Armastuse ja suhte horoskoop 30.12.2022.


Jäär: Tänane päev möödub positiivsetes meeleoludes. Teie armsat isiksust ei jäeta kahe silma vahele. On tõenäoline, et teil on teiste inimestega positiivseid suhteid ja teie igat tüüpi sidemed muutuvad tugevamaks. Tänaõhtune kohting, kui saate selle kalendrisse märkida, võib teie armastavalt partnerilt esile kutsuda erakordselt kirgliku ja rahuldustpakkuva vastuse, mis ennustab teie armuelule head.

Sõnn: Kadedusel pole kohta rahuldustpakkuvas armusuhtes. Ärge kahelge oma sideme tugevuses. Täna pole hea päev suhetes pahameel, kuna see võib tekitada tüli kahe asjaosalise vahel. Ärge andke oma partnerile põhjust kadedust tunda, näidates oma sõprade peale armukadedust. Parim on, kui teil kahel oleks olukorra üle avatud ja siiras arutelu.

 

Kaksikud: Sinu ja partneri vahel võib täna tekkida huvitav külgetõmme ja säde. On tõenäoline, et need teist, kes on juba abielus, võivad täna koos rõõmustada ja muretuid hetki nautida. Jääte tulevikuväljavaadetega rahule. See on suurepärane päev, et vallalised saaksid elus edasi liikuda.Proovige jõuda lähemale sellele inimesele, kes on teile silma jäänud.

 

Vähk: Võite olla ebakindel selles, kuhu teie suhe praegu läheb. Võimalik, et tunnete end veelgi rohkem üksikuna ja te ei saa teistelt inimestelt kiindumust ja toetust. Praegu pole õige aeg minna oma kesta. Kui otsustate mitte lasta sellel tundel end tabada, tunnete end varsti paremini. Teised inimesed hoolivad, kuid mõnikord ei pruugi nad seda õigesti väljendada.

 

Lõvi: Õnn tugevdab end jätkuvalt lõputus vooruslikus tsüklis. Täna olete rõõmu ja meeleolu pilt, kuna tunnete end lõpuks oma romantilistes suhetes turvaliselt. Sinu hing ümiseb magusat viisi ja see ei jää hindamata. Proovige täielikult ära kasutada fantastilist mõju, mis teil kõigile on, levitades positiivsust inimestele, kellega kokku puutute.

 

Neitsi: Õppige kasutama oma sisetunnet, et leida suhetes mõrasid. Kui tunnete end oma kallimast eemal, on nüüd aeg oma suhtele hea ja tõsine pilk heita ja välja mõelda, kus asjad valesti läksid. Avaldage probleemid, mis need on, ja kaevake need välja. Kui jah, siis olge oma vastuses otsekohene ja aus. See on ainus viis tagada vastastikune mõistmine teie ja teie kaaslase vahel.

 

Kaalud: Mõned inimesed võivad püüda teie suhteid sassi ajada, seades proovile teie mõtteviisi. See on normaalne, kui nad näevad ,et te pidevalt nende ettepanekutele vastu tõrjute. Teil võib olla ebatavaliselt soe süda, mis muudab teid haavatavaks konfliktide laastavate tagajärgede suhtes. Teisest küljest võib teie kaasasündinud empaatia aidata rahustada olukorda, nii et jääge selliseks, nagu olete.

 

Skorpion: Tulevik saab ja peaks olema parem ning me peaksime selle nimel pingutama. Kui teil on suhe, olete võib-olla just avastanud, et teil ja teie kaaslasel on raskusi ja suhtlemishäired. Tõenäoliselt on need olnud üsna tähtsusetud, kuid need võivad teie suhte loomulikku rütmi ja elujõudu häirida. Rahu ja vaikus tulevad peagi tagasi, nii et ole lootusrikas.

 

Ambur: Täna, kui rääkida inimestevahelisest suhtlusest, on oluline kuulata oma südant. Tehke otsuseid selle põhjal, kuidas te tõeliselt tunnete ja mida te intuitiivselt teate, et see on tõsi. Saadud teave ei pruugi alati kogu lugu rääkida ja olete võib-olla sattunud oma tavapärase arutlusviisi konksu otsa, et kaaluda alternatiivseid võimalusi. Õppige nägema erinevate aspektide vastastikust sõltuvust.

 

Kaljukits: Uskuge, et tulevikus läheb romantiliselt paremaks. Praegune võimalus tutvumiseks võib vallalist heidutada. Kuigi tänane päev tuleb aeglase rütmiga võite kasutada seda võimalust oma ideaalse romantilise partneri üle mõtisklemiseks. Kui tead, mida elult tahad, on sul lihtsam leida partner, kes jagab neid väärtusi sinuga.

 

Veevalaja: Täna võite tunda, et teie kohustused painavad teid. Te ei saa oma armuelus leppida piirangutega. Tunnete vajadust öelda potentsiaalsele partnerile, et ta ei muutuks liiga omaseks ja säilitaks oma piirid. Keegi ei saa teid omada ja seda tuleb tõhusalt edastada. Olge selles suhtes siiski viisakas, et jätta ruumi tervislikuks aruteluks.

 

Kalad: See on teie õnnepäev,täna saad oma tahtmise. Olete oma romantilises suhtluses kindel. Isegi kui mõtlete välja kontseptsiooni, mida teie partner peab šokeerivaks, oskate hästi oma emotsioone sõnastada, nii et võidate need ilma liigsete probleemideta. Vajadusel kaaluge oma erakordse kirjutamisoskuse kasutamist tekstisõnumitena,et lahendada probleeme.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope