Armastuse ja suhte horoskoop 30.10.2023.


Jäär: Armastus on ukse ees ootamatu võimalusega. Proovige midagi uut ja võite olla meeldivalt üllatunud. Otsige oma hingesugulast sealt, kus te pole kunagi varem olnud. Ärge kartke, kui liigute oma mugavustsoonist välja. Kui olete pühendunud suhtes, proovige koos üles ehitada harmooniline ja rahuldustpakkuv tulevik. Teil on sügav arusaam teineteise vajadustest ja eesmärkidest, mis aitab suhet edasi arendada ja teineteisele veelgi lähemale tuua.

Sõnn: Tähtede seis näitab, et teie kannatlikkus saab tasu ja võite olla vinge suhte lävel. Ärge kartke näidata ja väljendada oma tundeid. Pühendunud suhtes inimesed peaksid võtma aega, et ausalt ja avatult suhelda, kuna see muudab teid veelgi lähedasemaks. Austage seda vastastikust pingutust ja teie side süveneb, koos suurema mõistmisega.

 

Kaksikud: Ärge võtke täna ühtegi pikaajalist romantilist kohustust. Keskenduge tõelise suhete loomisele. Võtke aega, et kogeda ja tunda emotsioone, ilma suurte otsuste tegemise pärast muretsemata. Stabiilse pereelu saavutamiseks, saab egost tingitud konflikte minimeerida. Ehitage oma suhet üles, suurendades oma suhetes empaatiat, tähistades igat päeva, koos oma armastava partneriga ja nautides hetke.

 

Vähk: Vallalised peaksid täna olema vabad ja pidurdamatud, oma autentsete emotsioonide suhtes. Mis puutub südameasjadesse siis haavatav olemine ei ole kuritegu. Pühendunud suhtes inimeste jaoks nõuab tänane päev, et oleksite aus. Kui olete pahur või ärrituv, ärge tehke lihtsalt head nägu, kui see ei tundu õige. Teie partner teab, et kõigil on tõusud ja mõõnad ja tema tugi on teie jaoks olemas, kui seda vajate.

 

Lõvi: Täna olge oma otsustes spontaanne. Veetke aega sõpradele, sest see on veel üks võimalus luua uusi sidemeid ja võib-olla ka romantikat. Kui olete püsisuhtes, leidke viise, kuidas partneriga suhet tugevdada ja kirg uuesti süüdata. Külastage uusi kohti, lõbutsege ja looge tugev ühendus ja hinnake teineteise vajadusi. Kasutage seda aega, et rohkem rääkida ja minetada rutiin.

 

Neitsi: Teie isiklikus elus on hetkel tähtsal kohal, meelelahutus ja pidustused. Kuid ärge unustage, kui oluline on teie jaoks perekond. Näidake lähedastele oma tunnustust ja tänulikkust. Samuti olge oma sõprade jaoks olemas, kui nad teid vajavad. Tõusude ja mõõnade aktsepteerimine loob tõelisi suhteid. Seetõttu andke vajadusel oma partnerile ruumi ja tuge, ta peab seda pikka aega kalliks.

 

Kaalud: Väärtustage ennast ja kasvage, et leida ideaalne partner. Olge võimalustele avatud ja tutvuge uute inimestega. Tänane päev nõuab, pikaajaliste suhete puhul, oma partnerile kõrgendatud tähelepanu pööramist. Paarid peaksid, esilekerkivate probleemide tõttu, suhtlema rohkem, kui kunagi varem. Istuge, arutage ja tehke suhete loomisel koostööd. Ärge unustage, et rääkimine on armuelu jaoks kriitilise tähtsusega, olenemata teie suhte staatusest.

 

Skorpion: Jälgige hoolikalt oma samme, kui otsite armastust, sest teie tegevust kontrollitakse. Võtke omaks, nii juhuslik kohtumine, kui ka armastusside, millel võib olla pikaajaline mõju. Sina ja su väljavalitu naudite kurameerimise etappi. Teid jälgitakse, kui tegutsete. Veenduge, et olete oma jagatava tulevikuga kooskõlas.

 

Ambur: Te peaksite ennast täna positiivsemalt väljendama. Ärge eeldage, et teised mõistavad teie sügavaid ja ehtsaid emotsioone. Minge oma mugavustsoonist välja ja avaldage oma tundeid erilisele inimesele. See annab teile täiendava ühenduse taseme, mis tuletab teie partnerile meelde, kuidas te temasse suhtute. Vallalised võiksid olla partneri otsingutel aktiivsemad.

 

Kaljukits: Leidke keegi, kes mõistab, et vajate isiklikuks kasvamiseks omaette aega ja ruumi. Olge avatud uutele sõpradele, sest armastus võib ootamatult tulla. Kui olete püsisuhtes, võib teie partner ajutiselt teist eemalduda, et tegeleda isiklike probleemidega. Tuleb rääkida ausalt, et mitte seda lahusoleku perioodi valesti mõista. Looge oma side uuesti ja veetke koos tähendusrikkaid hetki. Need väljakutsed täiendavad teie armuelu, kui üksteist toetate.

 

Veevalaja: Vallalised peaksid proovima oma sotsiaalset elu tasakaalustada peresuhetega. Kvaliteetaja veetmine lähedastega võib aidata selgitada, miks te ei pruugi partnerit leida. Jääge kannatlikuks ja tervitage nende nõuandeid. Isegi kui olete pühendunud suhtes, leidke hetk, et rääkida teid ümbritsevate tarkade inimestega ja kuulata, mida neil on teile öelda. See võib anda uue ülevaate teie partnerlusest.

 

Kalad: Täna on vallalistel võimalus luua, soe kodune õhkkond ning parandada olulisi kontakte oma lähedastega. Tehke jõupingutusi selliste suhete edasiarendamiseks ja nautige armastust ja soojust. Püsisuhtes inimesed, saavad oma partneriga rõõmsas ja rahulikus õhkkonnas piisavalt aega koos olla. Tõenäoliselt saate oma partneriga lähedasemaks ning kogete koos armastus- ja naeruhetki. Kasutage seda positiivset energiat ära.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope