Armastuse ja suhte horoskoop 30.11.2023.


Jäär: Täna on teie armuelu jaoks soodne päev. Avage end paljudele võimalustele, mis teie teele tulevad, kogu oma südame ja mõistusega. Vallalised, täna on võimalik üks kohtumine ja teil võib tekkida märkimisväärne side, või te meeldite huvitavale inimesele. Olge avatud inimeste suhtes, kes võivad tuua teie ellu uue romantika. Uskuge positiivsetesse vibratsioonidesse, mis teid ümbritsevad.

Sõnn: Täna on oluline mitte laskuda vaidlustesse nendega, kes sulle meeldivad. Enesepiiramine tagab teie sees rahu tulevikus. Olge ettevaatlik, kui olete armastuse leidmise missioonil, vastasel juhul olge kannatlik, et emotsioonid ei segaks teid. Kui olete pühendunud suhtes, valitseb teie suhtes armastus ja rahu, kui te probleemsetele olukordadele üle ei reageeri. Olge kannatlik ja mõistke, et armuleegi hoidmine võtab aega.

Kaksikud: Teie armuelus toimub ootamatu pööre. Juhuslik kohtumine, huvitava inimesega võib panna teid iseseisva elu lõplikult unustama. Olge valmis, kuna esile kerkib uus magnetiline atraktsioon. See isik võib vallandada leegi, mida te võib-olla ette ei kujutanud ja armute temasse kiiremini, kui arvata oskate. Jälgige seiklust, mida teie süda peab juhtima. Püsisuhtes inimesed võivad oodata, et nende partner plaanib midagi huvitavat.

 

Vähk: Teie seiklushimu võib täna põrkuda sisemiste kõhklustega. Võimaliku partneriga millegi uue proovimine võib olla ergastav, kuid kui olete end tunnete keerisesse haaranud, võib tekkida sisemine kartus. Võtke hetk, et vaadata enda sisse ja mõelda, mida te soovite. Selle asemel, et keskenduda sellele, kas tulevikus on lõbus, jääge olevikku.

 

Lõvi: Täna võib teie mõistus teha jõupingutusi, et juhtida teie armuelu teistsuguses suunas, kuid peate olema vastuvõtlik oma südamesosinatele. Laske enesekindlusel saada teie sõbraks, kuna see peidab end oma armsates sidemetes. Kuulake sisemist kutset, mis juhatab teile teed, kuna armastus elab ootusärevalt. See on sügava enesevaatluse hetk, sest just siit leiate kodu, mida teie süda ihkab.

 

Neitsi: Vallalised peaksid täna vältima potentsiaalsete partneritega tarbetuid vaidlusi. Ole kannatlik, probleemid võivad tekkida, kui teil on kiiresti vaja midagi öelda. Valige oma sõnu ettevaatlikult, sest kõik ei saa sellest õigesti aru. Suhelge inimestega, kes teile meeldivad. Täna ei ole õige aeg ühegi konfliktiga silmitsi seista. Tunnustage ja toetage oma partnerit, see tagab teile tugeva sideme.

 

Kaalud: Kui olete armastuse otsimisel olnud kannatlik, siis tänane tähtede seis ütleb teile, et armusuhted õitsevad teie jaoks. Armastus võib varitseda ootamatutes kohtumistes, seega olge valvas. Ärge sulgege oma südant ega meelt ja te võite juhuslikult erilise inimesega kokku puutuda, nii saate võimaluse midagi ilusat üles ehitada. Käes on armastuse hooaeg ning te peaksite olema täis optimismi ja lootust.

 

Skorpion: Teie põnevus elust ja õnnest hõlmab teie suhet. Korraldage küünlavalgel õhtusöök, süüdake uuesti kire tuli ja tehke koos midagi loomingulist. Kogemus, mida jagate, tugevdab teie sidet ja muudab selle erakordseks. Nautige seda päeva koos oma väljavalituga, mõistes, et teie armastus kasvab ja teie tulevik on parem kui kunagi varem.

 

Ambur: Tänane taevane energia tagab teile imelise romantilise päeva. Võib-olla tunnete end üksi olles mugavalt, kuid kahju oleks sellele võluvale atmosfäärile mitte järele jõuda. Selle asemel proovige rääkida inimesega, keda olete kaugelt imetlenud. Need, kes on pühendunud suhtes, kasutage võimalust oma unistuste elluviimiseks. Korraldage küünlavalgel õhtusöök või hubane õhtu kodus, koos armsamaga.

 

Kaljukits: Teie soovid ei pruugi täna olla samad, mis sõprade arvamus. Pidage meeles, et teistelt oma romantilisele edule heakskiidu otsimine, võib olla problemaatiline. Võib olla raske oma sügavaimaid soove enda teada hoida, kuid see avab ruumi intiimsuse õitsenguks. Ärge otsige alati inimeste soosingut ja tunnustust oma tegudele, nii säästate oma energiat romantilisteks otsinguteks.

 

Veevalaja: Tung kaaslase järele ei tohiks teid vana armuleegi sülle suruda, sest vahel on kõige parem, võtta aeg maha ja olla omaette. Kasutage seda aega enesearmastuseks, sisekaemuseks ja üldiselt paremaks inimeseks olemiseks. Kui on õige aeg, tuleb alati õige inimene. Olge realistlik oma ootustes, jättes südame avatuks.

 

Kalad: Olge täna oma armuelus õnnelik. Võib juhtuda mõningaid väiksemaid egoga seotud probleeme, kuid peate need enne päeva lõppu lahendama. Endine väljavalitu võib täna romantilises suhtes probleeme tekitada, kuid te pead selle kriisiga diplomaatiliselt hakkama saama. Mõned kaugsuhted ei pruugi õnnestuda. Abielus inimestel võib olla pereprobleeme ja seda tuleb täna abikaasaga arutada.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope