Armastuse ja suhte horoskoop 30. jaanuariks 2022


Jäär: Olge ettevaatlik, mida ja kuidas täna asju välja ütlete. Asjad võivad kallimaga veidi viltu minna, kuna võite valel ajal valesid asju öelda. See võib Teie partnerit kahjustada ja põhjustada soovimatuid tüsistusi. Olge taktitundeline, öeldes, mida soovite. Püsivas liidus olijad veedavad üksteisega kvaliteetaega.

Sõnn: Teie sidemed lähedastega on täna tõenäoliselt üsna rahuldust pakkuvad. See on hea päev, et üheskoos tulevikuplaanide tegemine lõpule viia ja tõsisele pühendumisele mõelda. Arutage oma partneriga, kuidas edasi. Püsipartnerid veedavad päeva oma lähedaste seltsis ja viivad lõpule mõned pooleliolevad ülesanded.

Kaksikud: Ärge piirake oma suhte ulatust. Laiendage oma silmaringi ja avage mõlemale tee pisiasjadest kaugemale jõudmiseks. Kui olete oma kallimaga asja tuumani jõudnud, ootab teid ees avar ja põnev ruum. Arutage oma partneriga pikemalt, et mõista tema tõelist olemust ja suhtumist armastusse.

Vähk: Saavutate tasakaalutunde kõigis oma eluvaldkondades. Suhted teistega on soojad ja südamlikud. Tänu sellele on päev meeldiv ja rahuldust pakkuv. Naudite koos kallimaga olevikku ja vaatate kergelt tulevikku. Neil, kes on vallalised, on vastassooga soodsad võimalused.

Leo: Tundub, et olete viimasel ajal enda vastu liiga karm olnud ja sundinud end lühema ajaga liiga palju tegema. Kasutage võimalust, lõdvestuge ja lõbutsege. Kui olete pühendunud, planeerige oma partneriga väljasõit ja nautige hetke. Oluline on luua mõned pikaajalised mälestused, mis aitavad teil koos hilisemalt raskustest läbi purjetada.

Neitsi: Olete iseseisev inimene ja vihkate teistelt abi vastu võtmist. Kuid tähed soovitavad Teil oma lähedastele end avada ja oma muresid jagada. Ärge olge kangekaelne ja paluge oma partneril aidata Teid kõiges, millega võite kokku puutuda, olgu see siis isiklikus või tööelus. Vallalised ei tohiks oma lähedastele suuri lootusi panna.

Kaalud: Tundub, et Teie edugraafik liigub iga päevaga ülespoole. Võiksite neid hiilgavaid hetki oma lähedastega jagada. Samuti ärge tehke seda viga, et keskendute ainult oma tööelule ja ignoreerite isiklikku elu. Kinnitage oma partnerile oma tulevikuplaanid temaga ja hajutage tema ebakindlus.

Skorpion: On aeg luua oma suhetes usaldust ja tugevdada sidemeid. Teie partner toetab täielikult Teie jõupingutusi ja näib, et loodate suuresti tema abile. Väljendage talle kindlasti oma tänu. Olge vastutulelik ja vastake vajadusel teenega. Astuge väljakutsetele koos vastu.

Ambur: Need, kes on vallalised, on täna õnnelikud, sest saavad veeta aega koos inimesega, keda nad imetlevad ja ihaldavad. Kasutage seda võimalust ja väljendage oma tundeid, olemata liiga nõudlik. Pühendunud paarid peavad vaatama laiemat pilti ja mõtlema pikaajaliselt. Arutage oma tulevikuplaane oma partneriga.

Kaljukits: Kogete isiklikus elus õndsust. Istuge ja nautige oma erilise armastust. Tänage neid, et nad on alati olemas ja muudavad Teie elu täisväärtuslikuks. Minge välja ja lõbutsege koos, tooge kergus ja rõõm päeva. Vallalised peavad oma ellu lisama huumorimeelt, et oma kallimale muljet avaldada.

Veevalaja: Igatsete uut suhet, kuna Teie isiklik elu tundub viimasel ajal üsna ebahuvitav olevat. Teie sõbrad hoiavad Teid enda ees ausana ja kui te pole kindel, kuhu Teie suhetes asjad liiguvad, võtke ühendust usaldusväärse sõbraga, et teada saada, millised on Teie tõelised tunded ja väljavaated suhtes. Otsige peegeldusi.

Kalad: See on üks neist päevadest, mil võite kogeda oma elus ootamatuid üllatusi. Tõenäoline on saatuslik kohtumine vana sõbraga, mis taaselustab meeldivaid mälestusi minevikust. See on suurepärane aeg võrgustike loomiseks ja inimestega kohtumiseks. See lisab Teie ellu lõbusust ja hulljulgust ning Teil võib olla õnn kohtuda kellegagi, kes Teile tõeliselt meeldib.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope