Armastuse ja suhte horoskoop 30.09.2023.


Jäär: Te peaksite oma partnerit rasketes olukordades usaldama. Inimesed püüavad teie mõtteid mõjutada, eriti mis puudutab teie partneri käitumist ja olemust. Kiire kohtumine vana sõbraga võib tuua meelde mälestusi ja võite olla neist lummatud. Olge võõrastega vesteldes ettevaatlik ja proovige mitte uskuda kõike, mida nad teie armuelu kohta räägivad.

Sõnn: Teie suhe oma väljavalituga on selline, mille üle peaksite olema uskumatult uhke. Päeva lõpus võite saada üllatuse, mis aitab teil mõlemal kvaliteetaega veeta. Alustage oma päeva varakult, et saaksite oma partneriga kiire lõunasöögikoha planeerida. Vallalised, kes otsivad võluvat kaaslast peavad võimalikult palju suhtlema inimestega, keda nad peavad atraktiivseteks.

Kaksikud: Proovige täna oma partneriga teha ainulaadseid asju. See võib olla koos romantilise filmi vaatamine või minek pikale autosõidule seniavastamata kohta. Mis iganes see ka poleks, peaks teie peamine eesmärk olema teie mõlema vahelise intiimsuse parandamine. Püüdke vältida vihastamist, kui teie partner unustab midagi teha. Perekonnaga koos tähistamine, võib aidata teil oma teist poolt sugulastele tutvustada.

Vähk: Täna on õige aeg parandada oma sidet partneriga, isegi kui teie suhe on vaid paar kuud vana. Planeerige õhtul väljasõit lähedalasuvasse restorani. Proovige oma tundeid väljendada alati, kui miski teid häirib. Teie kaaslane on praegu õige inimene, kes teid toetab. Võimalik, et vajate praegu ka rahalist abi, nii et ärge kõhelge oma partnerilt abi palumast.

Lõvi: Teie kohustus on hoolitseda oma partneri emotsioonide eest. Te mõlemad elate täna läbi raske olukorra, seega proovige jääda rahulikuks ja väljendage oma muresid. Kiire järelemõtlemine aitab teil päevast stressi vältida. Teie lapsed teevad teist uhked vanemad, kui hakkate keskenduma nende arengule. Partneri liigne lähedus kolleegiga võib tekitada asjatut segadust ja tülisid.

Neitsi: Peate oma partneriga rääkima suhteprobleemidest, nagu suutmatus luua sidemeid ja olla intiimne. Kui olete hiljuti mürgisest suhtest välja tulnud, on parem jääda üksi ja töötada enda heaolu nimel. Suhelge ja leidke uusi sõpru. Võib-olla suudate täna leida oma sõpruskonnast tugeva sideme. Kui suhtute oma suhtesse tõsiselt, on nüüd õige aeg astuda järgmine samm.

Kaalud: Olge oma elu tõusude ja mõõnade tunnistajaks, valmistuge lõbusaks ja täisväärtuslikuks päevaks oma partneriga. Teie kallim annab endast parima, et hoida teid kaitstuna ja turvaliselt. Olge tänulik väikeste pingutuste eest ja andke armastust vastu. Õhus on romantikat ja peate veetma koos kvaliteetaega. Planeerige kodus küünlavalge õhtusöök koos armsamaga.

Skorpion: Armusuhtes oma murede väljendamine, pole tabu. Hoidke oma tuju üleval, kui oma partneriga aega veedate, vastasel juhul seisate silmitsi pidevate probleemidega, kui proovite oma suhtele pühenduda. Partneri liigne kontrollimine ja omamishimu põhjustab ebakindlust. Kindlasti hoiduge armukadedusest sel hetkel, ning analüüsige põhjuseid.

Ambur: Täna saad nautida rõõmsaid hetki oma partneriga. Hea enesetunde film teeb imet, kui soovite koos aega veeta. Planeerige üllatus või valmistage oma erilisele inimesele eine. Kui olete endiselt vallaline, peate minema kohtingule ja leidma selle õige. Teie partneri äkiline perekondlik otsus võib teile pettumuse valmistada, eriti kui teid protsessi ei kaasata.

Kaljukits: On hea aeg oma tundeid armsalt ja romantiliselt väljendada. Te ei tohiks karta, et olete oma partneri ees haavatav, sest ta annab endast parima, et teie vajadusi rahuldada. Perekond ühendab teid ja jagab teiega tähendusrikkaid hetki. Kui olete olnud pikka aega abielus, võite mõelda oma pere laiendamise planeerimisele ja astuda järgmine samm.

Veevalaja: Peate oma armusuhtega ettevaatlik olema, sest võõras võib püüda teie isiklikku ruumi mürgitada. Andke aega, et partner mõistaks teie väärtust ja tegutseks vastavalt olukorrale.Leidke enda ja oma partneri jaoks piisavalt hetki,et nautida koos armuõnne.Vallalised,parem on jääda mõneks ajaks üksikuks, kui teie eelmine suhe on teid traumeerinud.

 

Kalad: Tehke täna enesekindlalt õigeid otsuseid. Nüüd on hea aeg väljendada oma muret suhte järjepidevuse pärast. Kui sul on väga sageli raske ennast partneri vibe’i sobitada, siis nüüd on aeg lahti lasta. Kui imetlete kedagi, saate temaga aega veetes välja selgitada, mis talle meeldib ja mis mitte. Meelitage teda romantilise õhtusöögi valmistamisega.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope