Armastuse ja suhte horoskoop 30.12.2023.


Jäär: Täna toob kohtingule minek või seltskondlik tegevus, suhtesse vürtsi tagasi. Tunnetage armastuse vibratsioone. See võib teie suhte lähedasemaks muuta. Naeratage, meenutage meeldivaid vanu aegu ja ühine tunnetus aitab teie suhte järgmisele tasemele viia. Vallalised, avage oma hing ja te kohtate huvitavat kaaslast, kes teie südame vallutab.

Sõnn: Tänane tähtede seis näitab sisemist peegeldust. Ärge heitke meelt, kui paari viimase kuu suhted ajavad praegu segadusse. Vaadake sissepoole, et avastaksite enda kohta rohkem. Tegelege oma huvidega, hobidega ja arendage ennast. Võtke asju südamega, sest praegused ajad, valmistavad teid ette õnnistatud liiduks. Vallalised, olge vastuvõtlik värsketele kohtumistele, kuna universum teeb oma imet.

Kaksikud: Kuigi universum ei pruugi erilist ja teile huvipakkuvat inimest, otse teie ukse taha tuua, on ta kindlasti olemas. Kasutage täna võimalust enese eest hoolitsemiseks, naudinguks ja selle jaoks, mis teeb teid õnnelikuks. Kui olete pühendunud suhtes, võite täna oodata oma elus maagiat. Teie teele võivad tulla üllatused ja armastuse žestid, olge neile vastuvõtlik. Täna on hetk, kus peaksite tugevdama oma armastussuhet, hinnates samal ajal seda, mida teie partner teeb.

Vähk: Täna õhutatakse teid, illusioonidest läbi murdma. Ärge seadke suuri ootusi ühelegi võimalikule partnerile. See, mida te ette kujutate, ei pruugi olla teie reaalsus. Idealiseeritud ideede asemel, proovige isiklikumalt suhelda. Pühendunud paaride jaoks on reaalsuskontroll hilinenud! Võtke omaks autentsus ja suhelge sageli. Uurige oma partneri teist poolt ja võib-olla üllatab ta teid.

Lõvi: Täna võivad vallalised olla tänulikud, et mõned inimesed aktsepteerivad neid sellisena, nagu nad on. Kasutage seda energiat ja jääge vastuvõtlikuks juhuslikele seostele. On keegi, kes võiks tulla teie ellu ja hinnata teie unikaalsust, et lubada teil olla sina ise. Osalege tegevustes, mis võimaldavad teil end ausalt ja siiralt väljendada, sest just selline inimene hindaks seda. Olge enda vastu aus.

Neitsi: Võtke omaks uus suhe. Nautige tugevat sidet oma partneriga ja jagage rõõmsaid hetki kogu päeva jooksul. Mõned armusuhted vajavad rohkem aega ja peate olema kannatlik. Võite armsamat sõpradele tutvustada, et saada nende tunnustus. Vallalised, võite armuda kellessegi, kellega koos töötate ja see suhe võib tulevikus tõsiseks muutuda. Võite saada ka ettepaneku kelleltki, keda tunnete juba pikka aega.

Kaalud: Igal sõnal, mis te välja ütlete, on jõud, seetõttu valige sõnu hästi, et mitte kellelegi kogemata haiget teha. Olge kõigis oma suhetes ehtne, sest pelgalt flirtimist võidakse valesti tõlgendada. Olge ühendustele avatud, kuid veenduge, et olete oma sooviga otsekohene, et vältida mitmetähenduslike vibratsioonide saatmist. Kui olete pühendunud suhtes, suhelge oma partneriga selgelt, kuna teie tegevust võidakse valesti tõlgendada. Väljendage oma siiraid emotsioone žestidega.

Skorpion: Täna voolab teie sees ja ümber armastuse tuul, mis loob uue romantika koidiku. Jälgige juhuslikke kohtumisi või sündmusi, mis võivad viia millegi ainulaadseni. Olge spontaanne ja ärge hoiduge uute sidemete loomisest. Armastus puudutab teid isegi siis, kui see pole füüsiliselt kohal, näiteks juhuslikul kohtumisel või ootamatul vestlusel. Jääge südames puhtaks ja laske saatusel teha oma imesid.

Ambur: Teie armastustähed säravad täna lootuses, kuid olge selles osas tark. Võimaluste uksed võivad järsult avaneda, kutsudes üles valmisolekule ja valvsusele. Suhelge, minge sõpradega aega veetma või proovige midagi muud huvitavat. Universumil on viis ühendada teid kellegagi, kes on teile mõeldud. Sellest hoolimata, võtke aega. Pühendunud suhtes inimeste jaoks on see romantika süstimine nende sidemesse. Ja oma armastuse ja kiindumuse dünaamiline väljendamine.

Kaljukits: Tänase päeva taevane energia, palub teil oma suhtele veidi värskust lisada. Loobuge oma suhte monotoonsusest partneriga. Alustage uue hobiga, taaselustage vanu mälestusi koos armsamaga või lihtsalt üllatage kallimat. Elage hetkes, avage end uuteks kogemusteks ja proovige luua oma partneriga ka uusi ja huvitavaid elamusi. Olge teineteise ideede suhtes avatud ja lubage spontaanseid seiklusi.

Veevalaja: Vallalised, nautige täna enesehooldust. Hoolitsege oma hinge eest ja andke oma vaimule toitu. Põhimõte on täna endasse investeerida, et oma romantikapanka laadida ja valmistuda järgmiseks inspireerivaks suhteks. Mõelge sellele, mis teeb teid ainulaadseks. Kasutage seda aega oma kirgede jaoks. Olge põnev natuur, sest see meelitab inimesi teie poole. Teie enesearmastus kiirgab, tõmmates seeläbi ligi inimesi, kes näevad ja armastavad teie tõelist olemust.

Kalad: Olge valmis pakkuma intellektuaalset väljundit ja privaatset emotsionaalset ruumi. Vestlused partneriga, võivad esile kutsuda seni maetud emotsioone, mis võivad panna teid kahtlema oma ühistes eesmärkides. Täna on aeg ja võimalus üksteist sügavamalt mõista. Vaadake tagasi oma sideme juurtele ja meenutage vastastikuseid kogemusi. Kasutage seda aega edasise suhte tugevdamiseks, vastupidavuse ja kaastunde kaudu.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope