oma partneriga suhtlemist veidi aega selle negatiivse energia vabastamiseks. Leidke koos väikseid rõõmuhetki. Olgu selleks siis einestamine, filmi vaatamine või lihtsalt diivanil kaisutamine – need ühenduse hetked võivad aidata teil mõlemal tunda end vabamalt ja paremini ühendatud.

 

Kalad: Armastuse küsimustes pole harvad juhud, kui emotsioonid voolavad. Teie jaoks võib see olla üks neist päevadest, mil teil on raske oma partneri suhtumise muutustega toime tulla. Kuid ärge muretsege on ülioluline anda armsamale ruumi, mida ta oma emotsioonides navigeerimiseks vajab. See ei peegelda teie sidet, vaid pigem annab võimaluse oma tundeid uurida.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope