Armastuse ja suhte horoskoop 30.11.2022.


Jäär: Ärge loobuge oma arvamustest, et säilitada rahu, vaid valige oma sõnu targalt, muidu võite täna sattuda soovimatutesse probleemidesse. Tähed on romantiliste suhete osas teie kasuks joondatud, kuid ainult siis, kui lähenete neile rõõmsa ja avatud meelega. Kuna tunnete end hästi, proovige hoida pea selge ja terve annus emotsionaalset intelligentsust.

Sõnn: Olete nüüd tohutu intelligentsuse sfääris, mis kindlasti lummab iga potentsiaalset kosilast. Teie poolt öeldud sõnadel on midagi tähenduslikku Suureks tõmbepunktiks võib olla võime hästi suhelda. Isegi kui te üksteist füüsiliselt ei puuduta, võib vestlusel olla väga sensuaalne tähendus. Ergutage oma kirge nutika taktikaga ja mängige oma mängu hästi.

Kaksikud: Kavatsete veeta päeva mõeldes sellele, kui palju teie lähedased teile tähendavad. Armastuse sära ujutab teie õhtu sellega üle. Hetkel on käes aeg, hakata oma kallimaga abielust rääkima. See on suureks abiks teie sideme tugevdamisel. Ärge omistage sellele silmapaistvale suhtele negatiivsust. Pöidlad pihus.

Vähk: Tõenäoliselt ilmnevad lahknevused individuaalse autonoomia ja jagatud pühendumuse vahel. Võimalik, et mida keerulisem on midagi juhtida, seda suuremat tagasilööki kogete. Võimalik, et ​​inimene, kellega vaidlete, ei keeldu oma seisukohast, kui käsitletav teema hõlmab armastust või suhteid. Ärge kaotage rahu ja oodake õiget aega.

Lõvi: Tõeline sõprus võib olla liim, mis hoiab teid ja teie partnerit romantiliselt koos. Seda kogedes võite oma romantilised jõupingutused uuesti pühendada oma algsetele eesmärkidele. Kui suhtute inimestesse intelligentsuse ja uudishimuga, tunnete end tõenäoliselt nende läheduses vabamalt. Kui see oli see, mis tekitas teie külgetõmbe üksteise vastu, kuid see on mingist ajast peale tuhmunud, võib kõik taastuda.

Neitsi: Tähed on täna õhtul teie kasuks, romantika ja armastuse suhtes. Sinu positiivne ja energiline käitumine on see, mida enamik inimesi sinus atraktiivseks peab. Inimesed, keda tunned, hakkavad sulle täna tõenäoliselt rohkem tähelepanu pöörama,pärast seda, kui saavad teada sinu erakordsetest võimetest. Hoidke oma tähelepanu asjadel, milles olete hea, ja kasutage neid omadusi maksimaalselt ära. Teie läheduses olevatel inimestel on raske teile vastu seista.

Kaalud: Kui päevane energia on teid kurnanud, on okei, kui lasete end pisut lõdvaks. Võib-olla pole täna see päev, et töötada projekti kallal või teha mingeid tegevusi. Võib-olla soovite terve päeva voodis ja kaisus olla. Saate oma erilise inimesega lähedaseks, veetes päev koos. Broneerige õhtusöök mõne erilise inimese jaoks ja hoidke neid hetki.

Skorpion: Lase oma valvsus maha ja pööra kogu oma tähelepanu sellele,mis toimub siin ja praegu. Kui eeldate, et iga romantiline võimalus näeb välja omamoodi, võite jääda ilma millegist suurepärasest. Võimalus, mida otsite, on tõenäoliselt peidus kohas, millel pole nime. Ärge laskuge enesehaletsusse oma praeguse olukorra pärast; selle asemel otsige viise, kuidas ennast hinnata.

Ambur: Varuge kannatust ja tehke oma romantilise elu parandamiseks kõvasti tööd. On suur võimalus, et inimene, kellega soovite abielluda, saadab teile julgustavaid märke. Võite kasutada võimalust ja esitada talle küsimus, saate suurema tõenäosusega positiivse vastuse,sellele mida otsite. Ja vastupidi, kui te tulemusi kohe ei näe, ärge heitke meelt.

Kaljukits: Kui tahad ümbritsevatega säilitada rahumeelseid suhted, võib sul olla vaja täna mõningaid kohandusi teha. Kui soovite, et teile romantilises vallas mingit tähelepanu pöörataks, peate võtma kindlama hoiaku. Lõõgastumine ja asjade rahulikult võtmine ei vii teid kuhugi. Algata asju ise; näita üles julgust ja proovi midagi uut!

Veevalaja: Näidake täna oma kallima vastu kiindumust. Tunnete end mugavamalt ja iseendana, sest valitseb armastuse ja aktsepteerimise õhkkond. Hoolimata igasugusest varasemast vastumeelsusest näitab kaaslane sinu suhtes täna sama palju entusiasmi ja teid kahekesi kannab heade tunnete laine. Lõbutsege sellega!

Kalad: Andke täna endast parim, et vältida liigset kiindumust ühegi asja või inimesega. Vältige suhtlemist inimestega, kes on vastutustundetud või impulsiivsed, eriti romantilistes suhetes. Teie habras psüühika ei pea enam päevagi vastu, kui teile haiget teeb isekus, jultumus ja lõplik tagasilükkamine kellegi poolt, kes pole olnud,teie suhtes, hea inimene.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope