Armastuse ja suhte horoskoop 30.08.2023.


Jäär: Täna on tark mõte arutada oma partneriga raskuste üle, mis teil on. Nende kohta kiireid otsuseid tehes, saab vältida igapäevaeluga seotud probleeme. Reisimine ja teistega suhtlemine võib aidata vallalistel luua uusi sidemeid. Võimalike ühenduste leidmisel pidage meeles, et ajastus on oluline. Ärge kiirustage ja laske sidemel loomulikult kasvada.

Sõnn: Pühendage täna rohkem aega oma partnerile ja tugevdage oma sidet, et vältida arusaamatusi. Tõhus sõnavahetus on hea suhte jaoks ülioluline. Väljendage oma tundeid ja pöörake tähelepanu igale pisiasjale. Vallalised võivad soovida luua uue tähendusrikka sideme. Ole vastuvõtlik ja lase oma kiindumusel levida. Enne kellegi valimist usaldage oma intuitsiooni – mis on tavaliselt õige.

Kaksikud: Täna võtab teie armuelu uue pöörde. See kõik on seotud uute sidemete loomisega vallalistele. On isegi võimalik, et kütkestav isiksus võidab teie tähelepanu ja annab teile südantsoojendava kogemuse. Järgige oma instinkte ja kasutage võimalust romantilise sideme loomiseks. Need, kes on pühendunud suhetes, olge valmis emotsionaalseteks tõusudeks ja mõõnadeks, kuna minevikuprobleemid kerkivad uuesti esile.

Vähk: Partnerilt võib tulla kiindumuslaine. Kui olete tundnud, et teie kohtinguelu on kaotanud oma võlu, on teil ees midagi põnevat toimumas. Teie kallim võib teid üllatada ainulaadse armastuseavaldusega, mis taastab selle sädeme. Üksikud inimesed võivad leida tunded kellegi vastu, kes komplimente teevad, mis võib viia potentsiaalse suhteni.

Lõvi: Kui olete suhtes on tark mõte täna oma partnerit hinnata. Saate parandada oma ühilduvust, korraldades romantilise puhkuse. Tehke jõupingutusi ja olete õigel teel. Kui olete vallaline, siis olge kõigiga teie ümber ettevaatlik. Enne kellegi eelistamist mõelge sellele veidi. Mõelge, mis toimub ja kuidas saate oma suhet parandada.

Neitsi: Kui teil on pikaajaline armusuhe, on see päev positiivne, et kaaluda oluliste sammude astumist, sealhulgas abieluettepaneku tegemist või pere loomist. Arutage seda oma partneriga avatud meelega ja pöörake hoolikalt tähelepanu sellele, mida ta ütleb. Vallalised võivad hoida oma südame avatud uutele suhetele. Atraktiivne inimene võib teie vastu huvi tunda, teie positiivse suhtumise tõttu.

Kaalud: Kui käite kohtamas, on täna hea mõte lahkarvamustest ja vaidlustest eemale hoida. Võtke aega, et kuulata ära oma partneri mured ja väljendada empaatiat. Neil võib esineda probleeme eneseväljendusega, mistõttu on vaja pakkuda tuge. Nendele, kes on vallalised, on oht, et tunnete külgetõmmet kellegi vastu, kes pole teie tüüpi – see võib kaasa tuua ebameeldiva kogemuse.

Skorpion: Täna on oluline pöörata tähelepanu oma partneri muredele ja teha koostööd nende lahendamiseks. Andke talle ruumi enda väljendamiseks. Vallalised võivad leida kellegi erilise, kes ilmutab huvi nende ahvatlevate võlude vastu. Tervitage seda kiindumust ja asuge täiesti uuele romantilisele seiklusele. Pidage meeles, et vigade tegemine on osa armastuse kasvamisest ja helgema tuleviku saavutamisest.

Ambur: Valmistuge lõbusaks päevaks! Oma kallima üllatamiseks kavandage imeline kohting, mis sisaldab reisimist. Teie entusiasm ja läbimõeldud ettevalmistus võivad teie suhtes sädeme sütitada. Kui olete vallaline, ärge imestage, kui leiate, et teid tõmbab keegi, kellele meeldib sport. Kuulake oma sisetunnet ja usaldage seda. Sind võib tabada ootamatu imetlus.

Kaljukits: Kui teil on suhe, olge täna kindlasti oma partneri jaoks olemas, kui tal on raske olukord. Sa peaksid andma kogu oma hoole ja armastuse. Töötage oma sideme parandamiseks, probleemide lahendamisega. Kui olete vallaline, meelitate tõenäoliselt ligi kedagi, kes jagab teie väärtusi ja püüdlusi. Rääkige avameelselt oma tunnetest, järgige oma südant ja astuge esimenesamm, kui see õige tundub.

Veevalaja: Need, kes on partnerluses, peaksid oma suhet rikastama ja intiimsust edendama. Pühendage veidi aega, et mõelda oma tuleviku üle koos oma partneriga, võib-olla isegi kaaluda oma pere juurdekasvu. Vallaliste jaoks võib uute inimestega kohtumine kahtlemata kaasa tuua tähendusrikka sideme. Uute sidemete omaksvõtmine võib aidata teil luua tähendusrikkaid suhte.

Kalad: Harmoonilise suhte nimel pidage oma partneriga avameelset dialoogi. Kui olete pühendunud suhtes, proovige uurida oma partneri vajadusi. Oluline on pöörata tähelepanu raskustele ilma nende üle kohut mõistmata. Kui olete vallaline, on tõenäoline, et teid tõmbab keegi, kellel on sarnased usulised väärtused ja humoorikas olemus. On hea võimalus, et see suhtlus annab häid tulemusi.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope